Нитангел Миленичиња Дрвени Сено Јасли Со Седиште, Големи Димензии, 9-7/8 х 6-3/4 х 8

Нитангел Миленичиња Дрвени Сено Јасли Со Седиште, Големи Димензии, 9-7/8 х 6-3/4 х 8

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Дизајнот на овој дрвен јасли за сено го одржува сеното на место и го намалува отпадот. Можете да заштедите многу сено од трошење од валкање. Ќе развие добри навики во исхраната за вашите крзнени пријатели. Капакот го спречува расипувањето на сеното. Полнењето е исто така супер лесно бидејќи едноставно го превртувате големиот капак нагоре. Вашите животни исто така можат удобно да седат на капакот. Решетките се со совршена ширина, така што таа лесно може да стигне до сеното. Тоа може да го стимулира истражувањето и љубопитноста на вашите животни. Многу е лесно да се инсталира во кафез. Постојат 2 завртки што се хранат низ дрвениот грб и мијалник и орев за да го прицврстат на вашиот кафез. Монтирањето на овој јасли за сено со седиште на нашиот постоечки ѕид во кафез создава повеќе животински простор за живеење, исто така заштедува многу простор. Нитеангел дрвениот јасли од сено спречува расипување на сеното и спречува повреди поради скокање во сеното. Дрвениот капак им служи на вашите глодари како истражување на палубата. Овие дрвени сено решетката располага со корисна иновација, како што може да имаат дрвена врата, со затворени и отворени повторно на решетката. Размавта е од една страна спречува животните да се повредат скокањето во сеното не излегува или не го контаминира сеното, од друга страна, таблата може да ја користат глодарите како седиште за табла. Користењето комплети за метални навртки вклучени во енталтен и мора да се навртува веднаш зад решетката за сено, лесно може да се закачи во кафезот или да се монтира решетката за куќиштето. Кутија Содржи 1 х сено јасли 2 х орев комплет.

Избор на клиенти

Quul сет од 12 четки за очила за очила за очи што ја размачкуваат носот сенка за усни за убавина Свеж
Quul сет од 12 четки за очила за очила за очи што ја размачкуваат носот сенка за усни за убавина

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 1.67
Канон EOS M50 PRO дигитален аспиратор за леќи + NW Директна крпа за чистење на микрофибер. Свеж
Канон EOS M50 PRO дигитален аспиратор за леќи + NW Директна крпа за чистење на микрофибер.

Помага во зголемување на бојата и заситеноста со намалување на пламенот на леќи Задниот прстен за заклу

DEN 1.67
Алатки за кожна алатка, кожни алатки започнаа како безопасно хоби. Немав идеја, украс од круг на алатки за алатки од Свеж
Devprayag чисто цитронела есенцијално масло од пареа дестилирана 30 ml Свеж
Devprayag чисто цитронела есенцијално масло од пареа дестилирана 30 ml

Сите производи што го носат брендот Devprayag претставуваат сливот на чистота и квалитет за да ги испорачаа�

DEN 159.84
Студио Еден трендовски црни фармерки панталони и облека за маици за маици за 1/3 BJD кукла 55-60 см кукла Свеж
Ysento машки голф поло маици со кратки ракави екипаж upf 50+ влага за губење брзо суво трчање кошули Свеж
Ysento машки голф поло маици со кратки ракави екипаж upf 50+ влага за губење брзо суво трчање кошули

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Материјал за миење на машината УПФ 50+ материјал обезбеду�

DEN 2.00
X-Dree 2,5 mm Dia Dia 33x13x5mm I во форма на напојување за напојување за сечење жица EDM Свеж
X-Dree 2,5 mm Dia Dia 33x13x5mm I во форма на напојување за напојување за сечење жица EDM

Вкупна тежина : 9g; Вкупна големина : 33 x 13 x 5mm / 1,3 "x 0,5" x 0.2 "(L*w*t) Име на производ : контакт за напојување со на�

DEN 169.60
Машка џемпер пулвер модна крпеница за крпење на лепенка есен зимски долги ракави вафли плетени маички врвови Свеж
Tote торба за еднократно издржливост на торбички за намирници за рециклирање на намирници. Свеж
Tote торба за еднократно издржливост на торбички за намирници за рециклирање на намирници.

Постелнина памук Увезени Памук, постелнина Само миење на рацете Издржливи материјали торбата за тота е

DEN 993.60
Anncus 1PCS N13P-GS-A2 Свеж
Anncus 1PCS N13P-GS-A2

Состојба : Ново Тип : Регулатор на напон Пакет : SMD Е прилагодено : да Состојба : Ново Тип : Регулатор на нап�

DEN 910.72
Nikon D7500 PRO дигитални леќи Худ + NW Директна крпа за чистење на микрофибер. Свеж
Nikon D7500 PRO дигитални леќи Худ + NW Директна крпа за чистење на микрофибер.

Помага во зголемување на бојата и заситеноста со намалување на пламенот на леќи Задниот прстен за заклу

DEN 2.67
Д -р Вилмар Швабе Индија нафта за разредување 30 ч шише од 30 ml разредување Свеж
Д -р Вилмар Швабе Индија нафта за разредување 30 ч шише од 30 ml разредување

Д р Вилмар Швабе Индија разредување на нафта 30 CH шише од 30 ml разредување Користете под надзор на медицин�

DEN 158.24
Филамент Sainsmart TPU 1.75, карамел Флексибилен филамент за печатење TPU 3D, цврста боја TPU, 1,75 mm, 0,8 kg, димензионална Свеж
Филамент Sainsmart TPU 1.75, карамел Флексибилен филамент за печатење TPU 3D, цврста боја TPU, 1,75 mm, 0,8 kg, димензионална

Конзистентна и бавна стапка на добиточна храна е клучна за успешно печатење со TPU Како хигроскопски мат�

DEN 511.84
Компас 2113340-8 Rogue 3,5 mm Neoprene btft Wader flt Свеж
Компас 2113340-8 Rogue 3,5 mm Neoprene btft Wader flt

Трипл запечатена, залепена зашиена и прислушувана технологија за цвест Прилагодливи прицврстувачи на �

DEN 2068.00