3 Парчиња Западен Слоевит Бохо Дрво Мониста Чокер Ѓердан Прилагодлив Гроздобер Кожен Ѓердан Мушка Чокер Бохо Накит За Жени

3 Парчиња Западен Слоевит Бохо Дрво Мониста Чокер Ѓердан Прилагодлив Гроздобер Кожен Ѓердан Мушка Чокер Бохо Накит За Жени

-80 %

DEN 191.84

Свеж

Достапно.

Што Ќе Добиете : пакетот вклучува 3 парчиња ѓердани со монистра со различен дизајн, доволно количество за да ги задоволите вашите потреби за абење и замена, исто така можете да ги споделите со членовите на вашето семејство и блиските пријатели. Прилагодлива Големина : овие племенски ѓердани за жени се со должина од околу 15-25 инчи, погодни за носење на повеќето жени, можете да се прилагодите според вратот, уживајќи во удобно искуство при носење. Сигурен Материјал : секој чокер со монистра е изработен од имитација на кожа, лесен, водоотпорен, не е лесен за кршење или фрактура, обезбедувајќи ви долго време декоративен ефект. Атрактивен Дизајн : нашите бохо чокери за жени имаат тиркизни и гроздобер приврзоци (соодветно бакарна монета, сребрен цвет и бакарно срце), антички племенски стил, убав и нежен, можат да ви додадат многу мистериозен вкус, да ви помогнат да ја покажете својата убавина. Соодветно За Многу Прилики : овој кожен чокер со монистра е погоден за многу прилики во вашиот секојдневен живот, како што се патување, учење, работа, шопинг, учество на забави, фотографирање итн., тоа може да ја покаже вашата личност. Карактеристики : Нашиот прилагодлив ѓердан е погоден за повеќето жени и девојки со атрактивен и нежен дизајн, извонредна изработка, може да додаде шарм на вашиот целокупен изглед. Овој боемски ѓердан за накит е идеален, внимателен и прагматичен подарок за членовите на вашето семејство, пријателите, соучениците, пренесувајќи им ја вашата љубов, грижа и добрина, приближувајќи ги односите и емоциите едни со други. Спецификации : Материјал : имитација На Кожа Боја : Гроздобер бои Големина : една големина/ околу 15-25 инчи Во Должина Пакетот вклучува : 3 х ѓердани од чокер за жени Забелешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани. Ризикот од ликвидација може да постои, ве молиме држете се подалеку од малите деца.

Избор на клиенти

Зостар Чокер Ѓердан 2 Слоевит Црн Кадифена Јака Ѓердани За Жени И Девојки Свеж
Зостар Чокер Ѓердан 2 Слоевит Црн Кадифена Јака Ѓердани За Жени И Девојки

Црниот чокер ѓердан е направен од кадифе и легура,долготраен и не е лесно деформиран избледен за носење.

DEN 3.00
ПОПЛИКЕ Вера Крст Ѓердан Исус Верски Накит Подароци За Жени Свеж
ПОПЛИКЕ Вера Крст Ѓердан Исус Верски Накит Подароци За Жени

Споделете добри емоции преку експресивен НАКИТ ПОПЛИКЕ Сите наши производи се во согласност со меѓунар

DEN 0.67
Ксулава Црн Кафеав Велур Чокер Ѓердан За Жени Тинејџерки, Бохо Накит Слоевит Долги Ѓердани За Најдобар Пријател Свеж
Дијамантски Тениски Ѓердани од Лисица За Жени 14к Позлатен Светкав Ѓердан Од Чокер Од Сјај За Жени Вкусен Кристално Кубен Ѓердан Свеж Попустот
Аксторе Кадифе Чокер Класичен Чокер Ѓердан Женски Слоевит Слоевит Црн Свеж
Аксторе Кадифе Чокер Класичен Чокер Ѓердан Женски Слоевит Слоевит Црн

10 ПАРЧИЊА чокер ѓердан сет : овие 8 различни стил чокери може да се совпаднат на различни начини, можете д

DEN 1.00
Грејс ЈУНИ Повеќеслоен Верижен Синџир Вештачки Бисери Флапер Мониста Кластер Долг Чокер Ѓердан Свеж
Грејс ЈУНИ Повеќеслоен Верижен Синџир Вештачки Бисери Флапер Мониста Кластер Долг Чокер Ѓердан

Состојба : 100% Сосема Нова Рачно Изработена фабрика директна трговија на големо Материјал : висококвалит

DEN 2.33