Мекнус Графен Електричен Тепих За Греење, Тепих За Греење Електрични Загреани Грејачи За Стапала, Внатрешен Грејач со Термостат, За Домашна Канцеларија, 100х200см, А7

Мекнус Графен Електричен Тепих За Греење, Тепих За Греење Електрични Загреани Грејачи За Стапала, Внатрешен Грејач со Термостат,

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

ЈАГЛЕРОД КРИСТАЛНО ТОПЛА ПОДЛОГА : грејната подлога за тепих од јаглеродни кристални влакна ве држи подалеку од студената зима и ве носи во топла клима. може да се користи како тепих и подлога. Совршен како грејач под биро, грејач за домашна канцеларија, грејач на конзерваториум или како грејач за нозе пред вашиот омилен стол или софа. ЈАГЛЕРОД КРИСТАЛНО ПОДНО ГРЕЕЊЕ : рампа За подно греење Униформа и постојан проток на топлина од врвот до дното, се загрева рамномерно, циклично ја заклучува температурата и се создава целокупната топлина; откако ќе се подигне температурата, топлината се циркулира и ефектот на зачувување на топлината е подобар. целосно ги задоволува физиолошките потреби на човечкото тело и се чувствува многу удобно. БЕЗБЕДНОСНА ЗАШТИТА : Во Споредба со другата опрема за греење, нашето топло ќебе за стапала може да се загрее за 30 секунди. Дизајниран е со интелигентна заштита за греење. Откако температурата ќе се искачи на одредено ниво на топлина, тепихот автоматски престанува да се загрева и влегува во состојба на зачувување на топлина. БЕЗБЕДЕН, ТИВОК, ЗДРАВ : саморегулирачки елемент значи дека нашата грејна подлога е одобрена за поставување на плочки, дрво, ламинат, тепих, на бетонски под. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ГРЕЈАЧ : Ставете го на подот, покријте го или покријте го омилениот тепих, а потоа приклучете го напојувањето. Идеален за употреба како грејач на клупа, клупа за грејач, грејач за домашна канцеларија, стаклена градина за грејач или грејач на предната нога, можете да седите. ЈАГЛЕРОД КРИСТАЛНО ТОПЛА ПОДЛОГА : грејната подлога за тепих од јаглеродни кристални влакна ве држи подалеку од студената зима и ве носи во топла клима. Без зрачење со висока фреквенција, брзо загревање, добра топлинска спроводливост, лесно чистење, отпорност на површински притисок, мека површина, може да се користи како тепих и подна подлога.Спецификација : име На Производ : подно греење матриран напон : 110/220вратна влезна моќност : 110 V=400 W/квадратен метар220v=350 W/квадратна големина : 100*200cmpacking листа : Електричен Загреан Тепих За Дома *1.

Product name: floor heating mat
Rated voltage: 110/220V
Rated input power:
110V=400W/square meter:
220V=350W/square meter:
Size: 100*200cm:
Packing list:
Electric Heated Carpet for Home *1:

Избор на клиенти

Дополнителна Батерија За Замена На Подолг Капацитет ЗА Престигио Мулт 4044 Дуо Свеж
Дополнителна Батерија За Замена На Подолг Капацитет ЗА Престигио Мулт 4044 Дуо

Дополнителен Подолг Капацитет : 1500мах Тип : Лијон Напон : 3.7 V Димензија : 51.30 x 51.00 x 5.40 mm Сертифициран СО ISO900

DEN 2.67
ДЕМДАКО Холи Џоли Црвена И Жолта 18 Инчен Ела Дрво Божиќ Кутии Во собата на 3 Свеж
ДЕМДАКО Холи Џоли Црвена И Жолта 18 Инчен Ела Дрво Божиќ Кутии Во собата на 3

Прославете ги магичните моменти од сезоната со овие дрвени кутии инспирирани од гроздобер; Доаѓа како с

