Џемпер од кучиња шерипет за мали/средни/големи кучиња леопард кучиња џемпери мачки џемпери за девојки пријатно џемпер на кутре со џебови за есен зима, црвена l

Џемпер од кучиња шерипет за мали/средни/големи кучиња леопард кучиња џемпери мачки џемпери за девојки пријатно џемпер на кутре

DEN 239.84

Свеж

Достапно.

Безбедноста и чувството на удобност на миленичињата секогаш се чуваат во нашите умови. Ние ги избираме сите ткаенини намерно за да обезбедиме облеките да бидат безбедни за нашите крзнени пријатели. Облеката од различни стилови може да им даде на домашни миленици поинаков ден! Моделот на леопард е привлечна точка. Миленичињата кои го носат овој шик џемпер ќе станат најсеки и најпаметни меѓу неговите/нејзините пријатели. На некои постари миленичиња и миленичиња со пократко крзно или слаб имунитет им треба џемпери за да го задржат студот, особено кога излегуваат. Овој џемпер на кучиња од леопард е топол и пријатна за да му даде на Тери привлечна и топла зима. Материјал : џемперот за кучиња е изработен од плетена ткаенина, која може да се протега и може да ги задржи вашите миленици топло и удобно во текот на целата зима. Стилски : Овој џемпер за кучиња/мачки со леопард шема е топол и стилски. Пет облечен во тоа дефинитивно ќе стане најмногу шик меѓу неговите/нејзините пријатели. Внимателни дизајни : Овој џемпер на кучиња е со добра еластичност, лесен за носење и полетување. Манжетните се доволно пространи за да не предизвикаат ограничувања на движење. Големина : Ве молиме, проверете ја табелата со големина внимателно пред да поставите нарачка. Ако вашето домашно милениче е помеѓу две димензии, ве молиме одете до поголема големина. Прилика : Добар избор е да го носите и да фотографирате на забави, фестивали како Божиќ и Денот на благодарноста. Материјал : џемперот за кучиња е изработен од плетена ткаенина, која може да се протега и може да ги задржи вашите миленици топло и удобно во текот на целата зима. Стилски : Овој џемпер за кучиња/мачки со леопард шема е топол и стилски. Пет облечен во тоа дефинитивно ќе стане најмногу шик меѓу неговите/нејзините пријатели. Внимателни дизајни : Овој џемпер на кучиња е со добра еластичност, лесен за носење и полетување. Манжетните се доволно пространи за да не предизвикаат ограничувања на движење. Големина : Ве молиме, проверете ја табелата со големина внимателно пред да поставите нарачка. Ако вашето домашно милениче е помеѓу две димензии, ве молиме одете до поголема големина. Прилика : Добар избор е да го носите и да фотографирате на забави, фестивали како Божиќ и Денот на благодарноста. Зошто миленичињата ќе го одобрат овој топол и шик џемпер од леопард кучиња?.

Избор на клиенти

Lzeal костими за капење за тинејџери женски костими за капење со шорцеви за капење за постари жени подароци за жени Свеж
Џемпери за рак на дојка за жени Зимско руно наредени џемпери гроздобер долг ракав екипаж на розово дрво пикало Свеж
Женски екипаж, обичен пулвер врвови, модни печатени џемпери со преголеми слатки графички лабави со долги ракави Свеж
Есенска облека за жени жени руно јакна Зимски бомбаш со долг ракав faux sherpa fuzzy обичен поштенски палто на палто Свеж
Есенска облека за жени жени руно јакна Зимски бомбаш со долг ракав faux sherpa fuzzy обичен поштенски палто на палто

100% полиестер 2022 зделки Голема дозвола? Купете 2 Добијте 5% попуст, купете 3 Добијте 8% попуст, купете 4 Добиј

DEN 57.60
Колумбија Машки Пфг Универзитет Худи Свеж
Колумбија Машки Пфг Универзитет Худи

67% Памук, 33% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење РАЗНОВИДЕН СЛОЈ : Дизајниран има

DEN 648.00