Baoblaze 3D печатач TMC2130 Stepper Motor Driver+3D контролер 004 LCD екран

Baoblaze 3D печатач TMC2130 Stepper Motor Driver+3D контролер 004 LCD екран

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

Контролер за 2004 година за 3Д печатач, поддржува за рампи 1.4. Вградената функција за кодирање ви овозможува да ја прилагодите датотеката и изборот на датотеката за печатење. 3 инчен екран, транспарентни бели карактери со сина позадинска осветлена, дисплеи и 20 карактери на. Со 5 копчиња за внесување на прилагодување на насоката на менито и оската. Возач на Stepper : Двофазен Stepper Motor Single-Phase Current 1.2 A (врв 2.5 A) Моторната струја може да се прилагоди, само поддршка, поделена на 256. Опис : -2004 Контролер за 3Д печатач, Поддржува за рампи 1.4. - Вградената функција за кодирање ви овозможува да ја прилагодите датотеката и изборот на датотеката за печатење. - 3 инчен екран, транспарентни бели знаци со сина позадинка, дисплеи и 20 знаци на - со 5 копчиња за внесување на мени и прилагодување на насоката на оската. - Stepper Driver : Two-phase stepper motor single-phase current 1.2 A (peak 2.5 A) motor current can be adjusted,Only support ,Broken down into 256.Specification : - Model04 LCD - Screen : LCD - Screen Size : 3 inch - Модел : Stepper Driver - Материјал : PCB4 ламинат - детална големина на производот*15*15mm - Применлив опсег : 3 D Printer Package Вклучува : 1x 2004 LCD Screen1x Cable1x TMC2130 v1.1 Stepper Motor Driver1x1x1x シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズシリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ シリーズ Cablewe има многу години искуство во продажба на стоки преку Интернет, ние сме фокусирани на обезбедување на најдобар производ и услуга на клиенти.

- Model04 LCD:
- Screen: LCD
- Screen Size: 3 inch
- Model: Stepper Driver
- Material: PCB4 laminate
- Product detailed size*15*15mm:
- Applicable scope: 3D printer
Package Includes:
1x 2004 LCD Screen:
1x Cable:
1x TMC2130 V1.1 stepper motor driver:
1x:
1x:
1x シリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズシリーズ cable:
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers.:

Избор на клиенти

Yellowолта јакна 1/4 Брзи дихтунзи за црево за спојување 10 пакувања Свеж Попустот
Yellowолта јакна 1/4 Брзи дихтунзи за црево за спојување 10 пакувања

К20 рефус Сочно формулираната гумена цевка се спротивставува на повеќето ладилници и гарантира долг раб

DEN 143.52
Меморијална галерија MG-3728GP чиста loveубовна златна облога Кремација за домашно милениче накит Свеж
Меморијална галерија MG-3728GP чиста loveубовна златна облога Кремација за домашно милениче накит

Квалитетен накит за кремирање од светски водечки дизајнер / продавач 14К злато позлата над 925 Стерлинг ср

DEN 1543.36
3drose Флорен модерен апстракт - бели свитоци на зелена боја - крпи Свеж
3drose Флорен модерен апстракт - бели свитоци на зелена боја - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

DEN 183.84
Кондензатор Празнење Обетка Заварувач Заварување Плоча За Заварување Завртка Плоча Изолација Ноктите Свеж
Кондензатор Празнење Обетка Заварувач Заварување Плоча За Заварување Завртка Плоча Изолација Ноктите

Ви благодариме за вашата понуда Предметот ќе се испраќа во зависност од времето на ракување откако ќе с�

DEN 236.00
3Drose Florene Décor II - Loveубов на Бразил - крпи Свеж
3Drose Florene Décor II - Loveубов на Бразил - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

DEN 0.33
Навитех Лесен Алуминиумски Статив Компатибилен Со Nikon D500 DX-Формат Дигитален SLR Свеж
Навитех Лесен Алуминиумски Статив Компатибилен Со Nikon D500 DX-Формат Дигитален SLR

Прилагодлив статив со висина изработен од лесен алуминиум Лесен и Лесен за Чување 3Дел, Ногарки За Заклу

DEN 3.00
Miashui Man of Men Anklets Зимски топло плетење чорапи ги чува жените цврсти чорапи хеланки топли чорапи мажи Свеж
Miashui Man of Men Anklets Зимски топло плетење чорапи ги чува жените цврсти чорапи хеланки топли чорапи мажи

Wedding Socks Bulk of Socks Men's Cotton Quarter Athletic Sock Valentine Knee High Socks Women Long Workout Socks Women Crazy Color Socks Men Wool Dark Tan Socks Oddball Stew Men's Nonslip S

DEN 117.76
Паметен Часовник Blackview За Телефони Со Android И iOS Телефони, Тракер За Целодневна Активност Со Монитор За Спиење На Отчукувањата Свеж Попустот