DEN 1.33
D&засилувач; D PowerDrive D248L037 Двострани Тајмингот Појас, Гума Свеж
D&засилувач; D PowerDrive D248L037 Двострани Тајмингот Појас, Гума

Тајмингот појас дл 0.37 х 24.8 во пл Т66 Произведено во кина Материјалгума Тежина на пакетот : 0,07 фунти Тајмин

DEN 1.00
Bluetooth Тастатура И Глувчето Комбо, Ултра Тенок Полнење Безжичен Bluetooth Тастатура и Глувчето За Андроид Таблети Паметни Свеж Попустот
Миашуи сојузник е на врвот на жените да ја извадат двата парчиња мода од рамото суспендерот јакна голем висок врв Свеж
HALDIS 3D BL Touch Mount, BL-Touch Auto Senting Sensor Sensor Stens Mount Holder Stand Fixed дел за V6 Hotend V6 вулкан Hotend Свеж
HALDIS 3D BL Touch Mount, BL-Touch Auto Senting Sensor Sensor Stens Mount Holder Stand Fixed дел за V6 Hotend V6 вулкан Hotend

1 Алуминиум, добро дупчат ЦПУ, црна завршница за рафиниран изглед 2 За Haldis 3 D печатач Боуден Екстрадер сам

DEN 1142.40
Колумбија Машка сребрена гребена лајт со долг ракав Свеж
Колумбија Машка сребрена гребена лајт со долг ракав

100% полиестер Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Омнисенка : за блага до екстремна изложенос�

DEN 1040.00
Метал од не'рѓосувачки челик Д подложни додатоци за замена на лопатки за замена на додатоци за Xbox One Elite Series 2 Свеж
Метал од не'рѓосувачки челик Д подложни додатоци за замена на лопатки за замена на додатоци за Xbox One Elite Series 2

Одлична тактичност : Рамната површина на Thumb Stick ви дава подобро искуство со игри и исто така ви помага да

DEN 2.67
Филигрански Розарија Кутија Свеж
Филигрански Розарија Кутија

●Гроздобер Филигранска Кутија За Бројаници За Накит е елегантно и безвременско парче што ќе додаде уба

DEN 0.33
Дизајн на потпис Од Contли Адрија Современа Фиока За Сервирање Метал Со Огледална Основа, Црна Свеж
Дизајн на потпис Од Contли Адрија Современа Фиока За Сервирање Метал Со Огледална Основа, Црна

СОВРЕМЕН ПОСЛУЖАВНИК : Љубов модерен стил направен за лесно живеење? Овој уникатен послужавник има за ц�

DEN 1.00
2xu машка компресија x работи кратко Свеж
2xu машка компресија x работи кратко

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 50% полиестер / 35% најлон / 15% ликра...

DEN 2.00
Комплет за завршна обработка на графички производи Логан Графички производи Свеж
Комплет за завршна обработка на графички производи Логан Графички производи

Заврши подготвени рамки за виси Карактеристики на сите додатоци потребни за да се започне...

DEN 750.40
Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973455217 Одделение 5 Груби Шестоаголни Завртки За Капачиња, 1/2-13 х 3-Инчи Свеж
Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973455217 Одделение 5 Груби Шестоаголни Завртки За Капачиња, 1/2-13 х 3-Инчи

Дијаметар : 1 / 2 инчи Должина : 3 инчи Материјал : Челик Заврши : Цинк Стил на глава : Хексадецимален (3 / 4 клу�

DEN 468.00
2022 ДЕ Титаник Кук 2022 Пауеркоин Титаник 1/10 Оз Златник 20$ Кукови Острови 2022 Доказ Свеж
2022 ДЕ Титаник Кук 2022 Пауеркоин Титаник 1/10 Оз Златник 20$ Кукови Острови 2022 Доказ

Земја : Кукови Острови Година : 2022 Номинална Вредност : 20 Долари Метал : Злато .999 Дијаметар : 16 мм Тежина(

DEN 2.00