Аквариум Вештачки Риби Живописни Пластични Вештачки Подвижни Лебдечки Риби Украси Украси Аквариум Лебдечки Лажни Тропски Риби Смешни Прозрачни Силиконски Риби

Аквариум Вештачки Риби Живописни Пластични Вештачки Подвижни Лебдечки Риби Украси Украси Аквариум Лебдечки Лажни Тропски Риби

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

●Подобрете Ја Виталноста На Аквариумот ● Ставете го Во аквариум, може да лебди со струјата на водата, да ја зголеми виталноста на вашиот аквариум. Фиксната линија и вшмукувачките чаши се одделени,треба да направите јазол пред употреба. ●Подобрете Ја Виталноста На Аквариумот ● Ставете го Во аквариум, може да лебди со струјата на водата, да ја зголеми виталноста на вашиот аквариум. Фиксната линија и вшмукувачките чаши се одделени,треба да направите јазол пред употреба. ●Широко Користен●Идеална декорација За аквариум, резервоар за риби. Создадете убава средина за длабоко море за вашиот дом или канцеларија. €Висока Симулација€Висока симулација, природен и реален ефект, тоа може да б ќе пријатно визуелно чувство. Може да се користи за украсување на аквариумот, правејќи го резервоарот да изгледа поблиску до природата. Quish Callicone Fish Е изработена Од висококвалитетен силиконски материјал, кој е издржлив, нетоксичен и здрав. Лесно за чистење, идеална декорација за вашиот аквариум со овој жив украс. ●Обрнете Внимание Дека оваа симулирана риба не е прозрачен тип и не може да биде само-прозрачна во темна средина. Треба да соработува со светлината на аквариумот. Спецификација : Тип На Ставка : Вештачки Рибен Материјал : Силиконски Изборен Тип : 01#, 02#, 03# Лажна Големина На Риба : 7,5 * 7см / 3,0 * 2,8 инчи( 01#), 9 * 5,5 см / 3,5 * 2,2 инчи( 02#), 8 * 7см / 3,1 * 2,8 инчи (03#) Тежина На Пакетот : Прибл. 33.8 г-39г Пакет Листа : 1 * Вештачка Риба 1 * Вшмукување Чаша Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. 2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

  :
Item Type: Artificial Fish
Material: Silicone
Optional Type: 01#, 02#, 03#
Fake Fish Size: 7.5 * 7cm / 3.0 * 2.8inch(01#), 9 * 5.5cm / 3.5 * 2.2inch(02#), 8 * 7cm / 3.1 * 2.8inch(03#)
Package Weight: Approx. 33.8g-39g
Package List:
1 * Artificial Fish:
1 * Suction Cup:
Note:
1. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Избор на клиенти

Бестонзон 20 парчиња Вештачка Златна Рипка Аквариум Додатоци Пластика Свеж
Бестонзон 20 парчиња Вештачка Златна Рипка Аквариум Додатоци Пластика

АКВАРИУМСКИ ДОДАТОЦИ Секој од моделите на златна рипка е многу реален и ќе им помогне на децата да ја ра�

DEN 662.40
WNSC лесно искачување на сивата желка скријте пештера, живеалиште на влекачи, за домашно милениче Свеж
WNSC лесно искачување на сивата желка скријте пештера, живеалиште на влекачи, за домашно милениче

Симулација искачување на пештерско моделирање, мода и убаво Голем отвор на дното, дизајниран за лесно к�

DEN 825.60
Sxnbh Риба Резервоар Уредување Аквариум Декорација Пејзаж Додатоци Смола Занаети Рокери Планински Декор Свеж
Sxnbh Риба Резервоар Уредување Аквариум Декорација Пејзаж Додатоци Смола Занаети Рокери Планински Декор

Смола, преку лиење на висока температура, не само убава, туку и слика сликовито невкусни, не ќе влијае на

DEN 2723.20
Лдчнх Планински Поглед Аквариум Карпи Криење Пештера Дрво Риба Резервоар Украс Декорација Свеж
Лдчнх Планински Поглед Аквариум Карпи Криење Пештера Дрво Риба Резервоар Украс Декорација

Оваа карпа е направена од полирезин и прави возбудлив украс во секој аквариум Натопувањето во вода долг

DEN 4119.04
Декорација на резервоарот за риби од SSCON, емулациони украси за украси на аквариум Октопод Свеж
Декорација на резервоарот за риби од SSCON, емулациони украси за украси на аквариум Октопод

Материјал : Направено од трајна смола, безбедна за риба и во слатка вода и со солена вода Шарена глетка : �

DEN 2.33
Декорација на смола од риба за декорација на аквариум Ајкида Свеж
Декорација на смола од риба за декорација на аквариум Ајкида

Чистењето е едноставно : Кога ги чистите украсите, треба да ги исчистите преостанатите честички и површ�

DEN 1431.04
Пен-Плакс сунѓер бикини во дното на домовите Аквариум Орнамент | Одлична декорација Побарајте го вашиот резервоар Свеж
Уксел Пластичен Аквариум Вештачка Трева Украс, Зелена Свеж
Уксел Пластичен Аквариум Вештачка Трева Украс, Зелена

Аквариумска Фабрика; Материјал : Пластика, Керамика Големина на растението : 18 x 12cm / 7.1 "x 4.7" (Hx W); Основна Г�

DEN 122.24
Подводни богатства без риболов крокодил - мини Свеж
Подводни богатства без риболов крокодил - мини

Овој производ е лесен за употреба Овој производ додава голема вредност Овој производ е произведен во Ки

DEN 2.67