Вајнгард Патека X2 PA6002R САТЕЛИТСКА ТВ АНТЕНА И АНТЕНА Воли Приемник Пакет

Вајнгард Патека X2 PA6002R САТЕЛИТСКА ТВ АНТЕНА И АНТЕНА Воли Приемник Пакет

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Дизајниран Да Работи Исклучиво Со Програмирање Садови. Опремен Со Голем Рефлектор од 18 инчи. X2 Има Единствена Можност За Пристап До Западните Или Источните Лакови За Максимално Програмирање На Sd/Hd Садови Низ Сад Во Сите Временски Услови. Прима Програмирање Од Сателит 72.7 Кога Е Поврзан Со 2 Приемници. Сателитска Аквизиција : Автоматски. Компатибилни Сателитски Провајдери : Јадење. Сателити за садови : 110°, 119°, 129° или 61,5°, 72,7°, 77°. Максимална Компатибилност Приемник : 2. Приемници за садови : Соло HD приемници. (Примери : Јадење 211з, 211к, 211, 411 и воли приемници.). Само Стационарна Употреба. Повеќе приемници мора да гледаат програмирање од истиот сателит. Winegard КОМПАНИЈА PA6002 R Патека Сателитски Пакет. Оваа Автоматска Пренослива Сателитска Тв Антена Од Следната Генерација Е Дизајнирана Да Работи Исклучиво Со Програмирање Садови. Опремен Со Голем Рефлектор Од 18 Инчи, X2 Има Единствена Можност За Пристап До Западните Или Источните Лакови За Максимално Програмирање На Sd/Hd Садови Низ Сад Во Сите Временски Услови, Обезбедувајќи Најдобро Преносливо Искуство. Со Можност За Примање Програмирање Од Сателит 72.7 Кога Е Поврзан Со 2 Приемници, Патеката Е Навистина Оптимизирана За 2 Тв Беспрекорно Гледање. Лесна, Но Цврста, Антената Е Едноставна За Поставување Со Единствена Коаксијална Врска Што Се Напојува Преку Приемникот. Прилагодениот Интерфејс За Приемник На Садови Го Прави Поставувањето И Стекнувањето Брзо И Сигурно. Пакетот Вклучува Јадење Hd Соло Vip211z Приемник За Програмирање За Плаќање Како Што Одите И Карактеристики Рачка За Носење Со Лесен Зафат И Безбедносна Дупчица Обликувана Во Основата За Антената Да Биде Прикачена На Трајно Прицврстување. Вклучува еден коаксијален Кабел од 25 стапки. П : кои сателитски провајдери и сателити работат со Антената Патека Х2?. О : антената Патека Х2 е исклучиво компатибилна со програмирање Садови. Антената може да добие програмирање Од Источните или западните лакови На Садот. Садот источен лак вклучува сателити 61,5°, 72° и 77°; Садот западен лак вклучува сателити 110°, 119° и 129°. П : дали антената На Патеката X2 автоматски се префрла помеѓу сателитите?. О : Да. Додека го менувате каналот, Антената На Патеката X2 автоматски ќе се префрли на соодветниот сателит без рачни прилагодувања. П : Дали Можам ДА добијам HD услуга Со Патеката X2 антена?. О : ХД програмирањето е достапно. Имајте на ум дека за да добиете HD програмирање, мора да имате HDTV, како и активиран HD приемник со HD програмски пакет (продаден одделно).

Избор на клиенти

HQRP Дигитален Freeview 20dbi Антена За Засилување На Воздухот со Lna/Засилување Со Низок Шум Компатибилен СО Dvb-T HDTV Тв Свеж
HQRP Дигитален Freeview 20dbi Антена За Засилување На Воздухот со Lna/Засилување Со Низок Шум Компатибилен СО Dvb-T HDTV Тв

HQRP® Моќна 20 DBI DVBT Антена СО Lna плус hqrp® Coaster; Добивка : 20 DBi; Кабел : должина 3m, Тип : RG174; Боја : Црна; Конектор :

DEN 143.20
PCTEL MAXRAD - MAXBASE 760-870 MHz 3DB добивка антена со пролет Свеж
PCTEL MAXRAD - MAXBASE 760-870 MHz 3DB добивка антена со пролет

Максимална моќност (вати) : 150 Должина на камшик (внатре) : 13 " Камшик материјал : .100 не'рѓосувачки челик Бој

DEN 681.28
Antan DVB-T655VA затворен ТВ антена 25-35 милји опсег -Поддржан 8K 4K 1080P UHF VHF FreeView канали со подолг 10-ти коаксијален Свеж
Antan DVB-T655VA затворен ТВ антена 25-35 милји опсег -Поддржан 8K 4K 1080P UHF VHF FreeView канали со подолг 10-ти коаксијален

Овој коаксијален кабел со трајна конструкција го отстранува мешањето на сигналот, донесувајќи суперио�

DEN 2.67
Mtqy Тв Антена Конектор 3PCS 300 до 75 Ohm VHF/UHF/FM НАДВОРЕШНА ТВ АНТЕНА Појавување Трансформатор Балун ТВ Конвертор Свеж
Mtqy Тв Антена Конектор 3PCS 300 до 75 Ohm VHF/UHF/FM НАДВОРЕШНА ТВ АНТЕНА Појавување Трансформатор Балун ТВ Конвертор

За поврзување на постарите Телевизори со влезови со рамен кабел со коаксијален Претворете ја импеданса

DEN 0.67
Засилена HD Дигитална Тв Антена, 300 Милји Долг Дострел Прием Затворен HDTV Антена Со Засилувач, Поддршка 4K 1080P VHF UHF ТВ Свеж Попустот
ТВ антена за паметен ТВ - Антена ТВ дигитален HD затворен опсег 16FT кабел Поддршка 4K 1080p и сите телевизори Свеж
ТВ антена за паметен ТВ - Антена ТВ дигитален HD затворен опсег 16FT кабел Поддршка 4K 1080p и сите телевизори

1? 【Антена ТВ дигитални HDзатворени лотови на бесплатни програми】 Оваа антена може да добие стотици HD ТВ

DEN 1.33
Терк 60 Милји Опсег Со Високи Перформанси Засилена ВНАТРЕШНА HDTV Антена-Поддржува UHF, VHF 1080 HDTV Емитува Бесплатно Свеж
DollaTek Мини Дигитална Тв Антена 50 Милји Опсег Сигнал Засилувач F-ТВ Компатибилен HDTV Затворен 4k DVB-T2 ATSC Антена Свеж
DollaTek Мини Дигитална Тв Антена 50 Милји Опсег Сигнал Засилувач F-ТВ Компатибилен HDTV Затворен 4k DVB-T2 ATSC Антена

[Гледајте бесплатно целосни HD канали] стотици ДИГИТАЛНИ тв / 4 K ТВ компатибилни, вклучувајќи локални ве�

DEN 0.67
NESTETR засилена HD дигитална ТВ антена, 300 милји Долг дострел прием во затворен HDTV антена со засилувач, поддршка 4K 1080p Свеж
Антена-дигитална ТВ антена 250 милји опсег-поддржува 4K 1080p и сите постари ТВ-паметни засилувачи на сигнал за засилувач на Свеж Попустот
2023 Гезобајт Засилена HD Дигитална Тв Антена Долг Опсег Од 250+ Милји-Поддршка 4k 8K 1080p Оган Тв Стап И Сите Постари ТВ - Свеж