Хонио Ссд Надворешен Хард Диск, Лесен Пренослив Едноставен Операција Цврст Издржлив Ултра Тенок Надворешен Хард Диск Брз Пренос На Податоци За Виндоус 10 За Линукс

Хонио Ссд Надворешен Хард Диск, Лесен Пренослив Едноставен Операција Цврст Издржлив Ултра Тенок Надворешен Хард Диск Брз Пренос

DEN 1219.20

Свеж

Достапно.

Лесен Пренослив : Лесен по тежина, лесен за носење, ултра тенок, пренослив, удобен и може удобно да се стави во дланката или џебот. Приклучете И Играјте : овој надворешен хард диск може да се користи без инсталирање софтвер, приклучување и репродукција, само приклучете го и користете го. Брз Пренос На Податоци : надворешниот хард диск има брза брзина на пренос, надградба НА интерфејсот ТИП Ц, брзината на читање е 5 пати поголема од онаа на обичниот хард диск. Компатибилност на системот : има широк спектар на компатибилност, поддржува ЗА ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ X, За Windows 10 8 7 XP, За Linux, итн. Цврст Издржлив : Изработен од висококвалитетни материјали, овој надворешен хард диск е цврст, издржлив, не е лесно оштетен и има долг работен век. 1. Компатибилност на системот : има широк спектар на компатибилност, поддржува ЗА ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ X, За Windows 10 8 7 XP, За Linux, итн.2. Брз Пренос На Податоци : надворешниот хард диск има брза брзина на пренос, надградба НА интерфејсот ТИП Ц, брзината на читање е 5 пати поголема од онаа на обичниот хард диск.3. Цврст Издржлив : Изработен од висококвалитетни материјали, овој надворешен хард диск е цврст, издржлив, не е лесно оштетен и има долг работен век.4. Лесен Пренослив : Лесен по тежина, лесен за носење, ултра тенок, пренослив, удобен и може удобно да се стави во дланката или џебот.5. Приклучете И Играјте : овој надворешен хард диск може да се користи без инсталирање софтвер, приклучување и репродукција, само приклучете го и користете го.Спецификација : Тип На Артикал : Надворешен Хард Диск Материјал : Металинтерфејс : Тип Цспеед : 8м/с до 25м/оперативен Напон : 5ВЕВИЗ 5% Применлив Систем : ЗА ОС Х, За Виндоус 10 8 7кп, За Поддршка На Линукскоманда : ТРИМ Оневозможи Известување ЗА БРИШЕЊЕ ЕКС Интелигентна Корекција На Грешкаоперативна Потрошувачка На Енергија : 3В до 5вработена Температура : 0 до 75евизност На Влажност : 20% РХ до 85% Рхпроизвод Големина : Прибл. 103мм / 4.1 инчи, Прибл. 35мм / 1.4 инчи, Прибл. 10мм / 0,4 како Да Се Користи : Приклучок и Плејпакагелист : 1 х Надворешен Хард Диск1 х Тип Ц Кабел.

Item Type: External Hard Drive
Material: Metal
Interface: Type C
Speed: 8m/s to 25m/s
Operating Voltage: 5V±5%
Applicable System: for OS X, for Windows 10 8 7 XP, for Linux
Command Support: TRIM Disable Delete Notification ECC Intelligent Error Correction
Operating Power Consumption: 3W to 5W
Operating Temperature: 0℃ to 75℃
Humidity: 20%RH to 85%RH
Product Size: Approx. 103mm / 4.1in, Approx. 35mm / 1.4in, Approx. 10mm / 0.4in
How to Use:
Plug and Play:
PackageList:
1 x External Hard Drive:
1 x Type C Cable:

Избор на клиенти

HAPPLEE повлечен заштитеник на електрична енергија за електрична енергија 4 Широко места 2 Брзо полнење USB порти PD 20W со Свеж
Плоштад Squareалос Мини Кутија За Пилули Медицина Метал Организатор Патување Пријателски Преносни Таблети Случај Свеж
Топ Пакет Снабдување Обратна Навивам Виткање Картони, 3 1/2 х 1 1/4 х 3 1/2, Крафт Свеж
Топ Пакет Снабдување Обратна Навивам Виткање Картони, 3 1/2 х 1 1/4 х 3 1/2, Крафт

