УЛТЕХНОВО 5 парчиња Држач За Диспензерот За Памучна Ролна За Стоматолошки Памук Организатор На Диспензерот За Ролни За Стоматолошки Памук

УЛТЕХНОВО 5 парчиња Држач За Диспензерот За Памучна Ролна За Стоматолошки Памук Организатор На Диспензерот За Ролни За Стоматолошки

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Хигиенски Делител На Памучни Ролни добра кутија за складирање тампони што не зазема простор. Памучната ролна лесно се отстранува, добро се вклопува и штити од влага и. Козметички Памук Шише Притиснете дизајн. Лесен за употреба. Отворете го горниот дел и ставете ја памучната ролна, притиснете за да ја извадите. Држачи За Кутии За Памук овој диспензер за памучни ролни е лесен за употреба и повторно полнење, што носи погодност во животот на вашиот стоматолог. Притиснете Држач За Памучна Ролна овој диспензер за тампони може да се стави на која било маса и е совршен за професионална и домашна употреба. Организатор На Памучна Ролна Користи Пластичен материјал, транспарентна и видлива содржина, издржлив и практичен, едноставен и удобен. Пакетот Вклучува 5 х Карактеристики На Диспензерот за Забен Памук-Пластичен материјал, транспарентна и видлива содржина, издржлив и практичен, едноставен и удобен. - Големина : 12, 00Х9, 60Х5, 00см/ 4, 72Х3, 77Х1, 97ин. - Материјал : Пластика. - Овој диспензер за тампони може да се стави на секоја маса и е совршен за професионална и домашна употреба. - Кутијата за памучна ролна е водоотпорна и. Капакот може да се отвори за да се стават памучни ролни. - Боја : Случајна Боја. - Добра кутија за складирање тампони што не зазема простор. Памучната ролна лесно се отстранува, добро се вклопува и штити од влага и. - суштински предмет за стоматолошките клиники за обезбедување на здравјето и хигиената на памучните кифлички. Опис на стоката дали барате професионален и достапен диспензер за памучни ролни? Дали барате цврста, доверлива алатка која може да изврши повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашите професионални диспензери за скут треба да ги задоволат вашите потреби. една од вашите најдобри опции.

Избор на клиенти

Мраз 615-5-0, 25 Салфетка И Тампон Диспензерот, Метални Свеж
Мраз 615-5-0, 25 Салфетка И Тампон Диспензерот, Метални

Вдлабнати двојно салфетка / тампон диспензерот со 25 цент механизам Димензија на производот : 16.25 "L x 4.6" W x

DEN 1.67
Дизајн Керамичка Колекција Земја Што Може Да Се Полни Краток Диспензер За Сапун, Мов Свеж
Дизајн Керамичка Колекција Земја Што Може Да Се Полни Краток Диспензер За Сапун, Мов

Кружноста се среќава со складирање со Дизајнерскиот Керамички Краток Диспензер за Сапун...

DEN 228.64
Притиснете Го Држачот И Диспензерот За Стоматолошки Памучни Ролни со Основа Што Не Се Лизга, 4,7 х 3,8 х 1,9 во Свеж
Притиснете Го Држачот И Диспензерот За Стоматолошки Памучни Ролни со Основа Што Не Се Лизга, 4,7 х 3,8 х 1,9 во

Лесен Пристап : дизајнот Со притискање го олеснува отстранувањето на совршено вградениот круг, држејќи

DEN 0.67
Нов Држач За Диспензерот За Зелена Памучна Ролна За Заби Организатор 135+ Автоклав Свеж
Нов Држач За Диспензерот За Зелена Памучна Ролна За Заби Организатор 135+ Автоклав

Име на производ : Стоматолошки Диспензер За Зелена Памучна Ролнапакување На Производот : кутија Во боја

DEN 958.40
Денот На Благодарноста Пена Сапун Шише-Црна Свеж
Денот На Благодарноста Пена Сапун Шише-Црна

Направено од робусна, проѕирна пластика Млазница за сапун за пенење достапна во црна или бела боја...

DEN 976.00