Тошиба 1tb Canvio Игри На Среќа - Пренослив Надворешен Хард Диск Компатибилен Со Повеќето Playstation, Xbox И Компјутер Конзоли, USB 3.2. Генерал 1 Технологија, Црна

Тошиба 1tb Canvio Игри На Среќа - Пренослив Надворешен Хард Диск Компатибилен Со Повеќето Playstation, Xbox И Компјутер Конзоли,

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

СКЛАДИРАЊЕ НАПРАВЕНО ЕДНОСТАВНО - Canvio Подготвен 2.5 Инчен Надворешен Хард Диск е форматиран NTFS ЗА Microsoft Windows 7, 8.1 и 10 и е цврст фаворит и за домашните и за деловните корисници кои сакаат уред кој испорачува време и време повторно. Брз и УДОБЕН – Напојуван Од USB SUPERSPEED 3.2 gen 1 технологија, преносливиот хард диск Подготвен За Canvio не бара инсталација на софтвер што значи дека можете веднаш да започнете со работа и да ја зголемите продуктивноста. ПРИКЛУЧЕТЕ И ИГРАЈТЕ-со лесните за употреба операции "Приклучи И Пушти" и "Влечи и Испушти" на дофат на раката, овој хард диск ви овозможува брзо пренесување музика, филмови и слики помеѓу компатибилни уреди на макс. стапка на пренос од 5,0 Gbits. СКАЛАБИЛНО СКЛАДИРАЊЕ-Прилагодете го вашето складирање со овој надворешен диск HDD, вклучувајќи капацитети до 4 TB, па дури и поврзете се со постариот хардвер со USB 2.0 компатибилност за да можете да пристапите до вашите податоци преку неколку канали. ЕЛЕГАНТЕН, ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН - со својата мат-црна завршница и тенка, компактна обвивка, Hdd Подготвен Canvio е идеален за корисниците кои ги земаат своите компјутери, компоненти и додатоци во движење без да се загрозат стилот.

Избор на клиенти

Dell Optiplex 7000 7090 Ултра Десктоп | Јадро i5-256GB SSD-8GB RAM МЕМОРИЈА | 4 Јадра @ 4.4 GHz - 11-Ти Генерација На ПРОЦЕСОРОТ Свеж
Dell Optiplex 7000 7090 Ултра Десктоп | Јадро i5-256GB SSD-8GB RAM МЕМОРИЈА | 4 Јадра @ 4.4 GHz - 11-Ти Генерација На ПРОЦЕСОРОТ

[Intel Core i5 Процесор] Објавен Во 2021 Година Optiplex 7090 Ultra Desktop во Семејството Optiplex 7000 На Dell доаѓа со сета најнова

DEN 3.00
HP Z2 G9 Работна Станица-Intel Core i7 Dodeca-core i7-12700 12 Gen 2.10 GHz - 16 GB DDR5 SDRAM RAM МЕМОРИЈА-512 GB SSD-Кула Свеж
HP Z2 G9 Работна Станица-Intel Core i7 Dodeca-core i7-12700 12 Gen 2.10 GHz - 16 GB DDR5 SDRAM RAM МЕМОРИЈА-512 GB SSD-Кула

Intel Core i7 2.10 ghz процесор нуди молскавична брзина и врвни перформанси дури и за најтешките задачи и обработ

DEN 0.33
ЈЕЈЈАН Одачи Интел 13-Ти Генерал ВР Компјутер Игри На СРЕЌА, i9 13900KF 5.80 GHz Десктоп Компјутер, RTX 4090, 32GB DDR5 5200Mhz, Свеж
ЈЕЈЈАН Одачи Интел 13-Ти Генерал ВР Компјутер Игри На СРЕЌА, i9 13900KF 5.80 GHz Десктоп Компјутер, RTX 4090, 32GB DDR5 5200Mhz,

