ДОИТУЛ Шолја За Кафе Шолји За Еднократна Употреба Чаши За Кафе Диспензерот За Еднократна Употреба Диспензерот За Чаши За Хартија За Еднократна Употреба Држачот За

ДОИТУЛ Шолја За Кафе Шолји За Еднократна Употреба Чаши За Кафе Диспензерот За Еднократна Употреба Диспензерот За Чаши За Хартија

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Акрилик. ПРОДАВНИЦА ХАРТИЈА ЧАША РЕШЕТКАТА Користете Во повеќе сценарија. Може да биде чување чаши за кафе, чаши за млечен чај и хартиени чаши. ДИСПЕНЗЕРОТ ЗА ДОМАШНИ ЧАШИ диспензерот за хартиени чаши е изработен од тврд акрилен и алуминиумски материјал, кој е цврст, издржлив, отпорен, безбеден и здрав. ДРЖАЧ ЗА ХАРТИЕНИ ЧАШИ organiz организаторот на Хартиени чаши доаѓа во креативен дизајн на моделирање, модерен, стилски, роман и уникатен. ЧАША РЕШЕТКАТА повеќе не грижете се за тешкотијата при ракување со чаши за еднократна употреба, тоа носи многу погодност. ДРЖАЧ ЗА ХАРТИЕНА ЧАША ЗА РАБОТНА ПОВРШИНА ☕ ☕ ДОЗЕРОТ ЗА ШОЛЈА ЗА КАФЕ КОРИСТИ ДОБРА текстура и мазна површина и одржува, што може да ви послужи некое време. Пакетот Вклучува 1 x Карактеристики На Држачот За Чаши-Големина : 13, 00 X11, 50 X11, 50cm/5, 11x4, 52 X4 диспензерот за чаши за еднократна употреба. - Материјал : акрилик, алуминиумски држачи за чаши за дома-Боја : темно Зелен организатор на кафе бар за канцеларија - овој држач за хартиени шолји е дизајниран со деликатна текстура, што го прави да изгледа поскапо и елегантно залихи на станици за кафе. - Сигурниот и силен материјал обезбедува цврстина и издржливост на овој диспензер за хартиени чаши. - Повеќе не грижете се за тешкотијата при ракување со чаши за еднократна употреба, тоа носи многу погодност држач за десктоп чаши. - за чување хартиени чаши или пластични чаши . Оваа решетка за складирање е идеална за домашна употреба, продавници за погодност, дели, продавници за сендвичи, ресторани и салони за чување чаши. - Рабовите се мазни и тркалезни, без бруси, така што држачот за хартиена чаша нема да ја оштети кожата и прстите купувајте решетка за хартиена чаша.Опис на стоката држачот За чаши За кафе за Диспензерот За Еднократна Употреба за Еднократна употреба Е идеален помошник за вашиот дисплеј за шалтер за кафе или поставување кафе.контејнер за хартиена чаша организаторот на хартиена чаша е погоден за продавници за млечен чај, дом, канцеларија, Интернет кафулиња, барови, кафулиња, ресторани итн.

Избор на клиенти

Држач За повеќе Бои, 3д печатен, држач За Капсули За Кафе, Под Складирање На Кабинетот Свеж
Држач За повеќе Бои, 3д печатен, држач За Капсули За Кафе, Под Складирање На Кабинетот

Дали сте уморни од тоа што тие се шират насекаде околу шалтерот? Па, ова под држачот на кабинетот е за вас

DEN 3.00
LIXFDJ Ѕид Монтирани Повлечете Тип Здрава Прашина Кафе Пијалок Со Капак Чаша Диспензерот//215 Свеж
LIXFDJ Ѕид Монтирани Повлечете Тип Здрава Прашина Кафе Пијалок Со Капак Чаша Диспензерот//215

Прилагодлив За Пластични Или Хартиени Чаши : овој диспензер за чаши за вода погоден за дијаметар на плас

DEN 2248.64
Јардве 4 Парчиња Држач За Чаши За Млечен Чај, Шолја За Пијалоци Од Бисер Памук Кафе Црно Свеж
Јардве 4 Парчиња Држач За Чаши За Млечен Чај, Шолја За Пијалоци Од Бисер Памук Кафе Црно

Епе, Бисер Памук Пена Носач за Чаши за кафе : држачот за чаши со повеќе дупки има едноставен дизајн, но мн�

DEN 232.96
Котемон Акрилна Чаша И Држач За Капак, 3 Преграда, Организатор За Чаши За Чаши За Еднократна Употреба, Бело Свеж
Котемон Акрилна Чаша И Држач За Капак, 3 Преграда, Организатор За Чаши За Чаши За Еднократна Употреба, Бело

100% акрилен материјал, а не пс материјал или друга евтина пластика Дебелина од 4мм за организаторот на ак�

DEN 3.33
Зеродеко 4 Преносни Коцки За Носачи На Кафе Коцки За Пакување Кафе Послужавници За Чаши За Млеко Чај Свеж
Зеродеко 4 Преносни Коцки За Носачи На Кафе Коцки За Пакување Кафе Послужавници За Чаши За Млеко Чај

Послужавник За Носење пијалоци : Ефикасно спречување на истекување на пијалоци, лесни топли пијалоци ил

DEN 0.67
Додаток За Држач ЗА ЧАША ЛУААТ, 2 Пакети Додатоци За Хардверски Копчиња Шарм Компатибилен За Торба Бог, Бог Буози Свеж
Марлин Риба Скокање Пластични Кафе Кригла Со Капак Двоен Ѕид Изолација Дизајн Патување Чаша-Држач Пријателски Свеж
Xgxyklo Преносни Мултифункционален Лаптоп Маса Автомобил Јадење Храна Пијалок Маса Свеж
Xgxyklo Преносни Мултифункционален Лаптоп Маса Автомобил Јадење Храна Пијалок Маса

● Разновидна функција, служи како компјутерско биро и маса за јадење, применлива за сите видови автомоб

DEN 1344.00