Електронска табла за таблети во затворен простор, разни режими 100‑240V LED табла тајмер јасен за бокс во борење

Електронска табла за таблети во затворен простор, разни режими 100‑240V LED табла тајмер јасен за бокс во борење

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Лесен и преносен : Лесен дизајн за лесен транспорт. Препорачано за употреба во затворен простор, многу практично. Погодно за спортови : Електронска табла со таблети во затворен простор може да се користи за кошарка, борење, одбојка, бокс, итн. Повеќе режими : вклучително и период, бонус и метрика за сопственост. Карактеристики на обука, режими за вежбање и тајмер за вежбање. 11 цифрен дисплеј : жолта, црвена и зелена LED дисплеи се 11 цифри. Таблата со резултати има гласно вграден звучник. Со фитинзи : опремени со далечински управувач, заграда, кука, завртка, лесно за да инсталирате и користите, комплетни додатоци гарантираат удобно работење. Функција : 1. Лесен и преносен : Лесен дизајн за лесен транспорт. Препорачано за употреба во затворен простор, многу практично2. Погодно за спортови : Електронска табла со таблети во затворен простор може да се користи за кошарка, борење, одбојка, бокс, итн .3. Повеќе режими : вклучувајќи период, бонус и метрика за сопственост. Карактеристики на обука, вежбање и тајмер за вежбање 4. 11 цифрен дисплеј : жолта, црвена и зелена LED дисплеи се 11 цифри. Таблата со резултати има гласно вграден во Sounder5. Со фитинзи : опремени со далечински управувач, заграда, кука, завртка, лесно за да инсталирате и користите, комплетни додатоци гарантираат погодно операција Како да го користите : Извадете го производот и користете според упатствата. Спецификација : Тип на ставка : Електронска табла за таблети за таблети Модел : Влезен напон GA30 BPLUG : 100-240 VPLUG Излезен напон : DC 5 VScoreboard Напојување на електрична енергија : DC 5 V или 3 x Li јон 18650 батерии (не вклучуваат) напојување со далечински управувач : 2 x AAA батерии (не вклучуваат) Резултат на табла : 1. Единствена игра Екранот на табла за резултат : 1. Единечна игра : 1. Единствена игра Екранот на табла : 1. Единствена игра : 1. Единствена игра Екран за табла : 1. Единечна игра : 1. Единствена игра Екранот на табла : 1. Единствена игра : 1. Единствена игра Екранот на табла : 1. Единствена игра Време, одбројувањето на режимот на тајмингот, може да се уредува. Ако вредноста е поголема од 1 минута, вредноста се прикажува во формат (минута : секунда). Ако вредноста е помала од 1 минута, вредноста се прикажува во формат (второ : милисекунда ).2. Покажете го бројот на делови за натпревари, од 1 до 5,3. Домашен резултат и приказ на гостински резултат, што покажува максимум 199,4. Упатство за прикажување на стрелката за напад. Список на пакети : 1 x Scoreboard1 X Remote Confchange1 X Plug Plug1 x Line Line 1 X Brace T2 X Hook2 X Punch Free Hook6 X Screw2 X Expansion Sucknote : Внатрешна употреба, а не водоотпорна.

Item Type: Indoor Tabletop Electronic Scoreboard
Model: GA30B
Plug Input Voltage: 100-240V
Plug Output Voltage: DC 5V
Scoreboard Power Supply: DC 5V or 3 x Li ion 18650 batteries(not include)
Remote Control Power Supply: 2 x AAA batteries(not include)
Score Board Display:
1. Single game time, timing mode countdown, can be edited. If the value is greater than 1 minute, the value is displayed in (minute: second) format. If the value is less than 1 minute, the value is displayed in (second
2. Show the number of match sections, from 1 to 5.:
3. HOME score and GUEST score display, showing a maximum of 199.:
4. Direction of attack arrow display.:
Package List:
1 x Scoreboard:
1 x Remote Control:
1 x Power Supply Plug:
1 x Power Supply Line:
1 x Bracket:
2 x Hook:
2 x Punch Free Hook:
6 x Screw:
2 x Expansion Screw:
Note:
Indoor use, not waterproof. :