СИСТЕМ И ГРАФИКА : 13Та Генерација INTEL Core i9 Процесор i913900kf 24 Јадра 32 Теми 5.80 GHz Процесорот Nvidia Geforce Rtx 4090 24 GB GD

DEN 2575.84
Топлински глечер i350 Игри Десктоп S1GL-B660-350-LCS Свеж
Топлински глечер i350 Игри Десктоп S1GL-B660-350-LCS

Интел Јадро i5 12400 F Процесорот Воздух ладење, Интел B660 чипсет маткс маткс, 16gb DDR4 RGB, 1 TB NVMe M 2, Wi Fi, Windows 10 Дома

DEN 15999.84
Dell OptiPlex 9020 Компјутерски Десктоп Компјутер, Intel Core i7 3.4 Ghz Процесор, 32gb Ram МЕМОРИЈА, 1 Tb Цврста Состојба, Свеж
Dell OptiPlex 9020 Компјутерски Десктоп Компјутер, Intel Core i7 3.4 Ghz Процесор, 32gb Ram МЕМОРИЈА, 1 Tb Цврста Состојба,

МОЌЕН ПРОЦЕСОРКонфигуриран со горниот дел од линискиот сериски процесор за молскавично брзи, сигурни и

DEN 3.33
iBUYPOWER Pro Игри КОМПЈУТЕР Компјутер Десктоп SlateHakoI7N3601 Свеж
iBUYPOWER Pro Игри КОМПЈУТЕР Компјутер Десктоп SlateHakoI7N3601

Систем : Интел i7 12700 KF 3.6 GHz Ge Force Rtx 3060 8 GB 16 GB DDR4 RAM 1 TB NVMe Ssd Wi Fi подготвени Windows 11 Дома Поврзување : 6 x USB 3.1 1x RJ 45

DEN 3.00
Dell Optiplex 990 Десктоп Компјутерски Пакет-Intel Quad Core i5 3.1-GHz, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 2 TB, DVD-RW Диск, 20 Инчен Лцд Свеж Попустот
Dell Optiplex 990 Десктоп Компјутерски Пакет-Intel Quad Core i5 3.1-GHz, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 2 TB, DVD-RW Диск, 20 Инчен Лцд

Вградена безбедност против вируси и малициозен софтвер Организирајте, уредувајте и споделувајте фотог

DEN 2447.68
HP Павилјон TP01 Десктоп Компјутер - 12-Та Генерација Intel Core i7-12700 12-Јадро До 4.90 Ghz Процесор, 64GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА, Свеж
HP Павилјон TP01 Десктоп Компјутер - 12-Та Генерација Intel Core i7-12700 12-Јадро До 4.90 Ghz Процесор, 64GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА,

12Та Генерација Intel Core i712700 12Core 2.10 Ghz Процесор (25mb Паметен Кеш, Турбо Поттик до 4.90 GHz) 64gb DDR4 3200mhz Меморија, 8tb С

DEN 2.33
CyberpowerPC Gamer Xtreme VR ИГРИ НА СРЕЌА КОМПЈУТЕР, Intel Core i7-13700KF 3.4 GHz, GeForce RTX 4080 16GB, 16GB DDR5, 2TB PCI-E Свеж
CyberpowerPC Gamer Xtreme VR ИГРИ НА СРЕЌА КОМПЈУТЕР, Intel Core i7-13700KF 3.4 GHz, GeForce RTX 4080 16GB, 16GB DDR5, 2TB PCI-E

Систем : Intel Core i713700 KF 3.4 GHz (8+8) Јадра Intel Z690 Чипсет 16 GB DDR5 2 TB PCIE NVMe SSD Вистински Windows 11 Насловна 64битна...

