Четка За Чистење Оџаци НИНГМЕНГФЕНГ, Комплет За Шипки За Четки За Оџаци, Комплети За Чистење Алатки За Чистење Со Најлонски Флексибилни Прачки, За Чистење На Камин ?

Четка За Чистење Оџаци НИНГМЕНГФЕНГ, Комплет За Шипки За Четки За Оџаци, Комплети За Чистење Алатки За Чистење Со Најлонски

DEN 246.40

Свеж

Достапно.

☑[Практична Функција]комплетот за чистење на ротациониот оџак може да се користи за чистење на оџакот. Креозотот и другите остатоци во оџакот може да ја попречат правилната вентилација и да претставуваат потенцијални ризици. Ова ротациониот комплет за чистење оџаци може ефикасно да ги отстрани дамките од масло во оџакот што може да предизвикаат пожар, што ја прави употребата на оџакот побезбедна. ☑[Комплет за оџаци]комплетот за Оџаци вклучува Глава За Напојување за чистење, Столб За Четка за Чистење Оџаци, Клуч Ален, достапни се и подолги комплети (без Вежба). ☑[Лесно Склопување]издржливите прачки на ротирачкиот систем за чистење оџаци може да се поврзат или расклопат за да одговараат на должината на цевката, без навртување, лесни за поврзување и расклопување. ☑[Цврст и Издржлив]комплетот за чистење на ротирачкиот оџак е изработен од армиран најлонски материјал, а комплетот има добра цврстина, долг работен век, што не е лесно да се скрши под силна работа, и е еластичен и отпорен на хемикалии. ☑[Компатибилен Комплет]комплетот за чистење на ротирачкиот оџак е погоден за повеќето типови оџаци, вклучувајќи мазен или груб, кружен или квадрат, метален грип и оџак од тули, итн. Четка за Чистење оџаци, Комплет За Шипки За Четки За Оџаци, Комплети За Чистење Алатки за Чистење Со Најлонски Флексибилни Прачки, За Чистење На Вентилацијата на Каминот И Каналот карактеристики : 1. Моќта брише отстранува повеќе наслаги од традиционалното убедливо и е далеку пољубезна за сите канали и облоги од нерѓосувачки челик.2. Комплетот за Оџаци вклучуваше 6/8/10/12 прачки,глава за чистење, адаптер за вежба, клуч ален.3. Прачките за чистење оџаци се квалитетен производ, дизајниран за убедливо тесни свиоци во обложени и двоѕидни оџаци.4. Нашите флексибилни прачки можат да чистат тркалезни тесни свиоци и агли од 45 степени.5. Компактен, лесен и пренослив.Опис : 1. Оџак прачка со високи перформанси тоа е корисно, корисно.2. Користење за чистење печки & мали, тесни свиткани канали.3. Лесно се склопува и расклопува, и можете да поврзете повеќе прачки за да го проширите вашиот опсег.Спецификации : Материјал : Најлонска Главна Боја : Бела вкупна должина : 6м, 8м,10м,12мм должина на четка : 30ммч Опсег На Чистење на четки : 4"-12"Големина На Машки Конец : 1/2"Содржина На Пакетот : 6/8/10/12 х Прачки За Оџаци1 х глава За Четка1 Х Адаптер За Вежба Како Да Се Користи : Чекор 1 : Поврзете ги прачките еден по еден чекор 2 : Закачете ја наежвам со rodsstep 3 : Ставете Ја Четката Во Fleestep 4 : лизнете ја прачката во fleestep 5 : прицврстете ја вежбата со прачката чекор 6 : започнете Со Чистење На Комплетот За Чистење Оџаци Чистењето На Комплетот Се Протега до 30 Стапки почист систем на алатки со четка 9 Флексибилни Прачки Фен Канал 2-во-1 Камин Посува Вентилација Влакненца Бришење прилог Синтетичка Глава Прачка Отстранувач сув долг најлон ротационен погон комплети за повеќекратна Употреба 18 Стапки.

Избор на клиенти

Шпорет На Пелети Четка За Оџаци Отстранлива Долга Рачка Чистење Чиста Заштитна Мрежа Четка За Чистење Прашина Свеж
1qns7b Оџак Цевка Внатрешен Ѕид Чистење Четка Фен Цевка Четка Може Да Се Наведнуваат Производи Свеж
1qns7b Оџак Цевка Внатрешен Ѕид Чистење Четка Фен Цевка Четка Може Да Се Наведнуваат Производи

100% Најлон Увезени Предвремено затворање Четка За Цевки За Внатрешен Ѕид За Чистење На Оџаци Четка За Це�

DEN 2.67