Задоволител Се Чувствуваат Добро Менструална Чаша - Еднократно Период Чаша Со Отстранување Матични-Мека, Флексибилни Тело-Безбедно Силиконски, Лесно Вметнување &з

Задоволител Се Чувствуваат Добро Менструална Чаша - Еднократно Период Чаша Со Отстранување Матични-Мека, Флексибилни Тело-Безбедно

DEN 207.20

Свеж

Достапно.

МЕНСТРУАЛНА ЧАША ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА-Нема повеќе купување скапи и груби тампони и влошки за еднократна употреба! Добрата Менструална Чаша Е за повеќекратна употреба - не само добра за вашиот паричник,туку и одлична за околината!. ХИГИЕНСКИ И БЕЗБЕДНИ ЗА ТЕЛОТО-Изработени од медицински силикон, овие менструални чаши се целосно хигиенски, 100% безбедни за телото и нема да влијаат на вашата деликатна РН рамнотежа или природни течности. 2 ГОЛЕМИНИ ЗА ЛЕСНИ И ТЕШКИ ТЕКОВИ-Задоволувачките Менструални Чаши доаѓаат во комплет од 2 големини на чаши (0,5 мл и 0,68 мл) што ги прави погодни за полесни и потешки денови на проток. 12 ЧАСА АБЕЊЕ БЕЗ ИСТЕКУВАЊЕ-чашите за периодот На Задоволување може безбедно да се носат до 12 часа (во зависност од протокот) без протекување!. ЛЕСНО ЗА ВМЕТНУВАЊЕ И ОТСТРАНУВАЊЕ-Супер меки и флексибилни, Задоволувачките Менструални Чаши лесно се преклопуваат и вметнуваат. И со практичното стебло на дното, отстранувањето е едноставно!. Одликувајќи се со малку закривен дизајн, овие хигиенски и медицински силиконски менструални чаши се лесни за вметнување и се достапни во практичен сет од два. Имаат капацитет од 15 и 20 мл, што ги прави погодни за полесни и потешки денови. Менструалните чаши направени од медицински силикон, се особено флексибилни и лесно може да се отстранат благодарение на практичното стебло на дното. Тие нудат безбедна заштита 12 часа и се одржлива алтернатива на другите месечни хигиенски производи. Чашите треба да се чистат во топла вода по секој период - со соодветна грижа ќе уживате во менструалните чаши долго време.

Избор на клиенти

Diythinker Animal Animal Smifout Yellow Mat Shoot Desktop украсен фото рамка приказ уметнички сликарство дрвена Свеж
Diythinker Animal Animal Smifout Yellow Mat Shoot Desktop украсен фото рамка приказ уметнички сликарство дрвена

Големина : одговара на 15,2 x 20,2 см (6 x 8 инчи) фотографии; Вистината на големината на рамката (завршена голем

DEN 415.84
Ниско ниво 000-14489-001 Активно сликање 3-во-1 трансдуцер, црна Свеж Попустот
Ниско ниво 000-14489-001 Активно сликање 3-во-1 трансдуцер, црна

Димензии на пакетот : 8.0 "L x6.0" W x4.0 "H Земја на потекло : Мексико Тежина на пакет : 3.51pounds Тип на производ : GPS и�

DEN 4269.44
Челична завртка за челик Ahafei M2/M2.5/M3/M4/M5/M6/M7/M8/M9/M10/M12/M14/M16 Metric Tap Hand Altices 1PCS Свеж
Челична завртка за челик Ahafei M2/M2.5/M3/M4/M5/M6/M7/M8/M9/M10/M12/M14/M16 Metric Tap Hand Altices 1PCS

Индустриски битови за вежба 1.идлив и долг животен век 2 голема цврстина, носете висока температура...

DEN 1.33
Зачувач за очила за очила Calcutta CER7A Свеж
Зачувач за очила за очила Calcutta CER7A

Направено со користење на највисок квалитет на материјали Тестирани за да се обезбеди издржливост Сите

DEN 105.76
Организатор на организатор на кабелски организатор Hevirgo, Организатор на полнач на кабел за податоци Свеж
Организатор на организатор на кабелски организатор Hevirgo, Организатор на полнач на кабел за податоци

Оваа кутија за складирање на кабел има отстранлив капак што ги штити вашите приклучоци од прашина, влаг�

DEN 1.00
Enkrio торбички торбички за торби, еднократно 5 црни кеси за намирници за купување, миење и преклопни тота Свеж
Enkrio торбички торбички за торби, еднократно 5 црни кеси за намирници за купување, миење и преклопни тота

100 % полиестер Полиестерска обвивка Нема затворање на затворање Машинско миење [Повторно користење и ек�

DEN 3.33
Othmro SDA16 x 15 Запечатување на тенок воздушен цилиндер пневматски воздушни цилиндри, 16мм/0,63inch bore 15mm/0,59inch мозочен Свеж
Памучни кеси со паметни светла - 14 x 20 - 50 пакувања - Премиум торба за влечење на муслин Свеж
Памучни кеси со паметни светла - 14 x 20 - 50 пакувања - Премиум торба за влечење на муслин

14 "x 20" памучни вреќи со муслин со влечењеприродна бојаКоличина : 50 Премиум 5oz (155 GSM) 100% памучна ткаенинаед�

DEN 1359.84
Индустриски MRO 150-C25NBD Ser. B f/w 2.10 UNMP-OEM Свеж
Индустриски MRO 150-C25NBD Ser. B f/w 2.10 UNMP-OEM

NSFS Запечатена е нова фабрика за вишок (OEM) NSMP нов пакет на производител на вишок (OEM) NSNP Нов вишок без пак�

DEN 353.60
Алекс Родригез картичка 2001 година Jerseyерси на слатки места jar jar Свеж
Алекс Родригез картичка 2001 година Jerseyерси на слатки места jar jar

Во бизнисот повеќе од 30 години! Додавање на предмети неделно, вратете се на супериорни спортски инвести�

DEN 2.33
Нова слушалка со Bluetooth во уво со голема моќност супер долга деловна активност my1 Свеж
Нова слушалка со Bluetooth во уво со голема моќност супер долга деловна активност my1

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 127.84
Машки панталони за машка панталони со лесни џемпери атлетски панталони Брзи суви перформанси на џогер пантолони Свеж
3/4 О.Д. HSS Expansion Reamer Morse Taper 2 Shank 6 Flute MT2 9 1/2 OAL .75 - JP1119AE2 Свеж
3/4 О.Д. HSS Expansion Reamer Morse Taper 2 Shank 6 Flute MT2 9 1/2 OAL .75 - JP1119AE2

Вие ги купувате сликата на сликар.Солд од M&J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користено д�

DEN 1297.60