DEN 3.33
Dell Inspiron i3656 - 3355blk Десктоп СО AMD Radeon R9 360 2GB DDR5 Свеж
Dell Inspiron i3656 - 3355blk Десктоп СО AMD Radeon R9 360 2GB DDR5

Овој реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот на реновирање в

DEN 1.67
Dell Optiplex Компјутер, Intel Dual-Core 2.93 GHz, Нови 4gb Меморија, 250GB HDD, ДВД, Windows 10 Свеж
Dell Optiplex Компјутер, Intel Dual-Core 2.93 GHz, Нови 4gb Меморија, 250GB HDD, ДВД, Windows 10

Точка Пакет Димензија19.49999998011 L X 16.199999983476 W X 7.79999992044 H Инчи Точка Пакет Тежина16.99999998574396 Фунти...

DEN 1599.36
Dell Прецизност T5820 Работна Станица, Intel Xeon W - 2133 6-Јадро 3.60 GHz Процесор, 64GB DDR4-2666MT/s Rdimm Меморија, 1tb Свеж
Dell Прецизност T5820 Работна Станица, Intel Xeon W - 2133 6-Јадро 3.60 GHz Процесор, 64GB DDR4-2666MT/s Rdimm Меморија, 1tb

Dell Прецизност T5820 Работна Станица Интел Ксеон В 2133 6Јадро, 3.60 GHz, 8.25 MB Кеш, 140w Процесор 64gb DDR42666 MT / s Rdimm Мемо�

DEN 3.00
Skytech Hronos ИГРИ Компјутер Десктоп-Intel Core i5 12600K 3.7 GHz, RTX 3070, 1TB NVME SSD, 16g &засилувач; Sceptre 24 Криви Свеж
Skytech Hronos ИГРИ Компјутер Десктоп-Intel Core i5 12600K 3.7 GHz, RTX 3070, 1TB NVME SSD, 16g &засилувач; Sceptre 24 Криви

Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали Дизајниран да ги надмине потребите на денешните гејмер�

DEN 3.00
Hp Тенок Клиент-AMD G-Серија GX-217GA 1.65 GHz F5A53AAABA Свеж
Hp Тенок Клиент-AMD G-Серија GX-217GA 1.65 GHz F5A53AAABA

Процесорски Модел( ПРОЦЕСОР) : AMD GСерија GX217 GA Брзина на процесорот( ПРОЦЕСОРОТ) : 1.66 GHz Флеш Складирање( SSD)

DEN 1921.44
Dell Optiplex 7000 7000 СФФ Мала Форма Фактор Десктоп | Јадро i5-1TB HDD + 512GB SSD - 16gb RAM МЕМОРИЈА | 6 Јадра @ 4.8 GHz Свеж
Dell Optiplex 7000 7000 СФФ Мала Форма Фактор Десктоп | Јадро i5-1TB HDD + 512GB SSD - 16gb RAM МЕМОРИЈА | 6 Јадра @ 4.8 GHz

Шесте јадра на јадрото i512600 процесор овозможува исклучителни мултитаскинг Виндоус 11 Професионални Кар�

DEN 1006.40
HP Smart Купи Z2 G4 СФФ i7-8700k Свеж
HP Smart Купи Z2 G4 СФФ i7-8700k

Број на поддржани процесори : 1 Број на инсталирани процесори : 1 Производител На Процесор : Интел Тип на п

DEN 3824.00
Dell OptiPlex 7050-SFF Intel Core i5-7500 3.4 GHz, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 256gb Цврста Состојба Диск, DVDRW, Windows 10 Pro 64bit Свеж
Dell OptiPlex 7050-SFF Intel Core i5-7500 3.4 GHz, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 256gb Цврста Состојба Диск, DVDRW, Windows 10 Pro 64bit

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот н�

DEN 1113.60
Dell OptiPlex 7000 Десктоп Компјутер-Intel Core i7 12th Gen i7 - 12700 Dodeca-core 2.10 GHz - 16 GB RAM DDR5 SDRAM-512 GB M. Свеж
Dell OptiPlex 7000 Десктоп Компјутер-Intel Core i7 12th Gen i7 - 12700 Dodeca-core 2.10 GHz - 16 GB RAM DDR5 SDRAM-512 GB M.

