Свила маска за спиење маска за очи за очи, прилагодлива мека ролетна еластична лента ноќ за ноќни очила за очила за жени 1 парчиња сина боја

Свила маска за спиење маска за очи за очи, прилагодлива мека ролетна еластична лента ноќ за ноќни очила за очила за жени 1 парчиња

DEN 147.04

Свеж

Достапно.

[Лесен и дише] Маската за очи е изработена од висококвалитетни материјали, нежниот допир носи топол сјај во вашиот сон, погоден за сите типови кожа. [Одлично засенчување] Облик што одговара на контурите на лицето, специјално дизајниран за носот, ја намалува пенетрацијата на светлината и има одлични перформанси за засенчување. [Исклучителна технологија за шиење] Технологија на фино шиење, удобни ткаенини, еластични ленти, оваа маска за очи е издржлива и удобна за носење, овозможувајќи ви да имате добар сон. [Лесен и преносен] Оваа маска за очи може лесно да се носи насекаде, особено за патување со долги растојанија или на други места, може лесно да се носи, за да можете да имате добар сон секој момент. [Единствена шема] Секоја маска за очи има убаво дизајнирана шема добра ноќ. Уникатниот и модерен дизајн на шема прави да се чувствувате поизразени, убави и елегантни. [Лесен и дише] Маската за очи е изработена од висококвалитетни материјали, нежниот допир носи топол сјај во вашиот сон, погоден за сите типови кожа. [Одлично засенчување] Облик што одговара на контурите на лицето, специјално дизајниран за носот, ја намалува пенетрацијата на светлината и има одлични перформанси за засенчување. [Исклучителна технологија за шиење] Технологија на фино шиење, удобни ткаенини, еластични ленти, оваа маска за очи е издржлива и удобна за носење, овозможувајќи ви да имате добар сон. [Лесен и преносен] Оваа маска за очи може лесно да се носи насекаде, особено за патување со долги растојанија или на други места, може лесно да се носи, за да можете да имате добар сон секој момент. [Единствена шема] Секоја маска за очи има убаво дизајнирана шема добра ноќ. Уникатниот и модерен дизајн на шема прави да се чувствувате поизразени, убави и елегантни. Спецификација : Име : Везена маска за очиматеријал : Имитација Слаткана : 20.5*9,5 см/8.07*3,74 инчен тежина : 23 g/0.05 lbpackage Вклучен : 1*Извезена маска за очи.

Избор на клиенти

Dreamtime дишете лесна перница за синус, кадифе од лаванда Свеж
Dreamtime дишете лесна перница за синус, кадифе од лаванда

Помага во олеснување на болката во главоболките и метежот ќе бидат моќни и природни деконгестични билк�

DEN 3.00
Middle Се Меки Маски За Очи Со Среден Прст Со Прилагодлив Ремен Лесен Удобен Превез За Спиење Свеж
Middle Се Меки Маски За Очи Со Среден Прст Со Прилагодлив Ремен Лесен Удобен Превез За Спиење

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа маска за очи за печатење доаѓа во 8, 1х4, 1 инч, за �

DEN 207.84
Остим Загатка Пеперутка Меки Маски За Очи Со Прилагодлив Ремен Лесен Удобен Превез За Спиење Свеж
Остим Загатка Пеперутка Меки Маски За Очи Со Прилагодлив Ремен Лесен Удобен Превез За Спиење

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа маска за очи за печатење доаѓа во 8, 1х4, 1 инч, за �

DEN 0.67
Акварел Морска Ѕвезда Меки Маски За Очи Со Прилагодлив Ремен Лесен Удобен Превез За Спиење Свеж
Акварел Морска Ѕвезда Меки Маски За Очи Со Прилагодлив Ремен Лесен Удобен Превез За Спиење

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа маска за очи за печатење доаѓа во 8, 1х4, 1 инч, за �

DEN 2.33
Маска За Спиење Сирена Мека Маска За Очи Со Превез Пренослива Маска За Очи Со Прилагодлив Ремен За Мажи Жени Свеж
Маска За Спиење Сирена Мека Маска За Очи Со Превез Пренослива Маска За Очи Со Прилагодлив Ремен За Мажи Жени

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен Дизајн : прила�

DEN 195.04
3Д жаби маски за спиење Смешни маски за очи слепи очи Очи отворено маска за спиење маска за спиење за подобро спиење Свеж