Мегагеар Торес Вистинска Кожа Камера Гласник Торба За Огледало, Инстант И ДСЛР Камери

Мегагеар Торес Вистинска Кожа Камера Гласник Торба За Огледало, Инстант И ДСЛР Камери

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Вистинска Италијанска Кожна Торба За Гласник На Камерата. Хоризонтален Стил На Носење. Лесна, Компактна Големина На Патување. Тешка Обвивка Отпорна На Удари. Отстранлив, Прилагодлив Ремен за Вкрстено Тело (53,1 инчи). Затворање на бравата и Сигурно Затворање На Навивањето. Карактеристики Надворешни, Внатрешни, Странични Џебови. Димензии : 11,8 х 7,87 х 4,72 инчи. Достапни Бои : Црна, Кафеава, Сина, Канелени, Визон, Маслинка. Кожа. Исклучителна кожна изработка - овие згодни унисекс чанти за гласници со камера се направени со врвна, целосно природна, висококвалитетна италијанска кожа за богато, класично чувство. Мултифункционалните со отстранливи чанти за гласници со камера Со Мегагеар се направени за камери без огледала, инстант и DSLR заедно со 1-2 леќи или додатоци за камера. Џебовите напред и од страните ви овозможуваат да носите тетратки, картички и мали електронски уреди заедно со поставувањето на вашата фотографија. Напредна постава отпорна на удари-овие модерни, компактни чанти за фотоапарати се обложени со тежок материјал отпорен на удари за подобро да ги заштитат вашите камери од повремен пад, удар или несреќа. Удобен стил на ВКРСТЕНО ТЕЛО-идеален за патување, фотосесии на отворено и повремено импулсивно снимање, оваа камера може да се пофали со 53. 1 инчен отстранлив и прилагодлив ремен за рамо за целодневна удобност. Стилски ДИЗАЈН-Без разлика дали сте почетник или искусен, професионален фотограф, ќе ги сакате овие сеопфатни, гроздобер чанти За Камера покрај вас. Тие доаѓаат во црна, кафеава или сина боја за да го приспособат вашиот избор на стил.

Избор на клиенти

Даница Студио Медиа Случај, Фондација Свеж
Даница Студио Медиа Случај, Фондација

Совршен за камери, телефони и ајподи Велкро затворање Предниот пресечен џеб за дополнително складирање

DEN 184.00
Еди Бауер Caseхмлдс-Брн Обликувана Футрола За Камера Свеж
Еди Бауер Caseхмлдс-Брн Обликувана Футрола За Камера

Тврдо обликувано куќиште за екстремна заштита Појас јамка на грб Отстранлив нараквица EdхмлдсБРН на еди

DEN 2.00
ИФКХДД Камера Батик Платно Гроздобер Ретро Водоотпорна Фотографија Рамо Обичен Гласник Фото Мажи Жени Торба Свеж
Нанук 935 Водоотпорен Тврд Случај За Носење Со Организатор На Капакот и Делител Со Полнење со Тркала-Портокалова Свеж
Куќиште За Детска Камера Лејџин Компатибилно Со Goopow/CIMELR/GKTZ/Xinbeiya/ArtCWK/Gofunly И Повеќе Играчки Дигитална Камера Свеж
Куќиште За Детска Камера Лејџин Компатибилно Со Goopow/CIMELR/GKTZ/Xinbeiya/ArtCWK/Gofunly И Повеќе Играчки Дигитална Камера

? Совршено вклопување : специјално дизајнирана футрола за камера погодна ЗА МИНИБАР / ТОНДОЗЕН / Дартву�

DEN 3.33
Црвен Најлон Издржлив Тенок Капак Коцка Торбичка За Носење Со Мрежен Џеб За Дигитална Камера Со Моќност На Канон Свеж
Навитех Виолетова Кутија За Камера Отпорна На Удари Компатибилна Со Дигитална Камера Canon Powershot G7 X Марк II Свеж
Навитех Виолетова Кутија За Камера Отпорна На Удари Компатибилна Со Дигитална Камера Canon Powershot G7 X Марк II

Шок и прскање доказ тешко случај Внатрешен џеб за мемориски картички и мали додатоци Издржлив најлонск�

DEN 3.33
Шарена Најлонска Торбичка За Носење Камера Со Пруги За Канон Пауершот Елф 360 190 180, Кодак Пикспро ФЗ43 ФЗ53 Свеж
Шарена Најлонска Торбичка За Носење Камера Со Пруги За Канон Пауершот Елф 360 190 180, Кодак Пикспро ФЗ43 ФЗ53

[ РОБУСНА ИЗДРЖЛИВА НАЈЛОНСКА ФУТРОЛА за КАМЕРА] оваа универзална торбичка за камера има цврсто ткаена

DEN 1.67