Борхес и Скот Галвеј - Ирска Твид рамна капа

Борхес и Скот Галвеј - Ирска Твид рамна капа

DEN 799.20

Свеж

Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Има ирска твид (100% волна) надворешна и ватирана постава за памук, што осигурува дека ќе останете пријатно што и да е времето може да ви фрли! Поставата за памук со длабока сина харинга е совршен додаток на надворешниот твид и го одразува вниманието на деталите дадени на сите капи и Скот. Мал-средно е погоден за големини од 56 см или помал. Кога се гледаат одблизу, неговите висококвалитетни материјали се очигледно исечени над останатите. Еластично затворање. Willе донесе насмевка на лицето на секој што ја сака Ирска или кој има ирски корени! Проверете ги другите модели од Борхес и Скот, како што е Тајрон, ако претпочитате капа за вести од вести. Силен и издржлив, лесно се чува или спакува. Оригинален ирски твид : Твид што се користи во овој стил на вести (или Бејкер Бој), е ткаен во една од неколкуте преживеани историски мелници во Ирска - ова е вистинската зделка! Твид е вешто ткаен во оваа мелница за семејни работи повеќе од 300 години, така што тие навистина знаат како да направат висококвалитетен твид користејќи специјално избрани 100% предива од волна. Големина : Средната големина на средната големина им одговара на повеќето луѓе, опфаќајќи ги големините на еврото 56-60см (и 61 см ако сакате безбедно вклопување). Еластично вклопување во удобност : Оваа класична рамна капа од Борхес и Скот има внимателно скриен еластичен дел во внатрешната лента за глава. Оригинален ирски твид : Твид што се користи во овој стил на вести (или Бејкер Бој), е ткаен во една од неколкуте преживеани историски мелници во Ирска - ова е вистинската зделка! Твид е вешто ткаен во оваа мелница за семејни работи повеќе од 300 години, така што тие навистина знаат како да направат висококвалитетен твид користејќи специјално избрани 100% предива од волна. Со ватирана памучна постава, Галвеј има удобно чувство против вашата кожа. Без разлика дали излегувате на риболов, пукање, голф или едноставно го истражувате солиден ирски брег, оваа капа ќе ве задржи топло и заштитено. Со ватирана памучна постава, Галвеј има удобно чувство против вашата кожа. Мал-средно е погоден за големини од 56 см или помал. Големата големина на XL најдобро одговара на големини од 61 см до 63см. Лесна грижа и пријателски за патувања : Ова безвременско капаче може лесно да се исчисти површината со четка за облека или влажна крпа. Оваа капа ќе фрли светло дожд и снег - ве одржува сув и стилски додека ги одржувате природните својства за дишење на волна!. 100% волна. Силен и издржлив, лесно се чува или спакува. Малку понискиот пресек на овој модел Bores & Scott обезбедува одлично вклопување и исто така се осигура дека капачето останува вклучено, без оглед на условите. 100% волна. Willе донесе насмевка на лицето на секој што ја сака Ирска или кој има ирски корени! Проверете ги другите модели од Борхес и Скот, како што е Тајрон, ако претпочитате капа за вести од вести. Ова исто така го прави ова капаче одлично за надавање ако не сте сигурни за точната големина на примателите. Лесна грижа и пријателски за патувања : Ова безвременско капаче може лесно да се исчисти површината со четка за облека или влажна крпа.

Избор на клиенти

HP Завист 2-во-1 Лаптоп 2022 | 15,6 инчен FHD Екран На Допир | 8-Јадро AMD Ryzen 7 5825U Радеон графика | 16GB DDR4 512GB NVMe Свеж
HP Завист 2-во-1 Лаптоп 2022 | 15,6 инчен FHD Екран На Допир | 8-Јадро AMD Ryzen 7 5825U Радеон графика | 16GB DDR4 512GB NVMe

[Брилијантен 15.6" Дисплеј] FHD (1920 x 1080) екран На Допир СО ПОВЕЌЕ допировозможено IPS раб до раб стакло микрора

DEN 411.20
Галакси С22 ШЛД Заштитник На Екранот-Приватност Свеж
Галакси С22 ШЛД Заштитник На Екранот-Приватност

КОМПАТИБИЛНОСТОдговара На Samsung Galaxy S22 (стандардна големина, А не плус или Ултра) ЗАШТИТАЗаштитник На Екр�

DEN 2.33
Суштинска кошула за есенски екипа на ван Хаузен, отома Свеж
Суштинска кошула за есенски екипа на ван Хаузен, отома

73% памук, 27% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Мекиот допир : Нашата уникатна за�

DEN 316.48
Меканиксити 12.6-13В 40а Полнач За Батерии Табла За Полнење Двојна Заштита Функции Свеж
Меканиксити 12.6-13В 40а Полнач За Батерии Табла За Полнење Двојна Заштита Функции

