Иски Тркачки Камери 1.530 О. Д. Вентил Пролет

Иски Тркачки Камери 1.530 О. Д. Вентил Пролет

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Серијата" СП "користи" Хи-Затегнувачки " хром силиконски надворешен пролетен материјал. За апликации со радикални камери и/или умерено високи вртежи во минута, каде што традиционалните хромирани силиконски пружини се покажуваат несоодветни, серијата "СП" е следното највисоко ниво на издржливост. Сите пружини од серијата" СП " се Тестови На Спинтрон-Докажани до 8000 вртежи во минута за 700 тркачки милји.

Избор на клиенти

Подароци за стоматолошки хигиеничар, стоматолошка кошула за Божиќ, омилена стоматолошка хигиеничар на Сантас Свеж
Ucland жолто легура челична светло оптоварување на печатот умира пролет 12x6x20mm Свеж
Ucland жолто легура челична светло оптоварување на печатот умира пролет 12x6x20mm

Име на производот : умираат пролет; тип на оптоварување : светло оптоварување Боја : жолта; дијаметар на ш

DEN 160.00
Светски окејст стоматолошки асистент Прекрасно забавно керамички шут стакло за стоматолошки асистент Свеж
Светски окејст стоматолошки асистент Прекрасно забавно керамички шут стакло за стоматолошки асистент

Стоматолошки асистент шут стакло Сликајте го изгледот на возбуда додека го отвораат овој подарок и нај�

DEN 207.20
Орална светлина 6000k Орално LED светло светло за платформа без сенка Свеж
Орална светлина 6000k Орално LED светло светло за платформа без сенка

Слободно движење од 3 оски, позиционирајќи ја светлината до таму каде што сакате Слободно движење од 3 ос

DEN 2.00
AirGoesin Mini Dental Porcelain мешање керамичко наводнување Влажна лента за таблички со рачно кутија Свеж
AirGoesin Mini Dental Porcelain мешање керамичко наводнување Влажна лента за таблички со рачно кутија

Рачна големина Многу погодно 3.1 '' x 2.1 '' со пластична кутија Вовед : Рачна големина! Обрнете внимание на не

DEN 2.67
Денски кошула за Ноќта на вештерките, стоматолошки кошули за Ноќта на вештерките за DDS Свеж
Денски кошула за Ноќта на вештерките, стоматолошки кошули за Ноќта на вештерките за DDS

100% памук Повлечете го затворањето 64000 Унисекс Soft Style маица Барате смешна стоматолошка кошула за Ноќта на

DEN 1.33
Сунѓер на датотека, тркалезна форма на стоматолошка пена анти -лизга за употреба на клиника Свеж
Сунѓер на датотека, тркалезна форма на стоматолошка пена анти -лизга за употреба на клиника

100% сосема нов и висок квалитет Овој производ е дизајниран за заби на забите, лесен за употреба, многу кор

DEN 1564.80
Moeller OLS037-100 - Пакет од 12 - Сини/сребрени извори на умирање, OLS037-100 - Пакет од 12 - Свеж
Moeller OLS037-100 - Пакет од 12 - Сини/сребрени извори на умирање, OLS037-100 - Пакет од 12 -

Тежина : 0,67lb Димензии на производот : 8,00 x 8,00 x 7,00 инчи Состојба : Ново Тежина : 0,67lb Димензии на производот :

DEN 187.20
20 листови 1,0 ММ Стоматолошка Тврда Шина, Материјали За Термоформирање За Машина за Формирање Вакуум 5 х 5 Свеж