Атеко # 881 - Сент Оноре Пециво Совет-Нерѓосувачки Челик

Атеко 881 - Сент Оноре Пециво Совет-Нерѓосувачки Челик

DEN 68.64

Свеж

Достапно.

Изработено од издржливо сечење во Форма На триаголник од Нерѓосувачки челик отпорно на ' Рѓа е идеално за глазура за Цевки За колачи Свети Оноре Совршени За подобрување на презентацијата на десертите Одлични За украсување колачи, кекси и колачиња.

Избор на клиенти

Прибор за Јадење ле Кадо, голем, бел Свеж
Прибор за Јадење ле Кадо, голем, бел

Безбедна машина за миење садови Тројна тежина, тешка и издржлива Не е безбедна микробранова печка...

DEN 1.00
FTVOGUE Сад Од Нерѓосувачки Челик Професионални Форцепс Стегач Држач За Чаши Клешти За Графит Топење Сад Свеж
FTVOGUE Сад Од Нерѓосувачки Челик Професионални Форцепс Стегач Држач За Чаши Клешти За Графит Топење Сад

Овие клешти за садови се изработени од тежок нерѓосувачки челик од 7 мм, висококвалитетниот материјал е

DEN 2.67
Порцелански Сад со Капак, Капацитет од 100 мл, Висока Форма-Лаборатории Еиско Свеж Попустот
Порцелански Сад со Капак, Капацитет од 100 мл, Висока Форма-Лаборатории Еиско

Сад за греење хемиски соединенија Изграден од застаклен порцелан за јачина, термички перформанси и зго�

DEN 175.84
РИО 3-Во-1 Титаниум Спорк Свеж Попустот
РИО 3-Во-1 Титаниум Спорк

Спорк За Кампување 3Во1 : нема потреба да спакувате повеќе прибор за готвење за кампување – нашата метал�

DEN 181.28
Клешти Со клешти со Лак-Прави, Назабени Врвови - Метал-9,5 Долги Лаборатории Еиско Свеж
Клешти Со клешти со Лак-Прави, Назабени Врвови - Метал-9,5 Долги Лаборатории Еиско

Општа намена, метални клешти за садови Директно, назабени совети и лак Корисно за фаќање топли садови, и�

DEN 1340.80
Гкмјки Леано Железо Двострано Скара Не-обложување Садови Леано Железо Скара Решетка Печење Тава Свеж
Гкмјки Леано Железо Двострано Скара Не-обложување Садови Леано Железо Скара Решетка Печење Тава

Дебелината ја одредува нелепливоста на тавата и количината на мрсен чад Задебеленото дно на садот може

DEN 1.67
Танстор мама подароци од ќерки син, уникатни мајки за мајки, подароци, роденденски подароци за мајка, најдобра мајка некогаш Свеж Попустот