Валдор Солидна Плус Големина Маица Човек Трендовски Бизнис Маица Лесни Удобни Екипажот Краток Ракав Летни Маици

Валдор Солидна Плус Големина Маица Човек Трендовски Бизнис Маица Лесни Удобни Екипажот Краток Ракав Летни Маици

DEN 190.24

Свеж

Достапно.

Материјал : Памук и Полиестер. Произведено во САД Или Увезено. Мека, растеглива, лесна и дише; удобно на вашето тело, ве прави целодневна удобност. Повлечете го затворањето. Рачно Перење/Машинско Перење/Суво Чистење. Ново, рационализирано вклопување и обликувано полите,одличен изглед и трајна издржливост. Задолжителен главен производ во вашата гардероба, оваа машка основна основна маичка. Одлично за слоевитост или носење сам, оваа маица доаѓа во различни бои кои одговараат на секоја облека. Совршен за секојдневна облека, работа, ноќно излегување, теретана, плажа и каде и да одите. Големина : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини за да изберете своја големина. Азиска големина, помала, нарачајте големина нагоре!нарачајте големина нагоре!нарачајте големина нагоре!. За нашата компанија HGAGBBZVL е млада компанија за облека, користејќи помлади висококвалитетни ткаенини и бои, ја заклучува личноста на задебелен, упорен, класичен, Искрен повеќекратен темперамент. Ние ја користиме нашата младост за да го водиме трендот на живот. Квалитет, дизајн и услуга сите заедно За Разновидноста И вредноста На Производот : машки врвни маици во различни бои и стилови. Разновидни атлетски кошули за гардероба на секој маж. Дизајни дизајнирани за удобност и перформанси. Брзо сушење : полиестерската памучна спандекс ткаенина брзо се суши, ултра мека и има поприродно чувство. Плетење што ја отстранува влагата што ве одржува ладни и суви додека тренирате. Мека на допир и лесна за кожата. Ergономски карактеристики : Поцелосни сечи за целосна удобност. Атлетски врат на екипажот, растегливо и еластично затворање за оптимален опсег на движење. Не премногу тесни, не премногу лабави. Повод : Одличен активен машки врв, совршен за секојдневно, трчање, тренинг, секојдневна облека, работа, патување итн. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.Опис на производот : тип На Производ : тип на кошула : тип На Цврст Ракав : стил На Краток Ракав : тип На Затворање На Екипажот : име на Стил на Влечење : Модерен стил На Предната страна : плисиран пол на Предната Цел : опис на опсегот На Малезија : тип На Облека За Возрасни : Лабава Тема : Спорт.

Избор на клиенти

Сол живот Младински тактики за туна со долги ракави за изведба, сина, средна Свеж
Сол живот Младински тактики за туна со долги ракави за изведба, сина, средна

88% полиестер, 12% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење ладно, суво суво на ниско Такт�

DEN 462.08
Fandream Тренингот Sweatshirt Жените Божиќ Печатење Лажичка Вратот Без Хауба Кошули Атлетски Ретро Жени Пуловер Џемпери Свеж
Ако го запознавте Моето Семејство, Ќе Разберете | Смешен Семеен Хумор Унисекс Маица Свеж
Ако го запознавте Моето Семејство, Ќе Разберете | Смешен Семеен Хумор Унисекс Маица

90% Памук, 10% Полиестер Произведено ВО САД и Увезено Повлечете го затворањето Машинско Перење...

DEN 319.20
Ампео машка графичка маица со кратки ракави за теретани за вежбање со кратки ракави Свеж
Ампео машка графичка маица со кратки ракави за теретани за вежбање со кратки ракави

Ткаенината на оваа обична маица е мазна и мека, обезбедува антибрчки и не пикате, што го прави повеќе при

DEN 2.00
Моден Женски Обичен Кружен Врат Еднобојни Врвови За Печатење Букви Со Долги Ракави Со Долги Ракави Свеж
Моден Женски Обичен Кружен Врат Еднобојни Врвови За Печатење Букви Со Долги Ракави Со Долги Ракави

100% Полиестер Увезени ●Дизајн : жени Со Пуловер Со Половина патент, преголеми дуксери, дуксери со четврт�

DEN 116.96
Calvin Klein Performance Women's Mock Neck Neck Ponte краток ракав вграден култура на култура Свеж
Calvin Klein Performance Women's Mock Neck Neck Ponte краток ракав вграден култура на култура

68% рајон, 27% најлон, 5% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење 4насочно истегнување...

DEN 1.33