Ракел Велч Тренд Сетер Средна Должина Бушава Перика Со Фризура, Голема Големина На Капа, СС23 Ванила

Ракел Велч Тренд Сетер Средна Должина Бушава Перика Со Фризура, Голема Големина На Капа, СС23 Ванила

DEN 1333.92

Свеж

Достапно.

БОЈА : Главната слика ја покажува Големината На Големото Капаче НА Сс23 Ванила; Напред 4 3/4", Круна 4 3/4", Страни 3 1/4", Назад 3 1/4" Тил 4"; Тежина 2,5 унца. МАТЕРИЈАЛ : канекалон вибралит синтетичката коса дава природен изглед и чувство на сјајна, богата со протеини коса и ја задржува својата форма по миењето, користете прсти или четка за да го постигнете посакуваниот изглед. МОДЕРЕН : Натоварен со слоеви, оваа бушава со средна должина додава модна возбуда со превртени текстурирани краеви, брзо тресење веднаш надвор од кутијата и подготвено за носење. КАРАКТЕРИСТИКИ : Мемориско Капаче II со полесни, поладни фини калапи за истегнување на чипка до главата за прилагодено вклопување, Продолжен тил. НАПРАВЕТЕ СЕКОЈ ДЕН ДОБАР ДЕН ЗА КОСА : бидете во чекор со трендовите за фризури што вклучуваат пара, периките Со врвен квалитет На Ракел Велч ви овозможуваат да ја промените фризурата исто толку лесно колку што ќе се премислите. Натоварен со слоеви, оваа бушава со средна должина додава модна возбуда со превртени текстурирани краеви насекаде. Брзо тресење веднаш надвор од кутијата и ова кул, удобно сечење е подготвено за носење!.

Избор на клиенти

БОБИ ШЕФ Синтетички Длабоко Чипка Перика МЛФ580 ЛИВАНА Свеж
БОБИ ШЕФ Синтетички Длабоко Чипка Перика МЛФ580 ЛИВАНА

Боби Шеф 5' Длабок Дел Боб Перика Чипка МЛФ580 ЛИВАНА Продажбата на перика боја : 1 / Боја Прикажана На Мо�

DEN 735.84