Енхон УВБ Рептил Светилка, Рептил 10.0 УВБ Сијалица ЗА Пустински Влекачи Брадест Змеј Компактен Флуоресцентен Терариум Светилка 26В

Енхон УВБ Рептил Светилка, Рептил 10.0 УВБ Сијалица ЗА Пустински Влекачи Брадест Змеј Компактен Флуоресцентен Терариум Светилка

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

●Одржувајте Здраво! Оваа увб 10.0 светлина за влекачи може да симулира пустински сончеви зраци, кои можат да ослободат 10% УВБ и 30 %v, да му помогнат на вашиот рептил да синтетизира витамин Д3 и калциум за да ги зајакне коските и да го промовира варењето, со што ќе се одржува здраво. ●Премиум УВБ Во Прав●Нашите увб 10,0 светилки користат висококвалитетен УВБ во прав, континуиран и стабилен увб излез. Резултатот од тестот на 10см е 164ув/см2. ●Долг Век на Траење ● УВБ 10.0 компактната флуоресцентна светилка се контролира со подобра плоча, вграден кондензатор за заштеда на енергија, заштедува многу електрична енергија, а работниот век е до 8000 часа. Quantrand e26 lamp head ви овозможува едноставно да ја користите оваа увб 10.0 рептилна светлина, која има вграден кондензатор за заштеда на енергија за да заштедите многу енергија. Спиралната светилка може подобро да ја ослободи светлината (120 V 26w 60 Hz). ●Идеален за Разновидни Влекачи●увб 10,0 светилката е идеална за пустински влекачи, како што се гуштери и желки, брадест змеј, црвени/сини/зелени гуштери, гуштери од карпи, гуштери од монитори, облачни желки, златни желки, златни пилешки желки, ангорски желки и така натаму. Дизајниран да создаде здрава средина за вашето домашно милениче и да ја промовира нивната шема на однесување во природата. Оваа увб 10.0 светлина има многу висок увб излез, им овозможува на влекачите способност природно да ги регулираат сопствените нивоа НА ВИТ Д3, овозможувајќи им правилно да апсорбираат калциум кој е потребен за одржување на здрави коски, мускули и многу повеќе. Увб 10.0 компактна флуоресцентна светилка користете специјално кварцно стакло што пренесува УВБ за максимална ПЕНЕТРАЦИЈА НА УВБ. 10% Увб Излез, 30 %p излез, спиралната форма на сијалицата овозможува вертикално или хоризонтално монтирање без да се загрозат перформансите. 10.0 УВБ сијалицата за влекачи е погодна за качување миленичиња кои живеат во пустински области, како што се гуштери и желки, на пример, гуштери со заклучени лавови, црвени/сини/зелени гуштери, гуштери од карпи, гуштери од монитори, облачни желки, златни желки, златни пилешки желки, ангорски желки и многу повеќе.

Избор на клиенти

КЕЈЛОР НАВАС 2022 Панини Инстант Фифа Светско Првенство Во КАТАР /1031 костарика 7 Мт-МТ+ Класа На Купот Фудбал Свеж
КЕЈЛОР НАВАС 2022 Панини Инстант Фифа Светско Првенство Во КАТАР /1031 костарика 7 Мт-МТ+ Класа На Купот Фудбал

КОСТАРИКА КЕЈЛОР НАВАС Фифа Фудбал Тргување Картичка Сериски Нумерирани Картичка Панини Инстант Фифа �

DEN 79.84
Fujitsu SCANSNAP IX1600 безжичен или USB со голема брзина на облак овозможен документ и ScansNap IX1300 Компактен безжичен или Свеж
Fujitsu SCANSNAP IX1600 безжичен или USB со голема брзина на облак овозможен документ и ScansNap IX1300 Компактен безжичен или

Производ 1 : Оптимизирано корисничко искуство : Scans Nap IX1600 има интуитивен екран на допир со 4,3 инчи за цело�

DEN 3.00
Прооптички Стаклен Заштитник На Екранот За Камерата Сони А7 IV Свеж
Прооптички Стаклен Заштитник На Екранот За Камерата Сони А7 IV

Заштитник На Прооптички Стаклен Екран Крпа За Чистење МикрофиберИзбришете Отпорен на гребење Ултра те

DEN 2.67
Декларална капа на IgSticker за Microsoft Surface Go/Go 2 Ultra тенки заштитни налепници на телото на налепници 010199 Сјајниот Свеж
Декларална капа на IgSticker за Microsoft Surface Go/Go 2 Ultra тенки заштитни налепници на телото на налепници 010199 Сјајниот

Совршено се вклопува во Microsoft Surface Go / Go 2 Направено од траен 3М материјал, лесен за нанесување и отстрану�

DEN 191.84
Ричардсон 112 Камион Хет Структурирана класична прилагодлива капаче за шминка за Snapback Свеж
Ричардсон 112 Камион Хет Структурирана класична прилагодлива капаче за шминка за Snapback

65% полиестер, 35% памук Увезени Затворање на привремено Само миење на рацете 2пакет на предводникот Ричар�

DEN 2.67
MXBAHOHENG ISO8124 TESTER TESTER TESTER DETECTOR AGREL AGLE за деца играчки Остриот раб на производот Тестирање на производи Свеж
MXBAHOHENG ISO8124 TESTER TESTER TESTER DETECTOR AGREL AGLE за деца играчки Остриот раб на производот Тестирање на производи

Тестер за остри точки, проценете дали производот е во согласност со остри точки Тестот за остри точки им

DEN 1.00
Жични Слушалки Слушалки Без Раце Микрофон 3,5 мм Слушалки Слушалки Слушалки Микрофон Компатибилен СО СЕЧИЛОТО ЗТЕ 10 Свеж
Рог од виножито со држач за далечински управувач со кожа од роза со 5 оддели Свеж
Рог од виножито со држач за далечински управувач со кожа од роза со 5 оддели

Материјал за држач за далечински управувач : PU кожа Дизајн на далечински држач за кутии : заоблен изглед,

DEN 277.76
NA Стапчиња За Јадење Вуфу Ноктите Стапчиња За Јадење 5 Пара / Кутија Свеж
NA Стапчиња За Јадење Вуфу Ноктите Стапчиња За Јадење 5 Пара / Кутија

стапчиња за јадење милениче Отпорен на високи температури, не е склон кон мувла, совети за стапчиња за ј�

DEN 0.33
Дулкови за мажи поштедуваат машки патеки за патеки 2 парчиња сетови за спортски пакети за мажи од пот. Свеж
Дулкови за мажи поштедуваат машки патеки за патеки 2 парчиња сетови за спортски пакети за мажи од пот.

Машка долга ракав ватирана со фланелна кошула јакна за кошула со маж со долги ракави со долги ракави, ма�

DEN 3.00