Бестојард Рустикален Домашен Декор 10 Комплети Велигденски Дрвени Цветни Исечоци САМОСТОЈНИ Дрвени Парчиња САМ Графити Висечки Приврзоци Домашен Декор

Бестојард Рустикален Домашен Декор 10 Комплети Велигденски Дрвени Цветни Исечоци САМОСТОЈНИ Дрвени Парчиња САМ Графити Висечки

DEN 1486.40

Свеж

Достапно.

Поништи. Одличен додаток на вашата забава И активности За велигденска прослава. Заслужуваш да имаш. По графитите, тоа ќе стане креативен украс, кој е многу декоративен за фестивалот. Направено од природно дрво, внимателно полирано, без груби рабови или чипс, безбедно за користење на децата. Овие разноврсни дрвени исечоци се за самостојни проекти, украси за забави или домашен декор. Уживајте во вашите прекрасни занаети ЗА сликање раце, негувајте ја способноста да користите раце и мозоци.

Избор на клиенти

Збор Љубов Исечок Недовршено Дрво Мдф Исечоци Декор Денот На Вљубените Мдф Форма Платно Стил 20 Свеж
Збор Љубов Исечок Недовршено Дрво Мдф Исечоци Декор Денот На Вљубените Мдф Форма Платно Стил 20

* САД НАПРАВИЈАСекое парче е Направено во САД овде во Разновидна Обработка на Дрво Секој исечок се произ

DEN 143.68
Јувале Недовршени Дрвени Букви, Грчко Животно Писмо Сигма Свеж Попустот
Јувале Недовршени Дрвени Букви, Грчко Животно Писмо Сигма

Писмо Ѕид Декор : Користете ги овие азбучни букви за ѕид декор во домот, канцеларија или детска спална со

DEN 94.40
Дрвени Овални Исечоци 16-инчен х 11-3/8-инчен, Дебелина од 1/4 Инчи, Пакување од 250 Недовршени Дрвени Исечоци за Занаети, од Свеж
Азееда 5 х 140мм Жица Коса Дакел Дрвени Знамиња Свеж
Азееда 5 х 140мм Жица Коса Дакел Дрвени Знамиња

140мм висока х 95мм широк Печатени на едната страна со уникатен дизајн Две претходно исечени дупки...

DEN 1.33
Кекс Исечок Недовршено Дрво Закачалка За Роденденска Врата Секојдневна Форма На Мдф Платно Стил 5 Свеж
Кекс Исечок Недовршено Дрво Закачалка За Роденденска Врата Секојдневна Форма На Мдф Платно Стил 5

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

DEN 112.00
3мм Балтички Бреза листови-8,5 х 11 Листови Совршени За Ласерско Гравирање или Изработка … Свеж
3мм Балтички Бреза листови-8,5 х 11 Листови Совршени За Ласерско Гравирање или Изработка …

Совршен за ласери или изработка Овие панели ОД 3ММ 8,5" х 11" се совршени за ласерска работа, изработка, кор�

DEN 819.20
Пингвин Дизајн Линија Пресек Партија Секојдневниот Декор Врата Закачалка Мдф Форма Платно Стил 5 уметност 1 Свеж