Нордински кревање ракави на коленото xxlarge - црн пакет со глувче призма 25 lb

Нордински кревање ракави на коленото xxlarge - црн пакет со глувче призма 25 lb

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Ракавите на коленото - даваат резултати од „следното ниво“ - со врвно кревање на брендот за кревање тегови. Најдобра поддршка - 7мм Неопрена за отклучување на вашиот потенцијал, видете на списоци на слики за графикони за големина. Оштетување на нула подот - има премија, без мирис TPE гума што го штити вашиот под и други површини. Без лизгање, поцврста зафат-обложена со носење на хромирани челични рачки обезбедува ефикасен тренинг. Ракавите на коленото - даваат резултати од „следното ниво“ - со врвно кревање на брендот за кревање тегови. Најдобра поддршка - 7мм Неопрена за отклучување на вашиот потенцијал, видете на списоци на слики за графикони за големина. Оштетување на нула подот - има премија, без мирис TPE гума што го штити вашиот под и други површини. Без лизгање, поцврста зафат-обложена со носење на хромирани челични рачки обезбедува ефикасен тренинг.

Избор на клиенти

GoodsAtar 【САД во залиха】 Неопренови обложени гира 6/8/10/12/15 lbs пар, не-лизгачки хексадеци Свеж
GoodsAtar 【САД во залиха】 Неопренови обложени гира 6/8/10/12/15 lbs пар, не-лизгачки хексадеци

Со многу големини и бои достапни во овој сет, можете да се обложите дека ќе уживате во кревање тегови во �

DEN 2.67
Cando 10-0550-2 гира со винил обложени со винил, леано железо, 1 lb. тежина, тешка, розова Свеж
Cando 10-0550-2 гира со винил обложени со винил, леано железо, 1 lb. тежина, тешка, розова

Опис на производот винилобложени, глувци со леано железо со бои се идеални за вежбање на горниот дел од �

DEN 1116.80
Француска фитнес гума обложена со хексадецимална глума 120 фунти Свеж
Француска фитнес гума обложена со хексадецимална глума 120 фунти

Дизајн на антирол : Избегнувајте опасности додека работите со овие шестоаголни глави со глувци што ги с�

DEN 1150.72