Кабилок Кујнски Кабинет Полици Полица Плакар Решетка За Складирање Организатор Прилагодлив Проширлив Плакар Лавици За Заштеда На Простор Кујнски Шкаф Гардероба ?

Кабилок Кујнски Кабинет Полици Полица Плакар Решетка За Складирање Организатор Прилагодлив Проширлив Плакар Лавици За Заштеда

DEN 356.48

Свеж

Достапно.

Гардероба Полица Организатор погоден е за држач за складирање во кујна, спална соба и бања. Проширување Плакарот Полица Практичен дизајн и удирање слободен, безбедно за ѕид и гардероба инсталација. Задебелената партиција, а нерамниот ѕид исто така може да биде поддржан. Зголемете го триењето, а носивоста е посилна. Усвојување на премиум и сигурна пластика, прилагодлив дизајн, погоден за различни потреби за складирање. Фино прилагодување, силна поддршка, креирајте висококвалитетна заграда за складирање на партиции за дома. Опис вашиот производ работи одлично за одржување на вашата колекција облека и ви дозволува гардероба повеќе од некој простор за да ставите нешто друго. Решетка за складирање со силна носивост, која може да ги одржува сите предмети организирани и да заштеди простор.Карактеристики-Материјал : Пластика.- Фино прилагодување, силна поддршка, креирајте висококвалитетна заграда за складирање на партиции за дома-задебелена партиција, а нерамниот ѕид исто така може да биде поддржан. Зголемете го триењето, а носивоста е посилна.- Погоден е за држач за складирање во кујна, спална соба и бања.- Усвојување на премиум и сигурна пластика, прилагодлив дизајн, погоден за различни потреби за складирање.- Практичен дизајн и удирање бесплатно, безбедно за инсталација на ѕид и гардероба.- Големина : 53 X30 CMPackage, Вклучувајќи 1 x Решетката За Складирање.

Избор на клиенти

LYKD 1PCS FLANGE LEAGE F6000 F6001 F6002 F6003 F6004 F6005 F6006 ZZ/2RS Свеж
LYKD 1PCS FLANGE LEAGE F6000 F6001 F6002 F6003 F6004 F6005 F6006 ZZ/2RS

Лежишта 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврстина и добра отпорн

DEN 2.00
Huskie Tools BP -84 Lithium јонска батерија 14.4V - 4.0AH Свеж
Huskie Tools BP -84 Lithium јонска батерија 14.4V - 4.0AH

Пакет со батерии со висок капацитет 4.0 AH без ефект на меморија 50% подолго време во однос на NiCAD со минимал�

DEN 291.04
N/A Повлечете ги лентите за помош на ткаенини со долги ленти поставени ленти за вежбање за теретана работа Свеж
N/A Повлечете ги лентите за помош на ткаенини со долги ленти поставени ленти за вежбање за теретана работа

Обезбедува обилна просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби Совршено за обука за фитнес

DEN 0.33
Еспресо Стандардна големина Swooper Feater Shage Pk од 3 Свеж
Еспресо Стандардна големина Swooper Feater Shage Pk од 3

3 ПК 3 ПК Стандардното знаме на Swooper е изработено од супер плетен 100% полиестер Ракав во боја, дополнителна

DEN 2.33
Кутии Брз BFPZ215 Повторувачки полипропиленски кеси 4 мил, 6 x 8, јасни Свеж
Кутии Брз BFPZ215 Повторувачки полипропиленски кеси 4 мил, 6 x 8, јасни

Високата јасност на овие полипропиленски поли торби го подобрува изгледот на производите Отпорна на вл

DEN 1801.12