Intel Core i7 2.10 ghz процесор обезбедува молскавична брзина и врвни перформанси дури и за најтешките задачи и и

DEN 3.00
Dell Precision T3660 Работна станица Десктоп | Core i5-512GB SSD - 32 GB RAM меморија - Quadro T1000 | 6 јадра @ 4,8 GHz WIN Свеж
Dell Precision T3660 Работна станица Десктоп | Core i5-512GB SSD - 32 GB RAM меморија - Quadro T1000 | 6 јадра @ 4,8 GHz WIN

[Најнови и најголеми] објавени во 2022 година, прецизната работна станица T3660 е најновото издание на Dell во �

DEN 1139.20
Cyberpowerpc Gamer Xtreme Игри Десктоп Компјутер, Intel Core i5-12600K 3.7 GHz, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX Свеж
Cyberpowerpc Gamer Xtreme Игри Десктоп Компјутер, Intel Core i5-12600K 3.7 GHz, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX

Cyberpowerpc Gamer Xtreme Игри Десктоп КомпјутерUSB Игри Тастатура7 Бои RGB Игри Глувчето Моќ КабелОригинална Кутија.

DEN 1.33
Dell Aurienware Aurora R13 Gaming Десктоп | Core i9-2TB HDD + 1TB SSD-64GB RAM МЕМОРИЈА-rtx 3090 | 16 Јадра @ 5.1 GHz - 12TH Свеж
Dell Aurienware Aurora R13 Gaming Десктоп | Core i9-2TB HDD + 1TB SSD-64GB RAM МЕМОРИЈА-rtx 3090 | 16 Јадра @ 5.1 GHz - 12TH

[Најново И Најголемо] Објавено во 2022 Година, Работната Површина За Игри Aurienware R13 е најновото издание На Del

DEN 915.20
CLX Сет-Течен Ладен Intel Core i9 10900KF 3.7 Ghz 10-Јадрен Процесор, 64gb DDR4 Меморија, GeForce RTX 3080 10gb GDDR6X Графика, Свеж
CLX Set Gaming Десктоп-Intel Core i5 10400F 2.9 GHz 6-Core, 16GB DDR4 3200MHz, GeForce RTX 3060 Ti 8GB GDDR6, 240GB SSD, 2TB Свеж
CLX Set Gaming Десктоп-Intel Core i5 10400F 2.9 GHz 6-Core, 16GB DDR4 3200MHz, GeForce RTX 3060 Ti 8GB GDDR6, 240GB SSD, 2TB

10Та Генерација i5 10400 F 6 Јадра 12 Теми 2.9 Ghz База На Часовникот Брзина 4.3 GHz Макс Турбо 12мб Паметен Кеш...

DEN 3.00
Dell Optiplex 9020 Мала Форма Фактор десктоп i5 i5-4570 Quad-Core 8gb RAM меморија 500gb Хард Диск DVD + / - RW Диск Windows Свеж
Dell Optiplex 9020 Мала Форма Фактор десктоп i5 i5-4570 Quad-Core 8gb RAM меморија 500gb Хард Диск DVD + / - RW Диск Windows

· Dell Optiplex 9020 Фактор На Мала Форма · Windows 7 Професионален 64Битен · Процесор : Intel Core 4Та Генерација i54570 Проце

DEN 2.67
STGAubron Игри Десктоп КОМПЈУТЕР, Intel Core I5 3.3 Ghz до 3.7 Ghz, AMD Radeon RX 550 4G GDDR5, 16g Ram меморија, 512G SSD, Свеж
STGAubron Игри Десктоп КОМПЈУТЕР, Intel Core I5 3.3 Ghz до 3.7 Ghz, AMD Radeon RX 550 4G GDDR5, 16g Ram меморија, 512G SSD,

Систем : Intel Core i5 до 3,7 GHz 4Core 16gb Меморија 512 GB Цврста Состојба Диск Вистински Windows 10 Професионални 64битна...

DEN 1.00