Виган Транспарентен Акрилен Конус За Сладолед Држач За Торта Држач За Десерт Држач За Држач За Забави Полица За Забава 16/24 Дупка Држач За Свадбен Дисплеј

Виган Транспарентен Акрилен Конус За Сладолед Држач За Торта Држач За Десерт Држач За Држач За Забави Полица За Забава 16/24

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Изработен Од Висококвалитетен Акрилик, Кој Е Силен И Издржлив,Не Е Лесен За Кршење И Деформирање. Оваа Решетка За Прикажување Има Порозен Сплит Дизајн Идеален За Транспорт И Прикажување Колачи Со Конуси Од Сладолед,Држејќи Ги Конусите Исправени И Одделени Едни Од Други,Без Страв Од Конфузија. Може Да Се Користи За Ангажман,Роденден,Сладолед,Партиски Колачи И Конуси,И Е Идеален За Печење,Готвење. Погоден За Излети,Летен Камп,Свадбени Забави,Божиќни Забави,Невестински Забави, Ресторани И Други Прилики. Нема Потреба Од Лепак Или Други Прицврстувања, Потребни Се Само Неколку Минути За Составување. Опис : Сосема Нов И Висок Квалитет. Карактеристики : Изработен Од Висококвалитетен Акрилик, Кој Е Силен И Издржлив,Не Е Лесен За Кршење И Деформирање. Оваа Решетка За Прикажување Има Порозен Сплит Дизајн Идеален За Транспорт И Прикажување Колачи Со Конуси Од Сладолед,Држејќи Ги Конусите Исправени И Одделени Едни Од Други,Без Страв Од Конфузија. Може Да Се Користи За Ангажман,Роденден,Сладолед,Партиски Колачи И Конуси,И Е Идеален За Печење,Готвење. Погоден За Излети,Летен Камп,Свадбени Забави,Божиќни Забави,Невестински Забави, Ресторани И Други Прилики. Нема Потреба Од Лепак Или Други Прицврстувања, Потребни Се Само Неколку Минути За Составување. Спецификации : Материјал : Акрилна Боја : Транспарентен Стил : Еднослоен / 16 Дупки, Двослоен/24 Дупки Големина : Еден Слој : 25cmx10cm(9.84 "X3. 93") Двоен Слој : 25 CMX25 CM (9.84"X9.84") Пакет Вклучуваат : 1pcs X Држач За Сладолед.

Избор на клиенти

АБУФАН 3 парчиња Дисплеј За Крофни Држач За Дрвени Крофни Држач За Дрвен Десерт Свеж
АБУФАН 3 парчиња Дисплеј За Крофни Држач За Дрвени Крофни Држач За Дрвен Десерт

Совршена или свадба, вечера, собири, јубилејни забави, роденден, невестински туш или друга специјална за

DEN 2.33
Tfcocft Торта Штанд, Десерт Маса Дисплеј Во Собата, Овошје Десерт Дисплеј Плоча, гитара чевли шема Свеж
Tfcocft Торта Штанд, Десерт Маса Дисплеј Во Собата, Овошје Десерт Дисплеј Плоча, гитара чевли шема

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см / 12.5 во, Плочи 21 см / 8.26 во и 24 см / 9.44 во и 27 см / 10.62 во ● Материјал З

DEN 671.68
1 парчиња Креативен Штанд За Свадбена Торта Практичен Држач За Држач За Кекси За Десерт За Украси За Дом/Ѕид/Соба Свеж
Ројал Алберт Стара Земја Рози 2-Ниво Торта Штанд Свеж
Ројал Алберт Стара Земја Рози 2-Ниво Торта Штанд

Стара Земја Рози 2ниво торта штанд Идеален за попладневна услуга за чај Изработена од фина коска кина и �

DEN 2.00
Tfcocft Торта Штанд, Партија Торта Штанд, Торта Се залага За Десерт Маса, Беспрекорна Зелена жаба шема Свеж
Tfcocft Торта Штанд, Партија Торта Штанд, Торта Се залага За Десерт Маса, Беспрекорна Зелена жаба шема

€ Десерт Штандови Големина : Висина 32 см / 12.5 во, Плочи 21 см / 8.26 во и 24 см / 9.44 во и 27 см / 10.62 во ● Материјал З

DEN 671.68