Држач За Лажица ТОДОЗО За Кујнски Шалтери Повеќе Нелизгачки Кујнски Гаџети Со Подлога За Капење Фен За Решетки За Шишиња

Држач За Лажица ТОДОЗО За Кујнски Шалтери Повеќе Нелизгачки Кујнски Гаџети Со Подлога За Капење Фен За Решетки За Шишиња

DEN 1212.80

Свеж

Достапно.

Неред И Намалување На Нечистотијата Додека Готвите Држачот За Прибор За Лажица Има Повеќе Слотови За Користење Повеќе Од Една Лажица, Шпатула, Итн. Мултифункционалниот Одмор За Прибор За Готвење Ги Одржува Баричките И Влажните Супи Од Шалтерите И Ја Одржува Вашата Маса Чиста И Малку Мака Од Работното Готвење, Што Ви Овозможува Да Се Фокусирате На Готвење Наместо На Намалување На Нередот. Лесни За Чистење И Употреба Гаџетите За Држачи За Лажичка Имаат Мазна Површина, Што Ќе Им Олесни Или Ќе Ги Фрлат во Машина за Миење Садови И Готово. Исто Така Е Многу Едноставен За Употреба, Само Притиснете Го Слотот На Капакот На Портата За Да Ја Завршите Инсталацијата. Повлечете Го Отворот За Капакот Нагоре, А Потоа Затворете Го За Складирање. Држи Повеќе Прибор До 5 Прибор Таквите Клешти, Шпатула, Стапчиња За Јадење, Лажици И Сл, А Страната Може Да Биде Да Ги Одморите Капаците На Тенџерето, Правејќи Да Се Збогувате Со Нередот Во Кујната. И Практично Овој Одмор Со Лажици Е Направен Од Најквалитетен Материјал ЗА Храна ПП,, Топлина и Висока Температура , Тоа е Одличен Избор за Секое Семејство и Ефикасен Мал Помошник за Готвачите. Чувајте Ги Вашите Работни Површини Чисти-Користете Го Нашиот Капак И Држач За Лажица За Горниот Дел Од Шпоретот За Да Го Задржите Маслото И Од Капење На Шпоретот И Работната Површина. Нашиот Заоблен Дизајн И Удобен Фаќач За Капе Спречува Течноста Да Се Истури На Вашите Површини. Држач за лажица За Кујнски Шалтери Повеќе Нелизгачки Кујнски Гаџети Со Подлога За Капење Решетка За Шишиња Фен Големина : прикажана боја : Сина,Бела,Жолта Материјал : пластика вклучува : држач за капак од 1 точки.

Избор на клиенти

Ина Ки Природен Мермер Голема Лажица Одмор 10 Инчи Свеж
Ина Ки Природен Мермер Голема Лажица Одмор 10 Инчи

ПРИРОДЕН МЕРМЕР : Одморот Од Мермер ИНА КИ Е направен од 100% Мермер ЗАБЕЛЕШКА : Лажица не е вклучена ПОВЕЌ�

DEN 1.67
Алхемија На Англија Нема Одмор За Злобната Лажица Одмор Црно/Бело Свеж Попустот
Алхемија На Англија Нема Одмор За Злобната Лажица Одмор Црно/Бело

Уникатно дизајниран одмор со лажица за оние кои бараат темно карактеристични домашни производи Изглед�

DEN 289.12
Дин Крузер 5 х 5 Сјајна Керамичка Каменина Лажица Одмор Свеж
Дин Крузер 5 х 5 Сјајна Керамичка Каменина Лажица Одмор

Изработени од висококвалитетна каменина со сјајна завршница Мери приближно 5,25 инчи во дијаметар...

DEN 283.20