Амфенол Индустриски ПТ07А-12-10П Кружен Приклучок Игла, Општа Должност, Не-Еколошки, Бајонет Спојка, Лемење Престанок, Џем Орев Сад, 12-10 Вметнете Аранжман, 12 Школка Голе

Амфенол Индустриски ПТ07А-12-10П Кружен Приклучок Игла, Општа Должност, Не-Еколошки, Бајонет Спојка, Лемење Престанок, Џем Орев

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Тип На Производ : Електронска Компонента. Вметнете Материјал : Неопренови. Земја На Потекло : Сад. Тежина На Пакетот : 0,2 Килограми. Спецификација : mil-DTL-26482запечатување : Незапечатен Заштитен : Yes Connector Тип : Кружен Конектор Стил : Тип На Монтажа На Рецепт : Џем Орев - Предна Монториентација : Директен Број На Контакти : 10контакт Стил : Метод На Пинтерминација : Аранжман За Вметнување Лемење : 12-10контакт Големина : 10#20контакти Испорачани : Даконтакт Материјал : БАКАРНА легура КОНТАКТНО ПОЗЛАТА : златна обвивка материјал : Алуминиумска Легура Позлата : Маслиново Драб Хромат Над Кадмиумска Школка Боја : Маслиново Драбинзерт Материјал : Неопренегромет Заптивка Материјал : Неопренемпеража Рејтинг : 13аоперативен Напон Дц : 850оперативен Напон Наизменична Струја : 600оперативна температура : -67 до +257 (-55 До +125)Контактно Парење животот : 500rohs : noinstert ротација клучеви : нормално.

MIL-DTL-26482:
Sealing: Unsealed
Shielding: Yes
Connector Type: Circular
Connector Style: Receptacle
Mounting Type: Jam Nut - Front Mount
Orientation: Straight
Number of Contacts: 10
Contact Style: Pin
Termination Method: Solder
Insert Arrangement: 12-10
Contact Size: 10#20
Contacts Supplied: Yes
Contact Material: Copper Alloy
Contact Plating: Gold
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Plating: Olive Drab Chromate over Cadmium
Shell Color: Olive Drab
Insert Material: Neoprene
Grommet Seal Material: Neoprene
Amperage Rating: 13A
Operating Voltage DC: 850
Operating Voltage AC: 600
Operating Temperature: -67 to +257 (-55 to +125)
Contact Mating life: 500
RoHS: No
Insert Rotation Keying: Normal

Избор на клиенти

Голем тим за лого на лого на мажите во Калхун НХЛ - Колекцијата за затемнување на Blackout Свеж
Голем тим за лого на лого на мажите во Калхун НХЛ - Колекцијата за затемнување на Blackout

100% памук Повлечете го затворањето Машинско миење Официјално лиценцирана стока NHL од Калхун е направена

DEN 3.33
Компас 2113340-8 Rogue 3,5 mm Neoprene btft Wader flt Свеж
Компас 2113340-8 Rogue 3,5 mm Neoprene btft Wader flt

Трипл запечатена, залепена зашиена и прислушувана технологија за цвест Прилагодливи прицврстувачи на �

DEN 2068.00
Азиеда „меки лисици“ памучно бебе ќебе / шал Свеж
Азиеда „меки лисици“ памучно бебе ќебе / шал

Супер меко бебе ќебе / шал Двоен слоевит 100% памук Големина : 74см x 74см Печатено на предната страна со уни�

DEN 841.60
Devprayag чисто цитронела есенцијално масло од пареа дестилирана 30 ml Свеж
Devprayag чисто цитронела есенцијално масло од пареа дестилирана 30 ml

Сите производи што го носат брендот Devprayag претставуваат сливот на чистота и квалитет за да ги испорачаа�

DEN 159.84
Машка џемпер пулвер модна крпеница за крпење на лепенка есен зимски долги ракави вафли плетени маички врвови Свеж
Bosch Professional 2608619201 Angled Flap Disc Најдобро за метал, X-LOCK, X571, дијаметар 125 mm, Grit K40 Свеж
Bosch Professional 2608619201 Angled Flap Disc Најдобро за метал, X-LOCK, X571, дијаметар 125 mm, Grit K40

X571 Најдобро за металнаправен од стабилен, отпорен на абење цирконија оксид засилен полускапоцено зрно C

DEN 2.33
Comee Professional Table Temans Ping Ping Pong Net Post Chince Click Click со вметнување на нето -клип, држач за зафат на ширина Свеж
Comee Professional Table Temans Ping Ping Pong Net Post Chince Click Click со вметнување на нето -клип, држач за зафат на ширина

Боја : Црна Модел : CS301 Стил : Стегач за завртки Материјал : Најлон памук + метал Нето големина : приближно...

DEN 584.00
Анимирани розови цветни работни капачиња со копчиња, долги држачи за четки за коса за жени за жени Свеж
Анимирани розови цветни работни капачиња со копчиња, долги држачи за четки за коса за жени за жени

100% полиестер Затворање на влечење Машинско миење ♥ Симпатични печатени работни капачиња ♥ 2 парчиња вк

DEN 691.20