Аексит 3.96 мм Теренот аудио &засилувач; Видео Додатоци 30P 15p x 2 Картичка Работ Конектор Пхб Конектори &засилувач; Адаптери Лемење Приклучок

Аексит 3.96 мм Теренот аудио &засилувач; Видео Додатоци 30P 15p x 2 Картичка Работ Конектор Пхб Конектори &засилувач; Адаптери

DEN 109.28

Свеж

Достапно.

Име На Производот : Работ Конектор; Серија : 805. Пол : Женски; Пин Број : 30; Секоја Ширина На Пин : 1мм / 0,04". Број на ред : 2; Теренот : 3,96 мм / 0,156"; Материјал : Пластика, Електрични Делови; Боја На Обвивка : Сина. Вкупна Големина : 80 x 9 x 16mm / 3.1 "x 0.4" x 0.6 "(L*W*H). Тежина : 11g; Содржина На Пакетот : 1 x Конектор На Работ. 805 серија 3.96 мм теренот картичка работ конектор, да се користи со појавување на печатени коло(ПХБ). Карактеристики дупки за монтирање, лесни за инсталирање. Најчесто се користи во компјутерите кои служат како слотови за проширување за периферни картички, како ШТО се PCI, PCI Express и AGP картички.

Избор на клиенти

Претходно Врзани Еластични Златни Светкави Лакови Комплет Од 24-Партиски И Свадбени Материјали Свеж
Претходно Врзани Еластични Златни Светкави Лакови Комплет Од 24-Партиски И Свадбени Материјали

Блескав, гламурозен завршен допир! Совршени за свадбени материјали, овие пенливи машнички се одлични за

DEN 1.00
Нов 1/4 НПТ 175 ПСИ 67 СКФМ Воздушен Компресор Релјефен Притисок Безбедносен Вентил, Резервоарот Се Исклучува Свеж
Нов 1/4 НПТ 175 ПСИ 67 СКФМ Воздушен Компресор Релјефен Притисок Безбедносен Вентил, Резервоарот Се Исклучува

ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : 1 / 4 " МАШКИ НПТ НАВОЈ ВЛЕЗНАТА ВРСКА ОКОЛУ 0,54 ИНЧИ НАДВОР ДИЈАМЕТАР Месинг конструк

DEN 111.84
Најоддалечената Серна 30 х 20.5 Црн Метал Суета Огледало Свеж
Најоддалечената Серна 30 х 20.5 Црн Метал Суета Огледало

30" висок х 25.5" широк х 2 " длабоко Тежи 18 килограми Серна ѕид огледало Користете во бања или суета простор,

DEN 254.72
SSSR AC Адаптер ЗА 12v Модел pandigital Роман utader PRD07T20WBL7 PRD07T10WWH7 PRD07T1WWH7BL R70D200 Роман 72-70FW R7T40WWHF2 Свеж
SSSR AC Адаптер ЗА 12v Модел pandigital Роман utader PRD07T20WBL7 PRD07T10WWH7 PRD07T1WWH7BL R70D200 Роман 72-70FW R7T40WWHF2

Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100240 V 50 / 60 HZ Компа�

DEN 0.67
Anyray A1741Y-Пакет 20 Вати G4 24V 20W 24 Волти C-6 20Watt Би Пин Т3 Халогена Сијалица Свеж
Anyray A1741Y-Пакет 20 Вати G4 24V 20W 24 Волти C-6 20Watt Би Пин Т3 Халогена Сијалица

20светилки 20 Вати Г4 24В 20В 24 Волти 20ватс Би Пин Т3 Халогена Сијалица Иреј # А1741ј.База : Г4 БиПин База (4мм Мили

DEN 239.84
Заштитник На екранот Дизајниран За Magellan RoadMate 5120 GPS-Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасно Свеж
Заштитник На екранот Дизајниран За Magellan RoadMate 5120 GPS-Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасно

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 720.00
Пингвини Ленти Сина Божиќ Подарок Тагови Свеж
Пингвини Ленти Сина Божиќ Подарок Тагови

Пакување од 12 Големи Рачно Изработени Ознаки За Подароци со 12 Парчиња лента Печатени еднострани за да в�

DEN 3.00
СИМПЛИХОМ Акадијан, 36 инчи, Магла Сива Свеж
СИМПЛИХОМ Акадијан, 36 инчи, Магла Сива

ДИМЕНЗИИ : 12" д х 36" в х 36 " ч Рачно Изработени со грижа користејќи цврсто дрво со најдобар квалитет...

DEN 4775.20
Рибок Женски Хиит Тр Крст Тренер Свеж
Рибок Женски Хиит Тр Крст Тренер

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Синтетичкиимрежа Произведено во СА

DEN 1740.00