КОМОДА СО 4 Фиоки, Кула за Складирање, Единица За Организатор, Комода За Ткаенина за Спална Соба, Ходник, Влез, Плакари, Цврста Челична Рамка, Дрвен Врв, Лесна Рачка За

КОМОДА СО 4 Фиоки, Кула за Складирање, Единица За Организатор, Комода За Ткаенина за Спална Соба, Ходник, Влез, Плакари, Цврста

-50 %

DEN 767.84

Свеж

Достапно.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КОМОДА : оваа вертикална гардероба совршено се совпаѓа со другите кули за складирање НА УРНАТИНИ; Оваа комода за складирање е одлична за плакари, спални соби, расадници, игротеки, влезови и многу повеќе. ДОВОЛНО ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ : ФИОКИТЕ за комоди WLIVE 4 се одлични за организирање на вашата облека, ќебиња, шалови, чорапи и други додатоци; дрвениот врв обезбедува тврда површина за прикажување светилки, часовници, книги, очила итн. ЦВРСТА СТРУКТУРА : Силна челична рамка и водоотпорен дрвен врв нудат стабилна поддршка и обезбедуваат долгогодишна употреба; висококвалитетни фиоки од неткаен материјал лесно се чистат. 4 Фиоки За Плакари : Карактеристики 4 отстранливи фиоки за преклопување; Лесната рачка за влечење помага едноставно да се отворат и затворат фиоките; 4 прилагодливи пластични стапала го штитат вашиот под од гребнатини. ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ : оваа комода лесно се склопува со вклучен хардвер; Вкупна димензија : 17,7" л*11,8" W*38,1" H. исклучителниот дизајн ја прави единицата за фиоки за складирање ткаенина одлична за плакар, спална соба, расадник, игротека, влез.. Пространа фиока може да складира облека, крпи, дневни намирници и други предмети за домаќинството, одржувајќи ги организирани. Дрвената водоотпорна површина обезбедува тврда површина за поставување светилки, книги и декор. Силната челична рамка нуди стабилна поддршка за отстранливи фиоки за ткаенина. Прилагодливите стапала ја зголемуваат стабилноста на комодата на нерамни површини и можат да го спречат подот од гребнатини.

Избор на клиенти

Прогресивен Мебел Чатсворт Градите, Нане Свеж
Прогресивен Мебел Чатсворт Градите, Нане

5 фиоки за складирање Фестонирана база калапи Вклучен комплет против совет Изработени од борови цврсти

DEN 0.33
Азл1 Животен Концепт 11-Комода За Фиоки, Кула За Складирање Ткаенини за Спална Соба, Ходник, Расадник, Плакари, Висока Единица Свеж Попустот
Прогресивен Мебел Чатсворт Фиока Гардероба Со Огледало, Креда Свеж
Прогресивен Мебел Чатсворт Фиока Гардероба Со Огледало, Креда

Вклучува хардвер за огледало и монтирање 7 големи фиоки и 2 мали фиоки Вклучен комплет против совет...

DEN 1.33
Нексера 4-Фиока Градите, Кората Сива, Сива Свеж
Нексера 4-Фиока Градите, Кората Сива, Сива

4 практични фиоки за складирање на вашата облека и personal работи 4 фиоки на цврсти метални слајдови Модере�

DEN 4480.00
Комода ЗА ПЕСНИ За Спална Соба, Комода, Комода За 6 Фиоки, Комода За Ткаенина Од Плакарот Со Метална Рамка, Дрвен Врв И Преден Свеж Попустот
Бакстон Студио Алина Среден Даб Завршено Дрво И 4ан 4-Фиока Акцент Градите Свеж
Бакстон Студио Алина Среден Даб Завршено Дрво И 4ан 4-Фиока Акцент Градите

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

DEN 3797.44
Сонома 6 Фиока Двоен Салон За Спална Соба, Еспресо Свеж
Сонома 6 Фиока Двоен Салон За Спална Соба, Еспресо

КЛАСИЧЕН КОМОДА ЗА ФИОКИ : Има 2 колони со 6 вкупни фиоки со целосна големина како простор за складирање д

DEN 2.67