Отмро 2 парчиња 51202 15ммх32ммх12мм Нафрлен Топчест Лежиште Челик Со Висока Температура Тркалање Со Еден Ред

Отмро 2 парчиња 51202 15ммх32ммх12мм Нафрлен Топчест Лежиште Челик Со Висока Температура Тркалање Со Еден Ред

DEN 91.04

Свеж

Достапно.

[ГОЛЕМИНА] - Дијаметар на Отворот=15мм, Надворешен Дијаметар=32мм, Дебелина=12мм. [МАТЕРИЈАЛ] - Изработени Од Хромиран Челик (АИСИ 52100), имаат одлична отпорност на абење, отпорност на висока температура и висока цврстина; Челичен кафез. [СПОСОБНОСТ] - Динамичен Рејтинг На Оптоварување( Цр) : 12,7 кн; Статички Рејтинг На Оптоварување( Кор) : 17,1 кн; Ограничување На Брзината( Маст) : 5700 вртежи во минута, дизајниран само за работа со мала брзина и аксијални оптоварувања. [АПЛИКАЦИЈА] - Може да се користи за грамофон во рерна, приклучок, пумпа, ротирачки апликации, машински алати, автомобили итн. [КАРАКТЕРИСТИКИ] - одвојливите компоненти на топчестите лежишта се заменливи. Низок шум и долг работен век, лесен за одржување. Одржувајте ја работната средина на лежиштето чиста и лежиштето подмачкано на време. Потисните Топчести Лежишта се состојат од мијалник за вратило, мијалник за домување и склоп на топка и кафез. Одвојливите компоненти на топчестите лежишта се заменливи. Ова го олеснува монтирањето и демонтирањето и инспекциите за одржување. Хром Челик (GCr15) Вратило И Мијалник За Домување обезбедуваат висока и униформа цврстина, добра отпорност на абење. Имаме топчести лежишта од челичен кафез и минијатурни топчести лежишта од месинг кафез, можете да ги купите според реалните потреби. Забелешка : тие се дизајнирани да ги приспособат само аксијалните оптоварувања.

Избор на клиенти

1.5 Брза Замена На Полначот V20 За Полнач CMCB104 Компатибилен Со Занаетчија 20v Батерија CMCB204 CMCB202 CMCB201 CMCB209 CMCB206 Свеж
1.5 Брза Замена На Полначот V20 За Полнач CMCB104 Компатибилен Со Занаетчија 20v Батерија CMCB204 CMCB202 CMCB201 CMCB209 CMCB206

Сосема Нов / Влез : AC 100 V240 V 50 / 60 Hz / Излез : DC 20 V 1.5 А 30w / Замена за занаетчија 20v полнач за батерии cmcb104 Компат

DEN 447.84
Полковник Ичабод Конк Супер Бричење Кригла Свеж
Полковник Ичабод Конк Супер Бричење Кригла

Сјајна црна завршница Држи 3,75 унца светски познатиот Сапун за бричење Глицерин на Полковникот ичабод к�

DEN 349.60
Mirmaru жени памучни кордори Chenille 3D лепенка извезена прилагодлива капа за бејзбол капа Свеж
Mirmaru жени памучни кордори Chenille 3D лепенка извезена прилагодлива капа за бејзбол капа

100% памук Увезени Затворање на тока Само миење на рацете ? Chenille 3 D Patch Word Нашите капачиња имаат многу вари�

DEN 319.84
Антички Занаети 1879 Морган Монета Бакар Сребрен Сребрен Долар Сребрен Круг 213 Свеж
Антички Занаети 1879 Морган Монета Бакар Сребрен Сребрен Долар Сребрен Круг 213

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

DEN 128.00
Евроазија Комплет од 3 Запалено Дрво Правоаголно Гнездење Масичка За Појадок/Садови За Сервирање Батлер Свеж
Евроазија Комплет од 3 Запалено Дрво Правоаголно Гнездење Масичка За Појадок/Садови За Сервирање Батлер

Сервис Послужавник За Бар, Чај, Кафе Дневна И Други Потреби Храна Служат Кујна И Маса Декор Додатоци...

DEN 336.00