Наркисус Безжичен Комплет За Тетовирање Професионален Комплетен Комплет За Машини За Тетовирање За Почетници, Вклучувајќи Ротирачка Машина За Тетовирање Безжичн

Наркисус Безжичен Комплет За Тетовирање Професионален Комплетен Комплет За Машини За Тетовирање За Почетници, Вклучувајќи Ротирачка

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

[КОМПЛЕТЕН КОМПЛЕТ ЗА ТЕТОВИРАЊЕ]- комплет безжичен комплет за тетовирање Наркисус, Вклучувајќи ротирачко пенкало за машина за тетовирање, 1 парчиња безжично напојување, 40 парчиња избрани големини игли за кертриџ, 1 парчиња кожа за вежбање тетоважа, 1 парчиња обвивка за тетоважа, 200 парчиња навлаки за пенкало за тетоважа, 20 парчиња чаши за мастило за тетоважа, 7 парчиња тетоважа МАСТИЛО И други додатоци ЗА ТЕТОВАЖА. [ РОТАЦИОНО ПЕНКАЛО ЗА МАШИНА за ТЕТОВИРАЊЕ] - машината За тетовирање Наркисус е направена од премиум алуминиумска легура, извонредна изработка. Моќен мотор и напреден систем за пренос го прават континуирано работење. Handономската рачка за пенкало е удобна за држење, ви помага да го контролирате пенкалото на машината со голема моќност и фреквенција на дупчење. [МИНИ БЕЗЖИЧНО НАПОЈУВАЊЕ] - мини безжичното напојување со тетоважа има 5 нивоа на напон за прилагодување, што може да работи континуирано 4-6 часа кога е целосно наполнето. Безжичната батерија создава можности за употреба на тетоважа на отворено, интерфејсот RCA е компатибилен со повеќето пенкала за тетовирање на пазарот. [НАРКИСУС КЕРТРИЏ ИГЛИ]- 40 парчиња мешани кертриџ игли се направени од 316 нерѓосувачки челик. Остриот врв на иглата за тетоважа за еднократна употреба може да осигури дека мастилото може да се внесе во кожата. Мембранскиот механизам на игли спречува мастило плукање назад. Касети иглите можат многу брзо да ја префрлат конфигурацијата на иглата. [ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО]- Посветеност на одлични производи и на ваше задоволство од нив. Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со комплетот за тетоважа Наркисус, ве молиме контактирајте не во секое време. Задоволството на клиентите е наш приоритет број еден. Машината за пиштоли за тетовирање е изработена од премиум алуминиумска легура, што е долготрајна стабилност. Handономската рачка за пенкало е удобна за држење, што ќе ви помогне да ја контролирате машината. Моќен мотор и напреден систем за пренос ја прават машината континуирана работа. Машината за тетовирање наркисус е компатибилна со сите напојувања и типови игли за касети.

Избор на клиенти

LWZays Cross Stitch Kits-Stamp-Stamped Cross Stitch комплети за почетници возрасни 12x16inch Пејзаж преброени DIY везови иглави Свеж
LWZays Cross Stitch Kits-Stamp-Stamped Cross Stitch комплети за почетници возрасни 12x16inch Пејзаж преброени DIY везови иглави

Големина и пакет : 12*16 INCH, доволно нишка веќе сортирана, инструкции за англиски јазик, упатства за модели

DEN 1.00
Безбедносен Ремен Чувар На Бравата Покријте Деца Деца Опрема За Безбедносен Појас Додатоци-2 По Пакет Свеж
Безбедносен Ремен Чувар На Бравата Покријте Деца Деца Опрема За Безбедносен Појас Додатоци-2 По Пакет

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 3.33
Машина за вибрации на плочки aniuxiaoge, алатка за плочки за плочки за плочки за плочки за плочки 220 bs 24-47in вшмукување Свеж
Минтбурст Со Ксилитол Претходно Завиткана Поединечно Завиткана Четка За Заби Свеж
Минтбурст Со Ксилитол Претходно Завиткана Поединечно Завиткана Четка За Заби

Освежителна Паста Од Нане Одлично За Патување, Работа, Хотели, Стоматолози и Училиште Боите Варираат Ду�

DEN 2.67
APC UPS Батерија Резервна Копија &засилувач; Пренапони Заштитник СО AVR, 1500VA, APC Резервни КОПИИ Про Пакет Вклучувајќи 16gb Свеж
Bruntmor Matte Gleazed сет од 6 странични садови за натопување на порцелан, поставен со рачка, за сос од соја, кечап, мезе, Свеж
1PCS 3P DC Solar Surge Protector SPD 500V 600V 800V 1000V Надворешен уред за заштита на молња Arsterning Свеж
1PCS 3P DC Solar Surge Protector SPD 500V 600V 800V 1000V Надворешен уред за заштита на молња Arsterning

Индустриски прекинувачи / гранични прекинувачи 2 Модул Дизајн на приклучок, заштитник може да се замен�

DEN 2.67
Дебеломер за бирање фаулер Со Опсег Отпорен На Удари, сребро, 4 до 4,9 Инчи Свеж
Дебеломер за бирање фаулер Со Опсег Отпорен На Удари, сребро, 4 до 4,9 Инчи

Точни Мерења : има точност од 0.001"; совршена алатка за мерење за машинската продавница и мерењата за дома�

DEN 3.00