Готвач Нож Торба Ролна Торба Торба Торба За Носење Кујна Готвење Пренослив 22 Џебови

Готвач Нож Торба Ролна Торба Торба Торба За Носење Кујна Готвење Пренослив 22 Џебови

DEN 222.40

Свеж

Достапно.

Оваа Торба Со Алатки е изработена ОД ДВОСЛОЈНО шиење За задебелување На Ткаенина Од 600д Оксфорд, многу издржлива, отпорна на абење, водоотпорна и не е лесна за гниење. Дизајн со повеќе џебови, лесен за средување и носење, различни големини на џеб достапни за многу видови алатки. Лесен за употреба и чување. Подобрете ја ефикасноста на работата, заштитете ги алатките. Дното е задебелено со долна подлога, голема носечка сила и многу издржлива. Опис : Сосема Нов И Висок Квалитет. Карактеристики : Оваа Торба Со Алатки е изработена ОД ДВОСЛОЈНО шиење За задебелување На Ткаенина Од 600д Оксфорд, многу издржлива, отпорна на абење, водоотпорна и не е лесна за гниење. Дизајн со повеќе џебови, лесен за средување и носење, различни големини на џеб достапни за многу видови алатки. Лесен за употреба и чување. Подобрете ја ефикасноста на работата, заштитете ги алатките. Дното е задебелено со долна подлога, голема носечка сила и многу издржлива. Вклучете ја Само Торбата Со Алатки, не ги вклучува алатките што ги покажува сликата. Ве молиме потврдете дека вашите алатки се помали од 35,3 см пред да ја поставите нарачката, инаку оваа торба не е погодна за складирање на вашите алатки. Спецификации : Материјал : Оксфорд Ткаенина Боја : Црна, Црвена, Сина Капацитет : 22 Џебови + 1 Патент Торба Виткање Големина : Прибл. 35,5 см/13,98" х 13,5 см/5,31" Големина На Одвивање : Прибл. Пакетот од 58,5 см/23,03" х 35,5 см/13,98" Вклучува : 1 парчиња икс Готвач Торба Со Нож (не ги вклучува алатките што ги покажува сликата.) Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. 2. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Избор на клиенти

Wjccy 10 парчиња западен ресторан Bowknot салфетка, салфетка прстенка прстенен прстен крпа тока (боја: а, големина Свеж
Wjccy 10 парчиња западен ресторан Bowknot салфетка, салфетка прстенка прстенен прстен крпа тока (боја: а, големина

1 Повторно употребливо и практично : прстенот на салфетка е еднократно, и ако прстенот на салфетка е валк

DEN 1.67
Yunyn Robot Robot Vacuum Cleans Mop, мултифункционален интелигентен робот за зафаќање, тивка машина за низок шум за миленичиња Свеж
Coolance ADT-EX004S AC Адаптер За Напојување ЗА Ext / EX2 Системи Свеж
Coolance ADT-EX004S AC Адаптер За Напојување ЗА Ext / EX2 Системи

Адаптер за напојување и инвертер за работа со системи ЗА ладење Koolance 12 V DC ОД wallиден приклучок Овој компл

DEN 1.00
Acefast Inc kpop kpop деца худи пуловер качулка со долги ракави дуксери за жени жени Свеж
Acefast Inc kpop kpop деца худи пуловер качулка со долги ракави дуксери за жени жени

100% памук Повлечете го затворањето [Ткаенина] висококвалитетни памучни текстилни производи, удобни, диш�

DEN 255.84
Центраматски балансери на тркала Свеж
Центраматски балансери на тркала

Патентираната технологија за балансирање на „таблата“ на Центраматик е тестирано и докажано дека го з

DEN 2.67
Sq090 Hmayart DIY Xuan Paper Blank Marmarks со шарени ресни за сликање и калиграфија 20 листови Свеж
Sq090 Hmayart DIY Xuan Paper Blank Marmarks со шарени ресни за сликање и калиграфија 20 листови

Рачно изработени дебели празни обележувачи за DIY; Категорија : Полу големина Xuan Paper Shikishi, лесен за контро�

DEN 207.84
3дроза сончево Црвено лале. Зелена трева, сини цвеќиња во позадина-Чаши Свеж
3дроза сончево Црвено лале. Зелена трева, сини цвеќиња во позадина-Чаши

Бела керамичка 15оз кригла Слика отпечатена од двете страни Висок сјај заврши Микробранова печка безбед

DEN 3.00
Вермонт Американ 14605 Шанк Бред Поинт Вежба, 3/8-инчи од 5/16-инчи Свеж
Вермонт Американ 14605 Шанк Бред Поинт Вежба, 3/8-инчи од 5/16-инчи

Екстрашироки флејти даваат брзо отстранување на чипови Наменето за употреба во преносни вежби и преси �

DEN 136.80
XXXDXDP Преносен мини џеб печатач термичка етикета за конекција на печатач без мастило за печатење без мастило Свеж
СВЕТСКИ ТЕК МАНСКИ СВЕТНА ЗОНА ПОВЕДНА КАПАЛНА БОЛОК КАПА Свеж
СВЕТСКИ ТЕК МАНСКИ СВЕТНА ЗОНА ПОВЕДНА КАПАЛНА БОЛОК КАПА

Памук, мрежа, најлон Затворање на кука и јамка Само миење на рацете Ткаенина : 91 / 9 најлон / памук...

DEN 2.00
Стар зачин во движење антиперспирант, чист мирис 1.8oz Свеж
Стар зачин во движење антиперспирант, чист мирис 1.8oz

Стариот зачин во движење антиперспирант, чист мирис 1.8oz (пакет од 2) Стариот зачин на антиперсипрант ја н�

DEN 127.84
Налепници за копирање на калиграфија Кинески антички книги 新春 对 联宣 纸 春联 礼包 新年 对 联福字 春节 对联 Свеж
Налепници за копирање на калиграфија Кинески антички книги 新春 对 联宣 纸 春联 礼包 新年 对 联福字 春节 对联

(1pcs 金字 17*104cm 喜气 盈门 礼盒装配年 年 得 福 红包).多款式 参数 的 产品 , 实际 装运 请 参考 括号 内备注 (1pcs 金字 17*104cm 喜气 盈门 礼盒�

DEN 947.20