Екуеј Резервоар За Риби Воздушни Камења Дифузор За Меурчиња Креатор Аквариумска Воздушна Пумпа Додатоци

Екуеј Резервоар За Риби Воздушни Камења Дифузор За Меурчиња Креатор Аквариумска Воздушна Пумпа Додатоци

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Микро меурчиња раствораат повеќе кислород во вода и мирно пукаат на површината на водата. Обилна каскада од ситни меурчиња е идеална за риби, бета, ракчиња и сите видови аква суштества. Држачот на вшмукувачката чаша е погоден 3/16 инчен авиокомпанија цевка. Може цврсто да се држи до мазниот резервоар за риби. Дијаметарот на Големината на воздушниот Камен е 3,9". Препорачана Моќност На Воздушната Пумпа : 4 W-8 W. Доаѓа со 3 Парчиња Чаши за Вшмукување и 1 Еез Воздушни Камења. Дизајниран да додаде кислород и да циркулира во вашиот систем за одгледување аквариум. Растечките меурчиња ја подобруваат виталната аквариумска аерација и движење на водата, разноврсен аквариумски воздушен камен за декоративни и функционални воздушни меури. Редовно чистење, може да се рециклира. Име на производ : Боја На Воздушен Камен Во Аквариум : Сив Материјал : Минерален камен + Пластична Форма : Тркалезна Големина : 3,9 инчи / 10 см одговара за стандарден Пакет со цевки за Воздух со Дијаметар од 3/16 инчи : 1 Еез х Воздушен Камен И 3 Еез Забелешка За Чаша За Туширање : потопете ја камената шипка целосно во вода 1 час пред употреба, избегнувајќи нерамни меурчиња поради затнување прашина.

Избор на клиенти

Вермонт Американ 14605 Шанк Бред Поинт Вежба, 3/8-инчи од 5/16-инчи Свеж
Вермонт Американ 14605 Шанк Бред Поинт Вежба, 3/8-инчи од 5/16-инчи

Екстрашироки флејти даваат брзо отстранување на чипови Наменето за употреба во преносни вежби и преси �

DEN 136.80
Ih Casa Décor 3pc сјаен -сет од 6 лакови Свеж
Ih Casa Décor 3pc сјаен -сет од 6 лакови

Дизајн : Бронзена starвезда принт Материјал : 100% полиестер Димензии : 3,95 l × 4,75 W × 2 H Користете : Декорација н

DEN 355.68
Налепници за копирање на калиграфија Кинески антички книги 新春 对 联宣 纸 春联 礼包 新年 对 联福字 春节 对联 Свеж
Налепници за копирање на калиграфија Кинески антички книги 新春 对 联宣 纸 春联 礼包 新年 对 联福字 春节 对联

(1pcs 金字 17*104cm 喜气 盈门 礼盒装配年 年 得 福 红包).多款式 参数 的 产品 , 实际 装运 请 参考 括号 内备注 (1pcs 金字 17*104cm 喜气 盈门 礼盒�

DEN 947.20
3дроза сончево Црвено лале. Зелена трева, сини цвеќиња во позадина-Чаши Свеж
3дроза сончево Црвено лале. Зелена трева, сини цвеќиња во позадина-Чаши

Бела керамичка 15оз кригла Слика отпечатена од двете страни Висок сјај заврши Микробранова печка безбед

DEN 3.00
Капде 22 26мм паметни ленти за часовници за Garmin Fenix ​​6 6x Pro 5x 5 Plus 3HR Forerunner 935 945 нараквица за брзо ослободување Свеж
Капде 22 26мм паметни ленти за часовници за Garmin Fenix ​​6 6x Pro 5x 5 Plus 3HR Forerunner 935 945 нараквица за брзо ослободување

Земја како етикетирана 100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара �

DEN 524.16
XXXDXDP Преносен мини џеб печатач термичка етикета за конекција на печатач без мастило за печатење без мастило Свеж
HASAKI Light A4 хартија за хартија хартија за хартија сертификат за документ за сечење на хартија за хартија Свеж
HASAKI Light A4 хартија за хартија хартија за хартија сертификат за документ за сечење на хартија за хартија

[Лесен за употреба] Ефикасен и лесен секач за хартија, со уредно сечење, точна скала и удобна употреба...

DEN 142.08