Talegen 30 парчиња 1/2 фитинзи за наводнување капка по капки за 1/2 цевки за капење, 1/2 инчен конектори за бодликава мета, конектори од 1/2 T одговара

Talegen 30 парчиња 1/2 фитинзи за наводнување капка по капки за 1/2 цевки за капење, 1/2 инчен конектори за бодликава мета,

DEN 255.84

Свеж

Достапно.

Изградба на едно парче, пластика со високо влијание на УВ со високо влијание, сигурна и лесна инсталација без лепак или стеги. Пакет за најдобра вредност : Пакетот вклучува 30 парчиња 1/2 инчи за наводнување капка по капка. Лесен за употреба и сигурен : Едноставно вметнете го бодликавиот конектор длабоко во кој било цевки од типот 1/2-инчи, идеален за наводнување во градина. Совршено е за системот за наводнување DIY, можете да креирате свој систем за наводнување капка по капка со овие практични фитинзи. Трајно големо влијание не- Корозивна конструкција. Одговара на сите главни брендови на цевки 1/2 ", 16mm - приближно . Треба да биде многу безбедно вклопување. Компатибилен со многу модели на Rainbird, Orbit, Dig, Hunter и Toro Tubing, како и генерички цевки за наводнување капка по капка од 1/2 "или линија за капење 1/2-инчен.520 опсег на лична карта. Трајна не-корозивна конструкција на големо влијание. Не надминува 30 psi. Овие фитинзи се дизајнирани да одговараат на 1/2 "инчи, 16мм цевки за капење .520 опсег на лична карта. Не се потребни лепак, алатки или тела. Пакет за најдобра вредност : Пакетот вклучува 30 парчиња конектори за наводнување капка по капка. Не е потребно лепак, алатки или тела. Лесен и издржлив : направен од висок квалитет пластичен материјал. да се користи и сигурен : едноставно вметнете го бодликавиот конектор длабоко во кој било цевководи од типот 1/2-инчи, идеален за наводнување во градина.520 ID, ако цевката што ја користите е поголемо, може да предизвика протекување! 99% од сите протекувања и испади се предизвикани од проблеми со притисок или проблеми со големината на цевките. Оперативен притисок : до 30 psi. Притиснете го цевката што е можно повеќе над бодликавите краеви. Лесен и издржлив : направен од висок квалитетен пластичен материјал. Широка примена : Погодно за системи за наводнување капка по капка, подигнати градинарски кревети, станбени, фарма, градинарство за стаклена градина и апликации за наводнување на земјоделство. Овие конектори за наводнување капка по капка може да се применат за градинарски, цветен кревет, стаклена градина, фарма, тревник, внатрешен двор и друг комплет за систем за наводнување на земјоделство. Топла белешка : За да спречите протекување или испади, проверете дали дојдовниот притисок не надминува 30 psi. Нема истекување. Компатибилен со многу модели на Rainbird, Orbit, Dig, Hunter и Toro Tubing, како и генерички цевки за наводнување капка по капка 1/2" или 1/2- Инч за капење. Широка примена : Погодно за системи за наводнување капка по капка, подигнати градинарски кревети, станбени, градинарски производи за градинарство и апликации за земјоделско наводнување. Нема истекување. Ако вашиот систем работи со висок PSI (над 25psi), може да размислите да го регулирате притисокот или да користите стеги над фитинзите за да бидете сигурни дека нема да имате никакви испади или проблеми со протекување. Овие фитинзи се дизајнирани да одговараат на 1/2 "инч, 16мм капење со капе .TEE конектори за делови од системот за наводнување капка по капка по 1/2 инчи.520 ID, ако цевките што ги користите е поголемо, може да предизвика протекување! 99% од сите протекувања и испади се предизвикани од проблеми со притисок или проблеми со големината на цевките.

Избор на клиенти

Феи функционална манжетна тежина во собата Свеж
Феи функционална манжетна тежина во собата

Продавачот обично го испраќа овој производ во рок од 12 работни дена.?Во согласност со нивната политика н

DEN 630.40
Gkvk mens slimmming body shaper елек кошула апс абдомен тенок Свеж
Gkvk mens slimmming body shaper елек кошула апс абдомен тенок

80% најлон, 20% спандекс.进口 Еластично затворање Само миење на рацете Асистент за согорување на маснотии о

DEN 207.84
Фламинго образец розова боја табела за кука за декоративна затворач за преклопување на преклопната закачалка Свеж
Систем за набудување на сензорот за притисок на гумите LYQFFF TPMS 42607 48010, за Toyota Avalon Camry RAV4 Tacoma Land Cruiser, Свеж
Систем за набудување на сензорот за притисок на гумите LYQFFF TPMS 42607 48010, за Toyota Avalon Camry RAV4 Tacoma Land Cruiser,

Сензорот за автомобили TPMS е изработен од премиум пластичен и метален материјал, здрав, не е лесен за ста�

DEN 1.00
Сензор за притисок на гуми Corgli TPMS за Hyundai I20 Coupe 2014-2020, сензор за монитор за притисок во гума од 4 парчиња 52933-C1100 Свеж
Сензор за притисок на гуми Corgli TPMS за Hyundai I20 Coupe 2014-2020, сензор за монитор за притисок во гума од 4 парчиња 52933-C1100

Референца OE Број : 52933C1100 (Ве молиме, потврдете го бројот на делот пред да го купите) Инсталација : Извадет�

DEN 3.00
УОДСВП Женско Палто Кошула Со Долги Ракави Патент Надолу Обична Твид Кошула Блузи Дуксер Свеж
УОДСВП Женско Палто Кошула Со Долги Ракави Патент Надолу Обична Твид Кошула Блузи Дуксер

17" ★ ━━━━━━━━━━ ❥ Што Добивате : 1xwomenени Topssizeusukeubustsleevelungths61036105cm / 4.46 "① Должина : 66см / 25.59" ★ ━━━━━�

DEN 3.00
Љубовта Skunks Гроздобер Дизајн Коска Кина Декор Плоча Со Штанд Круг Декоративна Плоча Дома Нишање-Плоча Свеж
Љубовта Skunks Гроздобер Дизајн Коска Кина Декор Плоча Со Штанд Круг Декоративна Плоча Дома Нишање-Плоча

Керамика Произведено во САД Или Увезено 🎅 Направени Од керамички материјал 🎅 Цврст и издржлив, по

DEN 398.24
GueRotkr wallидни куки, висечки куки, лепливи куки за виси, лист Свеж
GueRotkr wallидни куки, висечки куки, лепливи куки за виси, лист

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

DEN 2.33
Префрлување Реле, Сигнал Излез Реле Модул 3 Порта Контрола Прекинувач 5А ЗА Електрични Тестирање Свеж
Префрлување Реле, Сигнал Излез Реле Модул 3 Порта Контрола Прекинувач 5А ЗА Електрични Тестирање

ЗАШТИТА ОД ПРЕКУМЕРНА СТРУЈА 5А : модулот за сензор ЗА заштита ОД прекумерна струја 5А користи тековен тр

DEN 1411.20