24 парчиња хенил закрпи сјајно извезено крпа Апликација од железо на виножито срцев лак за ранец за ракчиња капа за козметички кеси

24 парчиња хенил закрпи сјајно извезено крпа Апликација од железо на виножито срцев лак за ранец за ракчиња капа за козметички

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Име : Закрпи на буквата Ченил. Лепенката е обложена со лепак што ќе биде лепило поради топлина. Покрај тоа, таа е исто така погодна за производство на уметнички дела, занаетчиски предмети, белешки и други декорации на DIY. Ако сакате тие да останат отворени и никогаш да не паднат, подобро ќе ги шиете. Многу погоден за декорација на додатоци за поправка на облека со теми за DIY, погодни за фустани, здолништа, торби, фармерки, капи, чевли, кошули, чорапи, итн. Име : закрпи за букви на Ченил. Лепенката е обложена со лепак што ќе биде лепило поради топлина. Покрај тоа, таа е исто така погодна за производство на уметнички дела, занаетчиски предмети, белешки и други декорации на DIY. Ако сакате тие да останат отворени и никогаш да не паднат, подобро ќе ги шиете. Многу погоден за декорација на додатоци за поправка на облека за теми за DIY, погодни за фустани, здолништа, торби, фармерки, капи, чевли, кошули, чорапи, итн. Име : Chenille Better Patches Материјал : Везена крпа Тип : Боја на закрпи : Големина на повеќебојни : Како и како The The The The Сликата покажува стил : железо вклучено/шиење на шема : Виножито/авион/срце/молња/Пентаграм Пакет Вклучен : 24 парчиња везени крпа за крпи Карактеристики : Кога ја пеглате лепенката, ве молиме, чувајте ја крпата сува и контролирајте ги советите за загревање на температурата : 1.due to Ефектот на светлината и мониторите, боите може да имаат лесно разлика. 2. Ве молиме, оставете грешки во мала големина како резултат на рачното мерење. Ви благодариме за разбирањето! 3,1 см = 0,39inch.

Избор на клиенти

Паркер 368-ФХ-БПД - пк10 Цевка Бендер, Мека Бакар, Алуминиум И Месинг, Бакар/Алуминиум/Месинг, 3/8 Свеж
Паркер 368-ФХ-БПД - пк10 Цевка Бендер, Мека Бакар, Алуминиум И Месинг, Бакар/Алуминиум/Месинг, 3/8

Ќе се наведнуваат хеликоптер, алуминиум, жарење челик, месинг и други метали цевки Може да работи со кој�

DEN 12290.72
Празник режим екранот печати кошула за кучиња кафеава лека Свеж
Празник режим екранот печати кошула за кучиња кафеава лека

Празник режим Екран печати кошула за кучиња Наменето за крајна удобност Направено да се лизне над глава

DEN 2.00
Цевка За Одвод на гориво 3922667 За Дизел Моторот Каминс Свеж
Цевка За Одвод на гориво 3922667 За Дизел Моторот Каминс

горивонафтаканализација Цевка За Одвод На Гориво дизел мотор делови Предлагам совет вашиот број на мот

DEN 672.00