Хоами Монограм Ароматерапија Есенцијално Масло Дифузор Ѓердан А До Ш Буква Приврзок Со 24 Синџир + 12 Влошки За Полнење

Хоами Монограм Ароматерапија Есенцијално Масло Дифузор Ѓердан А До Ш Буква Приврзок Со 24 Синџир + 12 Влошки За Полнење

DEN 31.84

Свеж

Достапно.

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Испрати го!. 1 * приврзок За Заклучување. 1 * синџир ѓердан. 12 * обоени влошки за повторно перење и повеќекратна употреба. 1 * Сина Кадифена Торбичка За Накит. Совети : самиот ѓердан со приврзок не содржи арома, треба да додадете есенцијални масла за да ја испуштите аромата. ●Здрава Декомпресија ● Ова е ѓердан за дифузор за леснотија на анксиозност за унисекс. Можете да го испуштите омиленото есенцијално масло или парфем на него за да ги смирите емоциите,да ја ослободите напнатоста и стресот во секојдневната зафатена работа, возење, спиење, патување на долги релации, службени патувања во странство. ●12 парчиња Заменски Влошки€ оваа буква ѓердан содржи 12 парчиња висококвалитетни перат и еднократно памучни влошки за полнење во различни бои, што го прави вашиот ѓердан да изгледа различно и лесно да одговара на вашата облека за различни потреби секојдневно. ●Премиум Материјал ●нашиот ѓердан со дифузор за ароматерапија е направен од хипоалергенски хируршки нерѓосувачки челик, процесот на користење е да се чувствувате мазни и метални допири без чувствителна кожа, издржлива и без губење на оцрнување или ' рѓа со текот на времето. Носете го за да уживате во вашиот омилен мирис во текот на целиот ден, инспирирајте ги вашите сетила и ревитализирајте го вашиот дух, дајте ви мир на умот и ослободете го притисокот. ●Совршена Големина На Облека ● секој дијаметар на шкафчето за дифузор на есенцијално масло е 1,18 инчи/30мм и доаѓа со бесплатен прилагодлив синџир од 23,6 инчи. Уживајте во мирисот со овој приврзок за есенцијално масло цел ден без проблеми да го носите вашиот голем дифузер и масла поставени насекаде. ●Одлична Идеја За Подарок}овој ѓердан со дифузор за есенцијално масло е погоден за употреба од сите возрасти, можете како подарок за вашите љубовници, забави, пријатели, жени, тинејџерки девојка, сопруга; како и погоден за денот на таткото, денот на мајката, роденденот, божиќ, денот на благодарноста итн.

Избор на клиенти

Humidy Flame од Hy-Impact Neusless Humidifier, Air Diffuser за Home & Office, преносен дифузер за арома одлично за јога или Свеж
Humidy Flame од Hy-Impact Neusless Humidifier, Air Diffuser за Home & Office, преносен дифузер за арома одлично за јога или

[Опуштена ароматерапија] Неуспехот на влажниот пламен безжичен навлажнувач и ароматерапија може да се

DEN 0.33
Дифузери за есенцијално масло од лотос и преносни навлажнувачи Дурамист Ултразвук 8 ч. Свеж
Дифузери за есенцијално масло од лотос и преносни навлажнувачи Дурамист Ултразвук 8 ч.

Поставете го вистинското расположение за секоја пригода со 16 опции за осветлување во боја Уживајте во к

DEN 1.33
Aromatech зачинета ѓумбир за дифузери за мирис на масло од арома - 120 милилитар Свеж
Aromatech зачинета ѓумбир за дифузери за мирис на масло од арома - 120 милилитар

Природни состојки : Нашите дифузорни масла се 100% мешавини на нафта без вода или гликол Веган, без сурово�

DEN 1.00
Juliewang 12 парчиња мешана рефус ароматерапија бронзен приврзок за есенцијално масло за масло Свеж
Juliewang 12 парчиња мешана рефус ароматерапија бронзен приврзок за есенцијално масло за масло

Мешани шкафчиња од 12 парчиња, 12 различни стилови Со ланци Гроздобер бронзена боја, направена од легура...

DEN 239.84
Дифузер кутија Phutawan Reed Set 50ml. Свеж
Дифузер кутија Phutawan Reed Set 50ml.

Ароматерапија со нова арома Повторно да го вратите мирисот во вашата соба Со есенцијални масла...

DEN 736.00
Мини преносен USB ултразвучен овластувач за овлажнител арома арома дифузер за есенцијално масло Свеж
Мини преносен USB ултразвучен овластувач за овлажнител арома арома дифузер за есенцијално масло

USB напојување совршено за мала просторија и автомобил лесно да се вклучат во која било USB порт Голем капа

DEN 2.67
Дифузери за есенцијално масло, дифузери од 500 мл за есенцијални масла, голема просторија, дифузер за масло од ароматерапија Свеж Попустот
Тестото за терапија со стискање ароматерапија есенцијални масла слатки портокалови Свеж
Тестото за терапија со стискање ароматерапија есенцијални масла слатки портокалови

Нема лажен мирис или нафтени производи Ќе остане мек до една година или повеќе Направени со природни пр�

DEN 672.00
Блажено масло за смирување на билки Свеж
Блажено масло за смирување на билки

Мирис на кедар, мудрец и јасмин Онаму каде што се случува магијата е големо тврдење и голема визија за по

DEN 154.24
Landgoo ароматерапија ламба за дифузорно масло, прилагодлива батерија за дифузер за осветлување, управувана со USB дифузери Свеж Попустот
Ароматех сантал &засилувач; Хотелот Во Собата | Подарок Сет На Арома Дифузор Есенцијални Масла Мешавина На Сантал Кардамон, Свеж Попустот
TJLSS Interaural Celadon Electric Burner Electronic Curner Surner Постави чиста ароматерапија на воздухот Свеж
TJLSS Interaural Celadon Electric Burner Electronic Curner Surner Постави чиста ароматерапија на воздухот

Големина : 10 см * 12,5 см Примена на просторот : чајна соба, храм, дневна соба, спална соба, канцеларија, јога

DEN 1116.80
Гринвуд есенцијално чисто арома на јасмин Арома Природно терапевтско одделение 630 ml Свеж
Гринвуд есенцијално чисто арома на јасмин Арома Природно терапевтско одделение 630 ml

100% бесплатно набавка на ризик : Ние нудиме „без прашања поставени пари гаранција за враќање на парите“

DEN 1.33