Избор на клиенти

Wpyyi романтична зимска двојка скејт -часовник музичка кутија механизам домашен декорација за декорација за девојки Свеж
Hotешка макс 26299 4-1/2-инчен x 7/8-инчен Arbor Flap Disc, 80 решетки, сина цирконија Свеж
Hotешка макс 26299 4-1/2-инчен x 7/8-инчен Arbor Flap Disc, 80 решетки, сина цирконија

Цирконија Грит овозможува екстремно брзо отстранување на материјалот Дијаметар од 41 / 2инчи 80 дискови з�

DEN 152.00
Mbjelir Eva Fonam Heart Shape DIY занаетчиски сет за в Valentубените/Денот на мајката, украси за забави , 6 бои-6 инчи 35 парчиња Свеж
Mbjelir Eva Fonam Heart Shape DIY занаетчиски сет за в Valentубените/Денот на мајката, украси за забави , 6 бои-6 инчи 35 парчиња

Измерете ја големината 6 "x 6" Количини : Сетот за срца од пена има 6 бои, 35 парчиња пена срце во вкупно во ед�

DEN 175.84
Tanou23zprcadse морнарица Свеж
Tanou23zprcadse морнарица

Менски карго панталони големи и високи карго панталони за мажи опуштени вклопени каузални тенок плажа �

DEN 1.33
Ацетел ХСС 7/8 -18 Он Машина Допрете, 7/8 х 18 Он Десна Рака Нишка Допрете Свеж
Ацетел ХСС 7/8 -18 Он Машина Допрете, 7/8 х 18 Он Десна Рака Нишка Допрете

●Големина и Должина : 4,65 " / 118мм, Глава На Конец : 0,98 " / 25мм, Квадратна Глава : 12,5 мм х 12,5 мм( Л*В), Дијаметар Н

DEN 303.84
Притиснете На Ноктите Бадем Средна Должина Акрилни Лажни Нокти Со Дизајни Срце Лажни Нокти Денот На Вљубените Лепак На Ноктите Свеж Попустот
Алатки за алатки Cal-Van Алатки во линија на пламен, мулти, една големина, 161 Свеж
Алатки за алатки Cal-Van Алатки во линија на пламен, мулти, една големина, 161

Автомобилска алатка во линија на пламен Автомобилска алатка во линија на пламен Автомобилска алатка во

DEN 586.08
Смешна мрзлива музика за срцеви кутии Дрвени музички кутии Најдобар подарок за годишнината на Божиќниот роденден Свеж
Контролер на модул на модул на возачот Zouminyy, 20A DC1060V PWM Мотор за регулатор на регулаторот за контрола на моторот со Свеж
СИЛВАНИЈА 25в Халоген Декор Б11 Сијалица, Канделабра База, 280 Лумени, 2800К, Мека Бела-2 Пакет Свеж Попустот
СИЛВАНИЈА 25в Халоген Декор Б11 Сијалица, Канделабра База, 280 Лумени, 2800К, Мека Бела-2 Пакет

ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА : халогените класични светилки произведуваат поголема ефикасност на светилката и о

DEN 109.92
Цели Прибор За Домаќинство | Корпа За Отпадоци Од Бања | Декорација На Мозаично Стакло | Корпа За Отпадоци Од Бања | Додаток Свеж Попустот
Сурфање капа за шапки со ленти од брадата Сонце капи за сурфање, пловење, вода-спортови мажи и жени Свеж
Сурфање капа за шапки со ленти од брадата Сонце капи за сурфање, пловење, вода-спортови мажи и жени

100% најлон.进口 Затворање на затворање Тип : капа за сурфање со жица на брадата, прилагодлив дизајн одгова�

DEN 3.33
Американски пикадо - 3 сетови Пенталон Xtra Силни црни стандардни летови на стрела Свеж
Американски пикадо - 3 сетови Пенталон Xtra Силни црни стандардни летови на стрела

3 комплети (9 летови) на Xtra силни 100 микрони летови Овие летови ќе траат подолго и ќе дадат подобра стабилн

DEN 118.24
Augusta Sportswear Women staptionse 1355 Свеж
Augusta Sportswear Women staptionse 1355

100% полиестер Увезени Машинско миење Контрастна боја самоткаенина јака Vвратот Триаголен преден панел �

DEN 306.08