висесуни Етнички Стил Апстракт Воин Тетоважа 2 парчиња Влажна Торба Со Џебови Со Патент Што Може Да Се Перат Еднократно Пространа Торба За Пелени За Патување,Плажа,

висесуни Етнички Стил Апстракт Воин Тетоважа 2 парчиња Влажна Торба Со Џебови Со Патент Што Може Да Се Перат Еднократно Пространа

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Нашата ткаенина пелена влажна кеса е изработена од квалитетен полиестерски тпу издржлив водоотпорен материјал, чувајте валкани платнени пелени во вреќа за бебиња со влажна крпа за да ја користите како мобилна пелена што содржи мирис.

Избор на клиенти