Mixmatchy женски случајно класично здолниште со молив со каросерија

Mixmatchy женски случајно класично здолниште со молив со каросерија

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

95% полиестер, 5% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Ова смело цврсто здолниште со моливи е подготвено да го осветли вашиот стил на канцеларија. Супер убава со вградени маички и џемпери и свиленкаста ткаенина за мазно вклопување. Мека и висококвалитетна ткаенина со силна еластичност [MSKW002] шарена форма [MSKW005] во форма на цвет. Машинско миење во ладна вода; Нежен циклус, не користете белило од хлор, висат да се исушат, железо на ниско поставување. Широк спектар на бои ви овозможуваат да најдете совршен за да одговара на вашето расположение, стил и облека. Одрекување во боја : Ние секогаш се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни, но заради различни поставки и да ја следиме дефиницијата на пикселите, бојата што ја гледате во нашата листа може малку да се разликува од вистинската боја на производот.

Избор на клиенти

Бригс Њујорк Женска Плус Големина Совршена Панталона Свеж
Бригс Њујорк Женска Плус Големина Совршена Панталона

63% Полиестер, 33% Вискоза, 4% Спандекс Увезени Кука и бар затворање Машинско Перење Бистрич летаат преднио�

DEN 1123.20