60 ПАРЧИЊА Прст Креветчиња Отпорни На Сечење Заштитник, Капаци За Прсти За Парчиња, Продолжувач На Живот На Ракавици, Заштитници За Прсти Отпорни На Сечење За Кујна,

60 ПАРЧИЊА Прст Креветчиња Отпорни На Сечење Заштитник, Капаци За Прсти За Парчиња, Продолжувач На Живот На Ракавици, Заштитници

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Материјал Отпорен на триење - овој заштитник на прстите е изработен од ткаенина, хец материјал. Сечењето на прстите е петстепено анти-сечење, дише и издржливо. Креветчињата со прсти за жени се лесни за употреба и чисти креветчиња со прсти мали. Овој медиум за креветчиња за прсти обично се носи на врвовите на прстите. 5 Нивоа На Отпорни На Сечење-штитниците за прсти за сечење може да се користат за заштита на прстите, или кога имате рани, модринки или калуси што треба да бидат покриени. Овој заштитник за исечени прсти е добар за употреба кога готвите или сечете храна во кујната. Дише и Еднократно - нашите креветчиња за прсти за мажи се направени од материјал од ткаенина што дише, така што нема грижи со влага како тие креветчиња да не дишат. Користете креветчиња со прсти отпорни на сечење кога не ви треба целосна ракавица за извршување задачи што се склони кон исекотини или гребнатини. Заштитете Ги Вашите Ракавици-Користете ги нашите креветчиња отпорни на сечење на прстите за да го продолжите животниот век на вашите омилени ракавици, овој заштитник за сечење прст може да се носи или внатре или надвор од ракавиците. Користете ги овие заштитници за прсти за плетење внатре за да ја направите вашата перница и удобност од досадни шевови. Користете ги овие заштитници за прсти за рани за шиење надвор, продолжувач на животот, што ги прави да траат подолго. Широко Се Користи - заштитниците на прстите за работа се совршено погодни за градење, градинарство, кујна, скулптура, самостојно работење. Можете дури и да користите остри алатки со вклучен заштитник со помалку грижи за исекотини или гребнатини. Пакетот вклучува : 20 еез 7см/2,75 инчи Отпорен На Прсти ракав, 20 еез 6см/2,36 инчи Отпорен на Прсти ракав. Повеќекратно Сечење Отпорен На Прсти Ракав Анти-исечен Прст Креветче Прст Заштитни Ракави Отпорни На Сечење Колиба На Прстот Спецификација На Капакот Материјал : Боја на ткаенина : Сива Големина : 7 см/2,75 инчи Карактеристика : 1. Висококвалитетен материјал, анти-лизгачки, отпорен на абење, дише, еднократно и растеглив. 2. Споредете со традицијата ракавици, овој прст ракав е поудобно.Можете да земете еден од нив кога ќе треба да го користите прстот . 3. Тоа е многу растеглива,И одговараат за секоја големина на прст. Пакетот вклучува : 60 парчиња 7см/2,75 инчи Отпорен на Прсти ракав.

Избор на клиенти

QRP 5C-S Ракавици И Креветчиња ЗА Прсти 5C Во Прав-Бесплатни Латекс Прст Креветчиња За Iso Класа 5 Апликации, 11, Бела, Мала Свеж
Нокмопо Фустан Со Долги Ракави За Женски Женски Еднобоен Долг Ракав В-Врат Патент Секси Фустан Половината Фустан Свеж
Нокмопо Женски Фустани За Свадбен Гостин Секојдневен Еднобоен Појас Со Долги Ракави Тенок Неправилен Фустан Свеж