PATIKIL Пвц Меки Ракави Со Кредитни Картички, 50 Пакет Долг Страничен Држач За Заштитник За ЛИЧНА Карта Паричник, Бело

PATIKIL Пвц Меки Ракави Со Кредитни Картички, 50 Пакет Долг Страничен Држач За Заштитник За ЛИЧНА Карта Паричник, Бело

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Боја : Бела; Материјал : ПВЦ; Големина : 93 х 60 х 0,4 мм /3,66 х 2,36 х 0,16 инчи (Л х ш х т). Изработен е од пвц материјал, со добар водоотпорен.Ултра тенок дизајн, лесен за носење и складирање.Матирано и транспарентно, лесно се идентификуваат различни картички.Картички сигнал не ќе се изгуби кога ќе го користите. Список за пакување : 50 парчиња х пвц меки картички ракави. Пвц меките ракави со картички главно за заштита на картичките од гребење и оштетување. Широко се користи на кредитни картички ,d карти, БАНКОМАТИ, визит-картичка, пасоши, автобуска картичка и така натаму. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете ја големината на вашата картичка. Пвц меките ракави со картички главно за заштита на картичките од гребење и оштетување. Широко се користи на кредитни картички ,d карти, БАНКОМАТИ, визит-картичка, пасоши, автобуска картичка и така натаму.Спецификација : Боја : Бел Материјал : Пвц Големина : 93 х 60 х 0,4 мм /3,66 х 2,36 х 0,16 инчи (Л х ш х т)Список За Пакување : 50 парчиња х пвц меки картички предност на ракавите : изработен е од пвц материјал, со добар водоотпорен.Ултра тенок дизајн, лесен за носење и складирање.Матирано и транспарентно, лесно се идентификуваат различни картички.Картички сигнал не ќе се изгуби кога ќе го користите.Инструкција : Ставете ја картичката во ракавот на картичката.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете ја големината на вашата картичка.

Избор на клиенти

Одличен Велигденски Подарок За Возрасни Мини Крем Дама На Велигденско Биро Штанд Сестрински Украс Свеж
Одличен Велигденски Подарок За Возрасни Мини Крем Дама На Велигденско Биро Штанд Сестрински Украс

Големина : Како Што Е Прикажано Велигденски Подароци За Возрасни Големина Види Слика Вклучи : 1xgrat Велигд

DEN 0.33
xFBM7k 2021 Календар Одбројување Божиќ Фестивал Календар Одбројување Календар Божиќ Богатство Градите Свеж
xFBM7k 2021 Календар Одбројување Божиќ Фестивал Календар Одбројување Календар Божиќ Богатство Градите

шел Увезени Предвремено затворање 2021 Календар Одбројување Божиќен Фестивал Календар Одбројување Кале�

DEN 255.84
Јамасита Занает 11448390 Банкет, Црна, Бр. 5.5, 8.2 х 7.1 х 3.9 инчи, 675цц Свеж
Јамасита Занает 11448390 Банкет, Црна, Бр. 5.5, 8.2 х 7.1 х 3.9 инчи, 675цц

Големина : 8,2 х 7,1 х 3,9 инчи (208 х 180 х 100 мм), 26,4 фл оз Промена на печката : Поради оксидација и намалено пукање

DEN 372.80
Cozziplus жени поштеди атлетска трчање јакна лесна тренингот јога врвот со дупки со палецот и џеб Свеж
Cozziplus жени поштеди атлетска трчање јакна лесна тренингот јога врвот со дупки со палецот и џеб

88% полиестер, 12% спандекс Увезени Затворање на патент Машинско миење ладно, не бегајте, исушете го ниско �

DEN 1.67
Auto Express 4x Тркала Растојанија Адаптери одговара Форд Експедиција Ф-150 Raptor Сребрена 1.5 Центар Центрични Свеж
Auto Express 4x Тркала Растојанија Адаптери одговара Форд Експедиција Ф-150 Raptor Сребрена 1.5 Центар Центрични

Направено Од Висококвалитетен Алуминиум Т6! Машински Алуминиумски Финиш, Сребрена Боја Дизајниран За П�

DEN 1038.40
Патот Страст 16710-КС4-015.16710-КС4-005.16700-КС4-000 Замена На Електрична Пумпа За Гориво За Хонда ЦН250 Хеликс 1986-2007 Свеж
Патот Страст 16710-КС4-015.16710-КС4-005.16700-КС4-000 Замена На Електрична Пумпа За Гориво За Хонда ЦН250 Хеликс 1986-2007

Производот вклучува : Една Електрична Пумпа За Гориво; Изработени Од висококвалитетни издржливи матери

DEN 0.67
Гмб 525-4190 Екран За Пумпа За Гориво Свеж
Гмб 525-4190 Екран За Пумпа За Гориво

Ое формираат, се вклопуваат и функционираат Изграден за да испорача неспоредлива издржливост и перформ

DEN 1468.80
Ореви на каналот за кабини Свеж
Ореви на каналот за кабини

Овие ореви на каналот на каналот се одлични за обезбедување фитинзи, електрични панели, спојни кутии ил�

DEN 1200.00