Овие картони со мала тежина се совршени за мали делови Картоните со обратно навивање имаат навивач за з�

DEN 3.33
Патот Страст 16710-КС4-015.16710-КС4-005.16700-КС4-000 Замена На Електрична Пумпа За Гориво За Хонда ЦН250 Хеликс 1986-2007 Свеж
Патот Страст 16710-КС4-015.16710-КС4-005.16700-КС4-000 Замена На Електрична Пумпа За Гориво За Хонда ЦН250 Хеликс 1986-2007

Производот вклучува : Една Електрична Пумпа За Гориво; Изработени Од висококвалитетни издржливи матери

DEN 0.67
Alfa Tools HTSPP71547 4 -8 Флејт со голема брзина на челик Специјална нишка допрете-приклучок Свеж
Alfa Tools HTSPP71547 4 -8 Флејт со голема брзина на челик Специјална нишка допрете-приклучок

Трапи на рацете осум терени 4инчен8 Големина на чешма, стил на приклучок, 8 флејти Специјални осум славин

DEN 1.33
Уред За Диктафон Со Репродукција За Полнети Животински Инсерти И Занаетчиски Проекти Во Бело Свеж
Уред За Диктафон Со Репродукција За Полнети Животински Инсерти И Занаетчиски Проекти Во Бело

ПРИЛАГОДЛИВО : Создадете своја сопствена порака, музика или звук за снимање и станете дел од вашиот зана

DEN 2.00
Чејс даниел сертифициран со автограм потпишан Мисури Тигри 2009 прес Картичка-Колеџ Намалување На Потписи Свеж
Чејс даниел сертифициран со автограм потпишан Мисури Тигри 2009 прес Картичка-Колеџ Намалување На Потписи

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Колеџ Намалување На По�

DEN 3.00
Auto Express 4x Тркала Растојанија Адаптери одговара Форд Експедиција Ф-150 Raptor Сребрена 1.5 Центар Центрични Свеж
Auto Express 4x Тркала Растојанија Адаптери одговара Форд Експедиција Ф-150 Raptor Сребрена 1.5 Центар Центрични

Направено Од Висококвалитетен Алуминиум Т6! Машински Алуминиумски Финиш, Сребрена Боја Дизајниран За П�

DEN 1038.40
Нтн Лежиште 6909lb Радијален Топчест Лежиште Со Длабок Жлеб Со Еден Ред, Бесконтактен, Нормален Клиренс, Челичен Кафез, 45 mm Свеж Попустот
LRJSKWZC ROUTER BITS 1PCS 1/2 SHANK Straight Електричен рутер за обработка на дрво, бит врата, панел за отсекување на глава Свеж
LRJSKWZC ROUTER BITS 1PCS 1/2 SHANK Straight Електричен рутер за обработка на дрво, бит врата, панел за отсекување на глава

Висока прецизност, мазно сечење, специјална отпорност на влијание и добра отпорност на абење 1 Материја�

DEN 1041.60
ДЕЛЕПОУ УСБ БАТЕРИИ За ПОЛНЕЊЕ 4 4 пакет+Ааа Батерии 4 Пакет, УСБ Ц Литиумски Батерии На Полнење, 1,5 V Со Кабел за Полнење Свеж Попустот
Слајд за чаша Zummo 210437 Свеж
Слајд за чаша Zummo 210437

Оригинален дел за замена на OEM Zummo произведува линија на супериорни сокови, служејќи го сокот со најдоба�

DEN 3428.80
Ореви на каналот за кабини Свеж
Ореви на каналот за кабини

Овие ореви на каналот на каналот се одлични за обезбедување фитинзи, електрични панели, спојни кутии ил�

DEN 1200.00
Капчиња за корпи на Демин за жени извезени писма HAT женски мрежни капачиња за капчиња за бејзбол капачиња за бејзбол Свеж
Црна висока моќност au eu us us to us to travel converter Plug Plug Universal CE Сертифициран конектор за Чиле Куба Уругвај Свеж
Црна висока моќност au eu us us to us to travel converter Plug Plug Universal CE Сертифициран конектор за Чиле Куба Уругвај

Црна висока моќност au uk to usly trawer travel converter Plug Universal CE Сертифициран конектор за Чиле Куба Уругвај Сирија...

DEN 127.36