Аексит Телескопирање 19мм Алатки &засилувач; Подобрување На Домот Ширина Метрички Владетел Опсег Мерење Мерка Лента Мерки Жолта 5М

Аексит Телескопирање 19мм Алатки &засилувач; Подобрување На Домот Ширина Метрички Владетел Опсег Мерење Мерка Лента Мерки Жолта

DEN 196.96

Свеж

Достапно.

Име На Производот : Мерна Лента;Материјал : Пластика, Челик. Боја : Жолта, Црна;Опсег На Мерење : 5М/ 16 стапки. Ширина на лента : 19мм/ 0,75"; Вкупна Големина ( Приближно) : 7 х 6,5 х 3см/ 2,8 "х 2,5" х 1,2 "(Л*В*Ч). Нето Тежина : 177гр. Пакет : 1 х Мерна Лента. Едната страна на лентата е метричка, се движи од 0 до 500 см.Повлекување, лентата автоматски ќе се повлече на случајот.0.

Избор на клиенти

Жирафа Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Жирафа Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 504.00
Очила За сонце Фикс Руди Проект Екинокс СХ Замена Леќи-Компатибилен Со Руди Проект Екинокс СХ 61мм Рамки Свеж
Очила За сонце Фикс Руди Проект Екинокс СХ Замена Леќи-Компатибилен Со Руди Проект Екинокс СХ 61мм Рамки

Леќите Не се рамка полиамидна леќа НеПоларизирани Ширина на објективот : 61 милиметри 1 Пар Прецизни Леќи

DEN 1.33
Јавање Коњи Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Јавање Коњи Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 91.04
30 м Лента Мерка, 13 мм Сечилото Свеж
30 м Лента Мерка, 13 мм Сечилото

● Ставка : Мерка За Долга Лента ● Должина на сечилото : 30 м ① Ширина На Сечилото : 13 мм € Карактеристики :

DEN 1142.40
25 стапки. Лента Мерка, 1 Сечилото, Портокал Свеж
25 стапки. Лента Мерка, 1 Сечилото, Портокал

Џебни Ленти Од Серијата Keson toggle Оваа серија со висока видливост се одликува со механизам за заклучување

DEN 2.00
Таџима ГАЛ2550БЛ Конвексна Цврста Лента 16,4 х 1,0 инчи, Брава Со Цврста Дебелина 25 Свеж
Таџима ГАЛ2550БЛ Конвексна Цврста Лента 16,4 х 1,0 инчи, Брава Со Цврста Дебелина 25

Земја На Потекло : Кина Големина На пакување : 4,3 х 10,7 х 13,0 см Копче За Забавување : Нема Амортизер : Да...

DEN 0.33
X-DREE 30m Должина Двојна Страна Метрички Фиберглас Мерна Лента Владетел w Ремен(Regla de cinta métrica de fibra de vidrio métrica Свеж
X-DREE 30m Должина Двојна Страна Метрички Фиберглас Мерна Лента Владетел w Ремен(Regla de cinta métrica de fibra de vidrio métrica

Име на производот : Лента Мерка;Материјал : Фиберглас, Пластика;Случај И Лента Боја : Бела Мерна Скала : Ме

DEN 790.40
Азеда Ја Сакам Гвајана Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Азеда Ја Сакам Гвајана Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 412.80
Божиќен Мед Јазовец Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Божиќен Мед Јазовец Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви...

DEN 91.04
Лизга-На Бт Помине Случај &засилувач; Ремен Свеж
Лизга-На Бт Помине Случај &засилувач; Ремен

Наскан затворање Материјал : Вистинска Кожа : италијанска Природна Исончана Кожа / Бт Постава : Нуме Кож

DEN 0.33
Азеда Ја Сакам Шкотска Клучна Лента Мерка/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Азеда Ја Сакам Шкотска Клучна Лента Мерка/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви...

DEN 135.84