Електронска табла за таблети во затворен простор, разни режими 100‑240V LED табла тајмер јасен за бокс во борење

Електронска табла за таблети во затворен простор, разни режими 100‑240V LED табла тајмер јасен за бокс во борење

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Лесен и преносен : Лесен дизајн за лесен транспорт. Препорачано за употреба во затворен простор, многу практично. Погодно за спортови : Електронска табла со таблети во затворен простор може да се користи за кошарка, борење, одбојка, бокс, итн. Повеќе режими : вклучително и период, бонус и метрика за сопственост. Карактеристики на обука, режими за вежбање и тајмер за вежбање. 11 цифрен дисплеј : жолта, црвена и зелена LED дисплеи се 11 цифри. Таблата со резултати има гласно вграден звучник. Со фитинзи : опремени со далечински управувач, заграда, кука, завртка, лесно за да инсталирате и користите, комплетни додатоци гарантираат удобно работење. Функција : 1. Лесен и преносен : Лесен дизајн за лесен транспорт. Препорачано за употреба во затворен простор, многу практично2. Погодно за спортови : Електронска табла со таблети во затворен простор може да се користи за кошарка, борење, одбојка, бокс, итн .3. Повеќе режими : вклучувајќи период, бонус и метрика за сопственост. Карактеристики на обука, вежбање и тајмер за вежбање 4. 11 цифрен дисплеј : жолта, црвена и зелена LED дисплеи се 11 цифри. Таблата со резултати има гласно вграден во Sounder5. Со фитинзи : опремени со далечински управувач, заграда, кука, завртка, лесно за да инсталирате и користите, комплетни додатоци гарантираат погодно операција Како да го користите : Извадете го производот и користете според упатствата. Спецификација : Тип на ставка : Електронска табла за таблети за таблети Модел : Влезен напон GA30 BPLUG : 100-240 VPLUG Излезен напон : DC 5 VScoreboard Напојување на електрична енергија : DC 5 V или 3 x Li јон 18650 батерии (не вклучуваат) напојување со далечински управувач : 2 x AAA батерии (не вклучуваат) Резултат на табла : 1. Единствена игра Екранот на табла за резултат : 1. Единечна игра : 1. Единствена игра Екранот на табла : 1. Единствена игра : 1. Единствена игра Екран за табла : 1. Единечна игра : 1. Единствена игра Екранот на табла : 1. Единствена игра : 1. Единствена игра Екранот на табла : 1. Единствена игра Време, одбројувањето на режимот на тајмингот, може да се уредува. Ако вредноста е поголема од 1 минута, вредноста се прикажува во формат (минута : секунда). Ако вредноста е помала од 1 минута, вредноста се прикажува во формат (второ : милисекунда ).2. Покажете го бројот на делови за натпревари, од 1 до 5,3. Домашен резултат и приказ на гостински резултат, што покажува максимум 199,4. Упатство за прикажување на стрелката за напад. Список на пакети : 1 x Scoreboard1 X Remote Confchange1 X Plug Plug1 x Line Line 1 X Brace T2 X Hook2 X Punch Free Hook6 X Screw2 X Expansion Sucknote : Внатрешна употреба, а не водоотпорна.

Item Type: Indoor Tabletop Electronic Scoreboard
Model: GA30B
Plug Input Voltage: 100-240V
Plug Output Voltage: DC 5V
Scoreboard Power Supply: DC 5V or 3 x Li ion 18650 batteries(not include)
Remote Control Power Supply: 2 x AAA batteries(not include)
Score Board Display:
1. Single game time, timing mode countdown, can be edited. If the value is greater than 1 minute, the value is displayed in (minute: second) format. If the value is less than 1 minute, the value is displayed in (second
2. Show the number of match sections, from 1 to 5.:
3. HOME score and GUEST score display, showing a maximum of 199.:
4. Direction of attack arrow display.:
Package List:
1 x Scoreboard:
1 x Remote Control:
1 x Power Supply Plug:
1 x Power Supply Line:
1 x Bracket:
2 x Hook:
2 x Punch Free Hook:
6 x Screw:
2 x Expansion Screw:
Note:
Indoor use, not waterproof. :

Избор на клиенти

Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи Свеж
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи

【После продажбата】 1 Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето 2 Лесно за враќање : Откако ќе ап

DEN 0.33
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00 Свеж
Замена на пумпа за вода 63V-44352-00 За замена за Yamaha 8HP 9.9HP 15HP 20HP надворешен мотор за Sierra 18-3040 Boat Motor 63V-44352-00-00

Замена за број на дел од Јамаха : 63 V4435200, 63 V4435201 02 03 (Проверете го бројот на делот ОЕМ пред купувањето)...

DEN 1.00
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс Свеж Попустот
Cwokakde Waynesburg AA University Logo Print Beanie плетена капа волнена капа топла мода на отворено плетено капаче унисекс

100% полиестер Еластично затворање Само миење на рацете Вејнсбург аа универзитетско лого плете капа на к�

DEN 128.00
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм Свеж
М14-2.00х30 ММ ДИН 933 Метричка Класа 10,9 Шестоаголна Глава Завртка/Завртка,/933, Цинк ЦР+3 Големина: М14-2,00 | Должина: 30мм

Шестоаголни Завртки За Капачиња (Шестоаголни Завртки За Глава) Метричка Класа 10,9 Челик Заштитен Со Жол�

DEN 454.08
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM Свеж
Хитачи 0B23461 450 GB SAS 15K RPM

Hitachi 0 B23461 450 GB SAS 15 K RPM Детали за внатрешниот производ : Производител : Хитачи Број на дел : 0 B23461 Категорија

DEN 1611.20
Foviguo работа обичен долг ракав преголем пулвер жена зимска боја во боја со капаче за влечење на капачиња најмеки Свеж
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс Свеж
1965 Топпс 300 Сенди Куфакс Лос Анџелес Доџерс ВГ/екс+ Доџерс

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожават

DEN 5200.00
Плочи за заклучување на Abloy PL202 за врати со лева рака/ HASP за катанец од 2 - 3 Свеж
Плочи за заклучување на Abloy PL202 за врати со лева рака/ HASP за катанец од 2 - 3

PL202 за вратите со лева рака Одделение 3 Дупка за окови од 12 мм За фиксирање на рамки Цинкпозлатен, полиест

DEN 1104.00