Аомидуо Мал Ранец За Прашка Кожна Чанта За Вкрстено Тело Чанта За Рамо За Студентки Девојки…

Аомидуо Мал Ранец За Прашка Кожна Чанта За Вкрстено Тело Чанта За Рамо За Студентки Девојки…

DEN 996.80

Свеж

Достапно.

Кожа. Увезени. Полиестер поставата. Затворање на патент. Лесна Женска Чанта За Вкрстено Тело : Изработена од врвна мека стп кожа, со нето тежина од околу 280 гр, што го намалува притисокот врз рамото и го олеснува патувањето. Пренослив и издржлив, водоотпорен без мирис, добро чувство. Повеќенаменски Жени Фани Пакет : двојна патент крстот торба, 4 слотови картичка и 1 оддел, може да одговара на вашите мобилни телефони, моќ банка, ткива, пасоши, картички, кармин, мали огледала, итн. задоволување на потребите на секојдневниот живот. Луксузна Торба За Прашка За Жени : оваа женска чанта за вкрстено тело прифаќа висококвалитетен прилагоден метален патент, луксузен и сјаен, третман со длабоко позлата, отпорен на абење и не е лесен за промена на бојата. Женска Торба За Градите На Рамената : Стилска женска мини ранец чанта, извонредна и мала, елегантна, благородна и симпатична, погодна за дами и тинејџерки, работа, шопинг, возење велосипед, качување, трчање, кампување, патување итн. се многу погодни и практични, што е идеален подарок за дами. Гаранција за услугата : доколку има некаков проблем со нашите производи, слободно контактирајте не. Ние ќе се потрудиме да се креативни на задоволи шопинг искуство за секој клиент. Аомидуо мини вреќи за прашка се дизајнирани да ги решат вашите дневни потреби. Кажете им збогум на тешките и големи ранци за да ја ослободите вашата поголема виталност. Компактен дизајн, лесен, моден и практичен. Аомидуо вкрстена торба за прашка за жени изработена од врвна кожа, која е мека, издржлива и отпорна на кинење. Има два џебови со патент, 1 оддел во главниот џеб и има 4 слотови за картички што е доволно простор за складирање на вашиот телефон, крема за сончање, готовина, монети, картички, клучеви, пасош и други најважни работи. Аомидуо мини торба за прашка за рамо е одлична идеја како Роденден, Годишнина, Нова Година, Денот на Вљубените, Велигден, Денот на Мајката, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста и божиќните подароци за девојчиња и жени.

Избор на клиенти

Ранец Чанта Жени Дами Мода Секојдневен Лесен Рамо Торба Патување Дневен Пакет Свеж
Ранец Чанта Жени Дами Мода Секојдневен Лесен Рамо Торба Патување Дневен Пакет

Увезени Најлон поставата Затворање на патент Миење Раце Само Чантата за ранец за жени е изработена од п�

DEN 291.84
Мајкл Корс Џејси Голем Ранец Училишна Торба ВО Комплет JST Континентален Рачен Паричник Свеж
Мајкл Корс Џејси Голем Ранец Училишна Торба ВО Комплет JST Континентален Рачен Паричник

Пакет од 2 предмети : Мајкл Корс Џејси Голем Џебен Ранец Со Патент и Паричник За Континентален Нараквица

DEN 4144.00
сак женски Вентура Кабриолет Ранец Во Кожа, Лесен Чад Лист Врежана, ЕДНА Големина НАС Свеж
сак женски Вентура Кабриолет Ранец Во Кожа, Лесен Чад Лист Врежана, ЕДНА Големина НАС

РАНЕЦ СЕВОЕДНО : Конвертибилниот Ранец Вентура ВТОРИ и Чантата Со Вкрстено Тело е вашата торба за одење,

DEN 0.33
Фадеон Кожа Ранец Чанта За Жени Дизајнер Дами Рамо Торба Мода СТП Кабриолет Патување Ранец Чанти Свеж
Фадеон Кожа Ранец Чанта За Жени Дизајнер Дами Рамо Торба Мода СТП Кабриолет Патување Ранец Чанти

Дизајн : чантата за ранец за жени го прифаќа дизајнерскиот концепт на лесна и практична, дека чантата за

DEN 1.00
Љубов Испорача Кожа Ранец Чанта За Жени Патување Мода Дами Рамо Торби Ранци Со Мали Чанти Свеж
Љубов Испорача Кожа Ранец Чанта За Жени Патување Мода Дами Рамо Торби Ранци Со Мали Чанти

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : оваа чанта за ранец за жени е дизајнирана со материјал отпорен на вода и внимание на дет

DEN 0.33
Кожен Ранец Чанта Торбичка Училишни Чанти Секојдневни Дневни Пакети За Патувања За Жени Свеж
Кожен Ранец Чанта Торбичка Училишни Чанти Секојдневни Дневни Пакети За Патувања За Жени

1 Внатрешен Џеб Со Патент 1 Внатрешни Слот Џеб 1 Главен Џеб Вештачки, Крпа,Полиестер, Кожа Увезени ●Ткаен�

DEN 383.84
Чанта За Ранец ЗУНИЈАМАМА За Жени, Модна Симпатична Конвертибилна Дизајнерска Женска Кожна Женска Ранец Чанта Свеж
Ранец Чанта Жени Дами Мода Секојдневен Лесен Рамо Торба Патување Дневен Пакет Свеж
Ранец Чанта Жени Дами Мода Секојдневен Лесен Рамо Торба Патување Дневен Пакет

Платно ранец чанта Најлон поставата Затворање на патент Ранец Чанта Големина : 14.8 x 11.7 x 5.1 инчи (H x l x w)...

DEN 0.67