Постојат многу поврзани видеа на интернет, Ако сте прв пат да ја завршите оваа работа, ви предлагаме прв�

DEN 1457.60
Ac110v-240v Лабораториска Променлива Брзина Перисталтичка Пумпа 0-250ml/min, Лесно Заменете Ја Цевката Со 2 Метри Бесплатен Свеж
Baseus Arc Tg Филм iPhone 7/8-Црна Свеж
Baseus Arc Tg Филм iPhone 7/8-Црна

Водечки Производител На Висококвалитетни Производи И Додатоци Сите Производи Се Дизајнирани Имајќи Го

DEN 3.00
Ролна Филм Назад Адаптер Темно Слајд За Mamiya RB67 RZ67 Pro S sd 645 6x9 6x4, 5 120 Среден Формат Светлосна Бариера Свеж
Ролна Филм Назад Адаптер Темно Слајд За Mamiya RB67 RZ67 Pro S sd 645 6x9 6x4, 5 120 Среден Формат Светлосна Бариера

Компатибилност : Мамија РБ67 Z67 Про сд 6х9 6х4, 5см Среден Формат Камера Материјал : нерѓосувачки челик Пакет

DEN 399.84
Семинол Нафта Копродукции. - Сертификат За Акции Свеж
Семинол Нафта Копродукции. - Сертификат За Акции

Сертификат За Интерес Сертификат за акции издаваат бизниси, обично компании Акциите се дел од постојан�

DEN 0.33
Itekiro 800mah Батерија за Panasonic VW-VBX070 VW-VBX070-W VW-VBX070E VW-VBX070E-W VW-VBX070GK HM-TA2 HM-TA20 HX-DC1 HX-DC10 Свеж
Itekiro 800mah Батерија за Panasonic VW-VBX070 VW-VBX070-W VW-VBX070E VW-VBX070E-W VW-VBX070GK HM-TA2 HM-TA20 HX-DC1 HX-DC10

Заменска камера за замена за Panasonic VWVBX070, VWVBX070W, VWVBX070 E, VWVBX070 EW, VWVBX070 GK Батеријата со висок капацитет трае по

DEN 806.40
Виваспин 20 Центрифугален Ултра Филтер Свеж
Виваспин 20 Центрифугален Ултра Филтер

Концентрација на урина пред електрофореза за дијагноза на мултипен миелом и амилоидоза Концентрирајте

DEN 3.00
Четки за шминка за очила со обоени рачки за кристали Свеж
Четки за шминка за очила со обоени рачки за кристали

Кристална рачка цврста четка Четка во прав Фондација четка Песна четка за шминка Овие обоени четки со к�

DEN 144.00
JFSH 1/2/3M метар микро USB телефонски кабел Андроид полнач кабел Кабел микро USB полнење Свеж
JFSH 1/2/3M метар микро USB телефонски кабел Андроид полнач кабел Кабел микро USB полнење

Тип : УСБ кабел за кабел за мобилен телефон Тип на конектор : Микро USB Тип на кабел : USB Големина : 1м...

DEN 1070.40
Оксиселект Напредно Гликација Крајниот Производ Конкурентни ЕЛИСА Комплет, 5 х 96 анализи Свеж
Оксиселект Напредно Гликација Крајниот Производ Конкурентни ЕЛИСА Комплет, 5 х 96 анализи

ВОЗРАСТ Конкурентна ЕЛИСА Комплет 5 х 96 Анализи Колориметриски Exiselect ВОЗРАСТ Конкурентни ЕЛИСА комплет

DEN 1017.60
VIDIA TDS413A17859 ТОП Вежба S TDS413A, 0.7031 Дијаметар, 140° Агол На Сечење, Десна Рака Сече, Tds Точка, Карбид, AlCrN, Леано Свеж
VIDIA TDS413A17859 ТОП Вежба S TDS413A, 0.7031 Дијаметар, 140° Агол На Сечење, Десна Рака Сече, Tds Точка, Карбид, AlCrN, Леано

Пвд обложување WK15 PD за апликации од леано железо 4 маргина земјиште обезбедува дупка стабилност, исправ�

DEN 13236.00
Декорот за радост на вашето срце за задоволство Свеж
Декорот за радост на вашето срце за задоволство

Во задоволство на вашето срце од страна на Одри нуди домашни и увозни артикли за квалитет на големо Ние �

DEN 933.12
Нови детали за раѓање на бебето за крштевање расадник диносаурус почетен г подарок за подароци Свеж
Нови детали за раѓање на бебето за крштевање расадник диносаурус почетен г подарок за подароци

Нашите дизајни за wallидни уметности се достапни по избор на големини, а се достапни како отпечатоци, врам

DEN 399.84
Гери Шеард Пикси Худи Панк Худи Свеж
Гери Шеард Пикси Худи Панк Худи

100% памук Измијте одделно во ладна вода Шарена качулка со ширење на преклопување на секоја лента што му д

DEN 2.67