Светли Креации Акрилни Огледални Листови, Отпорни На Кршење

Светли Креации Акрилни Огледални Листови, Отпорни На Кршење

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Огледало Отпорно на кршење : Овие не-стаклени акрилни огледални листови се дизајнирани со материјал отпорен на кршење, што ги прави побезбедна опција од типичните стаклени огледала. Повеќенаменски : Користете го акрилниот лист од 3мм огледало за детска спална соба, на кампување, во вашиот дом, во училишта, спортски сали, бањи и многу повеќе. Побезбеден Материјал : Секој безбедносен лист за огледало е направен со акрилен материјал од 3 мм кој е тежок и нема да се скрши ако е скршен; огледалото е бело на задната страна и спекуларно на предната страна. Лесен За Инсталирање : листовите на огледалото се со димензии приближно 6 х 9 инчи; за инсталирање едноставно излупете ја заштитната фолија и нанесете лепливи или ленти за прицврстување на допир за да се прицврстат. Што Е Вклучено : овој пакет вклучува вкупно 5 акрилни огледални листови. Лесен и отпорен на кршење, нашиот комплет пластични лимови за огледало нуди рефлектирачка површина и поголема безбедност од стандардното стаклено огледало. Акрилниот лист од огледало од 3 мм може лесно да се монтира на рамни површини и бродови со пластична фолија за заштита за време на транспортот. Користете го пластичното огледало поставено во дом, канцеларија, училиште или бања. Секој огледален лист има димензии 6 х 9 инчи и има заоблени рабови. Не само што е одличен за возрасни, туку овој огледален акрилен лист е идеален и за деца, па дури и за животни како птици или коњи!.

Избор на клиенти

Ацетел ХСС 7/8 -18 Он Машина Допрете, 7/8 х 18 Он Десна Рака Нишка Допрете Свеж
Ацетел ХСС 7/8 -18 Он Машина Допрете, 7/8 х 18 Он Десна Рака Нишка Допрете

●Големина и Должина : 4,65 " / 118мм, Глава На Конец : 0,98 " / 25мм, Квадратна Глава : 12,5 мм х 12,5 мм( Л*В), Дијаметар Н

DEN 303.84
Нвил д -р Рекегг Германија Аранеа Дијад разредување cm ch Свеж
Нвил д -р Рекегг Германија Аранеа Дијад разредување cm ch

Д р Рекегг Германија Аранеа Дијад разредување CM CH (11 ml) Користете под надзор на медицински советник...

DEN 143.84
3/4 Инчен Гумен Флексибилен Резервоар Адаптер Компресија Преграда Фитинзи за Запечатување Свеж
3/4 Инчен Гумен Флексибилен Резервоар Адаптер Компресија Преграда Фитинзи за Запечатување

Заменете : за 3 / 4 инчен Флексибилен Адаптер За Резервоар Материјал : Изработен од гумени материјали, фле�

DEN 3.33
Електронска табла за таблети во затворен простор, разни режими 100‑240V LED табла тајмер јасен за бокс во борење Свеж
СИЛВАНИЈА 25в Халоген Декор Б11 Сијалица, Канделабра База, 280 Лумени, 2800К, Мека Бела-2 Пакет Свеж Попустот
СИЛВАНИЈА 25в Халоген Декор Б11 Сијалица, Канделабра База, 280 Лумени, 2800К, Мека Бела-2 Пакет

ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА : халогените класични светилки произведуваат поголема ефикасност на светилката и о

DEN 109.92
Цели Прибор За Домаќинство | Корпа За Отпадоци Од Бања | Декорација На Мозаично Стакло | Корпа За Отпадоци Од Бања | Додаток Свеж Попустот
Контролер на модул на модул на возачот Zouminyy, 20A DC1060V PWM Мотор за регулатор на регулаторот за контрола на моторот со Свеж
Снуки Тетоважа Бледнеат Штит Стап ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 0.5 мл Свеж
Снуки Тетоважа Бледнеат Штит Стап ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 0.5 мл

Мирис : Памук Бонбони Мандарина Колорбрит за Обновување И ПодмладувањеЗАШТИТЕН ФАКТОР 30 Сончање ...

DEN 1308.80
Talegen 30 парчиња 1/2 фитинзи за наводнување капка по капки за 1/2 цевки за капење, 1/2 инчен конектори за бодликава мета, Свеж
Штанд За Украси со 12 Раце на бард, Дрво, 11,5 H x 10 W x 10 D, Пакување од 2 Свеж
Штанд За Украси со 12 Раце на бард, Дрво, 11,5 H x 10 W x 10 D, Пакување од 2

ВКУПНА ГОЛЕМИНА : 11,5" H x 10" W x 10" D измерено до најблиската .125" ДИМЕНЗИИ НА ПОВРШИНАТА НА ЕКРАНОТ : 10.25" H x 4.625 "

DEN 1.33
Куки за лепило Cpsun, ротирачки куки без кука за складирање на куки за куки Свеж
Куки за лепило Cpsun, ротирачки куки без кука за складирање на куки за куки

Може да се користи како кука за таванот, кука за палто, кука за сончање, кука за фидер за птици, кука за кл�

DEN 460.80
Викинг Вежба И Алатка 2794010 Тип 490 135 Степен Сплит Точка Црна Близнак Крајот Вежба Малку Свеж
Викинг Вежба И Алатка 2794010 Тип 490 135 Степен Сплит Точка Црна Близнак Крајот Вежба Малку

Близнак Крајот Тешки 135Степен Сплит Точка Црн Оксид Поделена точка Од 135 Степени за точно центрирање и б�

DEN 0.33