олмлмо 6-Точка Шестоаголен Приклучок Сет-11-Парче 1/2-Инчен Погон Длабоко Нацртан Сет Со Лесен За Употреба Случај И Издржливи Челични Приклучоци

олмлмо 6-Точка Шестоаголен Приклучок Сет-11-Парче 1/2-Инчен Погон Длабоко Нацртан Сет Со Лесен За Употреба Случај И Издржливи

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Шестоаголен Дизајн со 6 Точки : уникатниот шестоаголен дизајн на овој сет на приклучоци помага да се спречи заокружување на навртките и завртките дури и при апликации со висок вртежен момент и притисок од ударен пиштол или електричен клуч. Сеопфатен Сет : овој сет од 11 парчиња вклучува 1/2-инчен погон длабоко нацртани приклучоци во 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, и големини од 24мм за да се приспособат на широк спектар на потреби за прицврстување. Лесен За Употреба : приклучоците се организирани во преносливо куќиште обликувано со удар за лесна употреба и складирање. Секој приклучок има ознака со големина со ласерско гравирање за брза идентификација. Висококвалитетни Челични Приклучоци : приклучоците се направени од висококвалитетен челик со црн слој за дополнителна издржливост, што ги прави погодни за употреба дома или на работни места. Гаранција : овој сет на приклучоци доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција и доживотна услуга, давајќи ви доверба и мир на умот во вашата инвестиција.

Избор на клиенти

Покин плус цврста ребра-плетена тела Свеж
Покин плус цврста ребра-плетена тела

【Квалитет】 мазен, истегнување, брзо сушење и дишечки материјал со висок квалитет на ткаенина со одличн

DEN 453.60
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот Свеж
Oyoangle Women's Cut Out Crisscross без грб со цврста јога спортска тенок фит резервоар за култури на врвот

90% полиамид, 10% еластан Увезени Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : 90% полиамид, 10% ел�

DEN 319.84
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна Свеж
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна

Квалитетна термичка торба, специјализирана изолација дизајнирана да ја избрише влагата Издржлив греја

DEN 1.67
50/100pcs 304 хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик M2 M3 M4 M4 M5 M6 метрички нишки хексадецимални ореви Метик орев и Свеж
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење Свеж
Горгитер машка буква графички резервоар за вратот на вратот и џебови за влечење

Совпаѓање на шорцевите со патеката со влечење на половината, еластична половината, наклон џебови, цврст

DEN 2.00
SmartWool жени беспрекорни граднички градник Свеж
SmartWool жени беспрекорни граднички градник

Направено во САД Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични бои Беспрекорно плетете го ентери�

DEN 600.00