Плетенка Пена Контрола Мус Плетенка Мус За Плетенки Пресврт, Локс, Без Снегулка Екстра Одржи Висок Сјај Стил И Навлажнува, Коса Мус За Плетенки Висок Сјај, Лесен Лес

Плетенка Пена Контрола Мус Плетенка Мус За Плетенки Пресврт, Локс, Без Снегулка Екстра Одржи Висок Сјај Стил И Навлажнува, Коса

DEN 127.84

Свеж

Достапно.

Долготрајно Држење : Мусот За Коса за плетенка е совршен завршен допир на сите ваши заштитни фризури бидејќи ги држи и запечатува вашите плетенки на место и ги прави долго траат. Се заклучува во влага и ви помага да ја задржите фризурата подолго. Контрола на разлетување и Летање : Кога вашата коса е пржена, летачка и кадрава, користете мус од плетенка за да ја измазните и измазните косата додека додавате сјај на вашите плетенки. Лесно За Постигнување Долготраен Мек Стил : Се што треба Да направите е да ја нанесете пената за плетење на косата на вашата готова фризура со плетенка. Нежно ставете ја пената во плетенките додека внимателно се лизгате и тапкате за многу мек и долготраен стил на плетенка. Погоден за Сите Типови Коса : Без разлика дали имате пресврт, прамени, плетенки, коса на работ, можете да ја користите оваа пена за плетенки за да создадете плетенка што ја сакате и да го направите вашиот изглед поразновиден. Природни И Безбедни Состојки : Нашата пена од плетенка содржи природни состојки од цвеќиња од лаванда, екстракти од лисја/стебла и кора од врба, без алкохол, без конзерванси, без бои, без сулфати и без компромиси за состојките. Нашиот мус за плетенки за плетенки е составен од природни состојки кои се безбедни и не иритирачки за повеќето луѓе. Нашиот бријад мус за плетенки за коса е фин и густ, многу удобен за употреба, освежувачки и нелеплив. Нашиот мус за плетенка е лесен и едноставен за ракување, погоден за почетници!. Нашите производи за стилизирање беа направени специјално во дизајнот за да го прослават секој ваш уникатен стил и изглед, за да се чувствувате убаво, самоуверено и единствено.

Избор на клиенти

Навика За Навивање-Навивам Дефинирање На Коса Мус, 7 Течност Унца Свеж
Навика За Навивање-Навивам Дефинирање На Коса Мус, 7 Течност Унца

Џовани Козметика Навивам Навика Дефинирање На Косата Мус За Сите Видови Навивам, Флексибилни Одржи, Вег

DEN 3.00
Тресеме Беспрекорна Кадрици Мус, Дополнително Држење-10,5 мл Свеж
Тресеме Беспрекорна Кадрици Мус, Дополнително Држење-10,5 мл

Тресеме Беспрекорна Кадрици мус подобрува природните бранови со додадена дефиниција...

DEN 0.33