Жлеб Ретро Хипи Бохо Партија Украси 116 Парчиња, Маргаритка Роденден Материјали Вклучувајќи Жлеб Роденден Банер Вештачки Маргаритки Цвеќиња Торта Топпери Маргарит

Жлеб Ретро Хипи Бохо Партија Украси 116 Парчиња, Маргаритка Роденден Материјали Вклучувајќи Жлеб Роденден Банер Вештачки Маргаритки

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Жлеб Партија Украси пакетот доаѓа со 1 чувствува СРЕЌЕН роденден банер, 1 жлеб венец, 1 торта топпер, 12 кекс топери, 4 маргаритки цвет алуминиумска фолија балони ( 2 големини), 50 вештачки маргаритки цвеќиња, 44 балони во 4 различни бои(3 големини), 1 ролна лак лента, лента и балони грашок лепак, 116 парчиња жлеб партија декорација вкупно Резерви. Премиум Филц Материјал роденден банер и торта врвот е направен од издржливи дебели чувствува, еднократно и лесно да се чува за следната година употреба. Висококвалитетни картички за кекси, кои имаат шест модели во ретро хипи бохо стил, без иритирачки мирис, еколошки, совршени украси на кекси. Романтични Балонски Бои овие жлебни балони за забави со маргаритки се достапни во правлива розова, бебешка розова, гола, корално црвена и лимонска жолта боја. Користени Шарени балони од латекс со балон од алуминиумска фолија маргаритка заедно ќе направат вашата забава да свети со топлина и виталност. Вештачки Цвеќиња Од Маргаритка 5 50 ПАРЧИЊА мал и симпатичен цвет од маргаритка кој е со дијаметар од 1,6 инчи, изработен од свила со одличен квалитет, рачно изработен и живописен. Погоден за декорација на забави и декор на домот, или се користи како некои самостојни клипови, украси за завеси итн. Широки Апликации овие симпатични украси за хипи бохо забави се совршени за роденденска забава за девојчиња, декорација за хипи забави, декорација за роденден на маргаритки, роденденска забава со тематика виножито бохо, туш за бебиња, ретро класична тематска забава од 60-тите и 70-тите години итн. Жлеб Ретро Хипи Бохо Партија Украси 116 Парчиња, Маргаритка Роденден Материјали Вклучувајќи Жлеб Роденден Банер Вештачки Маргаритки Цвеќиња Торта Топпери Маргаритка Балони За Девојки Деца Роденден Бебе Туш.

Избор на клиенти

Воен Хеликоптер 26 Фолија Балон Свеж
Воен Хеликоптер 26 Фолија Балон

Испорачано рамно,, Непакувано И Без Лента Или Тежина, Вентил за Самозапечатување погоден за хелиум или в

DEN 163.20
Анаграм Меѓународен 3018201 Шепа Патрола Продавница Балон Пакет, 27 Свеж
Анаграм Меѓународен 3018201 Шепа Патрола Продавница Балон Пакет, 27

Фолија со врвен квалитет ќе лебди една недела со хелиум Одличен декоративен додаток на секоја забава ил

DEN 3.33
Лилјак Човек Роденден Материјали Гигант Airwalker Балон Букет Украси Свеж
Лилјак Човек Роденден Материјали Гигант Airwalker Балон Букет Украси

Чувајте ги ненадуваните балони од деца Балоните од латекс имаат просечно затворено време на плови од 1224

DEN 399.84
4 Парчиња Полициски Автомобил Облик Супер Форма голема Фолија Балон Роденден Украси Материјали Свеж
4 Парчиња Полициски Автомобил Облик Супер Форма голема Фолија Балон Роденден Украси Материјали

Фолија Увезени Апликација : погоден за сите потреби балони место Специјална свадба, прослава, празник, р

DEN 143.84
Балон за скејт, радио и диско топка се врати во 80 -тите/90 -тите Свеж
Балон за скејт, радио и диско топка се врати во 80 -тите/90 -тите

Еден 24 "Roller Skate Foil Mylar Party Balloon, една 23" Boom Box Radio Foil Balloon Balloon и 3 балони во боја на виножито во боја 22 "Секој ког

DEN 287.84
Виножито Број 0 Балон Број Фолија Хелиум Балони Самозапечатување Роденденски Украси Годишнина Забава Декор 40инч Број(Виножито0) Свеж Попустот
Американско Знаме Небесни Балони во облик на срце со ангелски крилја Свеж
Американско Знаме Небесни Балони во облик на срце со ангелски крилја

17 " Американско Американско Знаме Небесни Балони Во Облик На Срце со ангелски крилја Направено со најкв�

DEN 175.84
32 Инчен розов број балон со прекрасен печатење на срцето Свеж
32 Инчен розов број балон со прекрасен печатење на срцето

? Голема Роденденска Прослава Балоните може да се полнат со воздух со рачна пумпа или хелиум што може да

DEN 95.84
40 Инчен Црн 20 Ти Роденден Број Балони 20 Фолија Миларен Балон За Декорација На Роденденска Годишнина Свеж
40 Инчен Црн 20 Ти Роденден Број Балони 20 Фолија Миларен Балон За Декорација На Роденденска Годишнина

Број балони.Убава декорација за роденденски и годишнински забави Тие ќе додадат забавна и празнична ат�

DEN 1.33
Фондер Молс Кутре Шепа Балон Венец Комплет За Девојче Бебе Туш Родот Открие Партија Украси Свеж
Фондер Молс Кутре Шепа Балон Венец Комплет За Девојче Бебе Туш Родот Открие Партија Украси

Шепа Партија Балон Венец Комплет тоа е супер симпатична и лесно да asseble, апсолутно совршен приказ за ваш

DEN 271.84