Занаетчиска паметна акрилна боја 2 fl.oz. 1 шише сиво

Занаетчиска паметна акрилна боја 2 fl.oz. 1 шише сиво

DEN 112.00

Свеж

Достапно.

Акрилна боја со врвен квалитет. Базирана на вода. Брзо сушење. Испреплетена боја. Нетоксичен. Сапун и чистат вода. Quatity : 2 fl oz./bottle. Боја : сива. Користете за : целата цел. Трајно се придржува на повеќето занаетчиски површини, како што се дрво, ткаенина, гипс, хартија, бискви, платно, стиропор, глина, смола, тера коли.

Избор на клиенти

Длабоко Црвена Мика Во Прав за Епоксидна Смола 56г / 2оз. Тегла-TECHAROOZ 2 Тон Боја Смола Боја Пигмент Во Прав За Усна Сјај, Свеж
АК АК457 Вистински метален челик Свеж
АК АК457 Вистински метален челик

Метална боја создадена од восочна база Направени од високо квалитетни пигменти, постигнувајќи екстрем�

DEN 0.67
Акварел на Холбејн уметник 15мл цевка W303 Свеж
Акварел на Холбејн уметник 15мл цевка W303

Повеќето професионалци денес додадоа барем некои од неверојатните лесни бои на Холбејн во сопствената

DEN 259.04
АК-интерактивна темно зелена FS 34064 10ml RC342-Бои и алатки за градење модели AK-RC342 Свеж
АК-интерактивна темно зелена FS 34064 10ml RC342-Бои и алатки за градење модели AK-RC342

Бои за моделирање со висок квалитет и алатки од АКинтерактивни Постигнете најдобри можни резултати Екс

DEN 1537.60
Работилница за игри Цитадела слој 1: Moot Green Свеж Попустот
Работилница за игри Цитадела слој 1: Moot Green

Ворхамер Модел на сликарство Ворхамер 40к Необичен Колекционерска ставка Боите на цитадел слој се висок

DEN 76.00
Ликвитекс 1301003 Професионален Слободен Стил Голема Четка, Лопатка 3-инчен, Црна Свеж Попустот
Ликвитекс 1301003 Професионален Слободен Стил Голема Четка, Лопатка 3-инчен, Црна

Идеален за сликање и широки ознаки и рабови Апликации : Голема површина покривка, Ширење дебела боја Вкл

DEN 401.28
Розов неонски луксузен пигмент во прав за занаети и сапун правење свеќа 2 мл Свеж
Розов неонски луксузен пигмент во прав за занаети и сапун правење свеќа 2 мл

Прашокот свети флуоресцентни во темнината под УВ светлина Стабилен неонски пигмент Боја вистинска во �

DEN 1.33
Холбејн Тешко тело уметник акрилици Свеж
Холбејн Тешко тело уметник акрилици

Холбејн Тешко тело уметник акрилици светлечка опера, 60 ml цевка Светлена опера Холбејн Тешко тело уметн�

DEN 1.33
AK Real Colors RC091 Tarngrau Ral 7050-F9 Свеж
AK Real Colors RC091 Tarngrau Ral 7050-F9

Највисок квалитет на акрилен лак, изработен од подобрена хемиска формула над другите брендови на пазар�

DEN 57.60
Ефекти на Аки Диорама - Терен на влажна земја 250мл Свеж
Ефекти на Аки Диорама - Терен на влажна земја 250мл

Бои за моделирање со висок квалитет и алатки од АКинтерактивни Постигнете најдобри можни резултати...

DEN 3.00
ТАМКСФ7 81707 Акрилик МИНИ XF7 Рамен Црвен 1/3 мл Свеж
ТАМКСФ7 81707 Акрилик МИНИ XF7 Рамен Црвен 1/3 мл

Возраст : 8+ Тамија П / Н : 81707 Тамија акрилните бои се направени од акрилни смоли растворливи во вода и се о

DEN 0.67
Делта Криејтив 18 Боја Керамоат Акрилна Боја Сет, 2 мл, Пастели Свеж
Делта Криејтив 18 Боја Керамоат Акрилна Боја Сет, 2 мл, Пастели

Овој комплет од 18 парчиња вклучува : Делта Керамичко Палто Црно, Бело, Светло Слонова Коска, Лосос, Хидро�

DEN 1.00
Тамија акрилик XF28 Темен бакар 23мл шише Свеж
Тамија акрилик XF28 Темен бакар 23мл шише

Возраст : 8+ Tamiya P / N : 81328 Возраст : 8+ Tamiya P / N : 81328 Акрилните бои Тамија се направени од растворливи во вода а�

DEN 2.67
Тинтекс Бренд Темно Кафеава Ткаенина Боја 27 Нови Свеж
Тинтекс Бренд Темно Кафеава Ткаенина Боја 27 Нови

Користете 1 пакет за боење 1 фунти (454 грама) памук, лен, свила, спандекс и вискоза Користете 2 пакувања за б

DEN 2.00
АК акрилици 3гени AK11097 изгорени црвени Свеж
АК акрилици 3гени AK11097 изгорени црвени

Основната етикета Портокаловата точка е елементот што забележува низа бои дизајнирани за секаков вид м

DEN 2.00
Panpastel Brusho Crystal Color 15g-црна боја Свеж
Panpastel Brusho Crystal Color 15g-црна боја

Color FinBrusho Crystal Color Овие се неверојатно разноврсни кристали со мастило со акварел што можат да се користат

DEN 2.67
Боб Рос МР6033 37-мл уметничка боја на масло, зелена зелена зелена боја Свеж
Боб Рос МР6033 37-мл уметничка боја на масло, зелена зелена зелена боја

Бои на пејзаж формулирани по Боб Пигмент богат Конзистентност на мека месарка Направени според прецизн

DEN 2.33