Costriptionенски свилен сатен капа за спиење, прилагодлив престој на свила, обложена со капаче за бенеи, за ноќно спиење за жени.

Costriptionенски свилен сатен капа за спиење, прилагодлив престој на свила, обложена со капаче за бенеи, за ноќно спиење за

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

进口. Еластично затворање. Cap Капа за коса со сатен】 Сатенот обложена коса капаче може постојано да ја одржува влагата на косата, минимизирајќи го триењето помеѓу косата и другите материјали, особено погодно за повеќекратна, кадрава или брановидна коса. 【Мека капа】 Шапката е многу мека и нежна на вашата коса, што може да спречи коса да се исуши, крши и губи ноќе. 【Прилагодлива еластична】 прилагодлива според големината на главата за да спречите пролевање, погодно за повеќето жени. 【Повеќекратни намени】 Оваа капа за коса е многу погодна за дневна употреба. Добар помошник кога го миете лицето. Не само што можете да купите ноќни капачиња, туку можете да ги користите и како ленти за глава. Може да се носи за миење на лицето, примена на шминка, капење, па дури и правење домашни работи. 【Свиленкаста мазна】 Оваа женска капа е изработена од полиестер, мазно, сјајно, свиленкаста чувство, удобно за носење. 【Заштитете ја косата】 Оваа ноќница ја штити вашата коса до максимум и го спречува да се заплетка. Исто така, се заклучува во влага во косата и додава сјај.进口. Еластично затворање. Cap Капа за коса со сатен】 Сатенот обложена коса капаче може постојано да ја одржува влагата на косата, минимизирајќи го триењето помеѓу косата и другите материјали, особено погодно за повеќекратна, кадрава или брановидна коса. 【Мека капа】 Шапката е многу мека и нежна на вашата коса, што може да спречи коса да се исуши, крши и губи ноќе. 【Прилагодлива еластична】 прилагодлива според големината на главата за да спречите пролевање, погодно за повеќето жени. 【Повеќекратни намени】 Оваа капа за коса е многу погодна за дневна употреба. Добар помошник кога го миете лицето. Не само што можете да купите ноќни капачиња, туку можете да ги користите и како ленти за глава. Може да се носи за миење на лицето, примена на шминка, капење, па дури и правење домашни работи. 【Свиленкаста мазна】 Оваа женска капа е изработена од полиестер, мазно, сјајно, свиленкаста чувство, удобно за носење. 【Заштитете ја косата】 Оваа ноќница ја штити вашата коса до максимум и го спречува да се заплетка. Исто така, се заклучува во влага во косата и додава сјај.

Избор на клиенти

HRSTAR 6424 AXIAL Looling Fan големина 172 x 150 x 51mm 24 V DC проток на воздух 410m3/h 3400rpm вентилатори за индустриско Свеж
HRSTAR 6424 AXIAL Looling Fan големина 172 x 150 x 51mm 24 V DC проток на воздух 410m3/h 3400rpm вентилатори за индустриско

Состојба : 100% нов и добар квалитет Број на модел : 6424 Лежиште на моторот : Лежиште на топката; тежина : 0,771 к

DEN 1.67
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz Свеж
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz

MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R три фаза 208 V до 600 15 k VA изолациски трансформатор од Ларсо�

DEN 784.00
PG7-PG21 Чекор малку Свеж
PG7-PG21 Чекор малку

✅ PG7PG21 Чекор бит (28мм) ✅ Материјал : челик со голема брзина ✅ Заврши : Црн оксид ✅ Број на парчиња : 1...

DEN 982.40
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата Свеж
Floerns Mean's FishNet со долг ракав, пад на рамената на рамената, врвот на културата

100% полиестер Увезени Затворање на чипка ★ Мекиот материјал, мало истегнување и удобен, совршен за летни

DEN 2.00
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW Свеж
381028-02 381028-08 Комплетна четка за јаглерод за Dewalt DW368 DW708-M35 CB35 MITER SAW

4пакувања 38102802 четки за јаглерод Заменува Dewalt P / N 38102808, 38102802, го враќа животот на вашите алатки за напоју�

DEN 202.88
Мали животни Хамак Трикратен слој Ферет замав што виси хамак заморчиња за свињи кревети за кревети мали додатоци за кафез за Свеж Попустот
Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии Свеж
Фрактален дизајн Prisma AL-18 PWM 180 mm Adderable RGB LED LLS со вентилатор за компјутерски кутии

Дванаесет индивидуално адресирани LED диоди со монтирање на центри Специјално дизајнираните сечила на в

DEN 190.24
Дизајн на жолти кучиња кафеави ленти за кучиња поводник 3/4 широк и 5 'долг, мал/среден Свеж
Дизајн на жолти кучиња кафеави ленти за кучиња поводник 3/4 широк и 5 'долг, мал/среден

Направени за активни кучиња 100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и дејству

DEN 207.68