ADCBATT 12V 100AH ​​LIFEPO4 Батерија со низок прекин на температурата, вграден 100A BMS, Max.1280W моќност на оптоварување, до 8000 циклуси и 10-годишен живот, совршен за складирање на со

ADCBATT 12V 100AH ​​LIFEPO4 Батерија со низок прекин на температурата, вграден 100A BMS, Max.1280W моќност на оптоварување,

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Клетките на ADCBATT се сертифицирани UL1642 и се тестирани според стандардите IEC62133. Метод 2 : 18 V Соларен панел без контролер, 10-20 мин.8 V батерија паралелно). Изградени за последно : батериите ADCBATT Life Po4 траат толку долго што цената по употреба е дел од традиционалните батерии. Постојат три неопходни чекори пред да се поврзете за да се намали разликата во напон помеѓу батериите Life Po4, а преку нив, системот за батерии Life Po4 може да го изврши најдоброто од него во серија или/ и паралелно. Ако сè уште не работи? Користете ги следниве методи за полнење. Метод 3 : Поврзете целосно наполнет 12 V-14. Усвојување на литиум железо фосфат (LIFEPO4) технологија, батеријата ADCBATT Life Po4 е батерија со длабок циклус со висок перформанси, која може да се користи во сите видови на ситуации, како што се мотори за тролање, складирање на соларна енергија, индустриски батерии, домашни соларни и напорни wallsидови, марини, морски Апликации, пронаоѓачи на риби, трепкачи, електроника за пловење, рекреативни возила, риболов на мраз, навистина големи роботи, домови надвор од мрежа, замена за SLA 12 V. Чекор 3 : Тестирајте го напонот на батеријата. Причината зошто батеријата е 0 V е 90% заради заштитата на BMS.

Избор на клиенти

Cieede HHR-65AAABU Ni-MH AAA за полнење батерија за Panasonic 1.2V 630mAh 4pack NIMH AAA батерии за Panasonic без безжични телефони, Свеж
Cieede HHR-65AAABU Ni-MH AAA за полнење батерија за Panasonic 1.2V 630mAh 4pack NIMH AAA батерии за Panasonic без безжични телефони,

【Одговарајте скоро сите телефони на Panasonic безжични безжични батерии за полнење на батерии на Panasonic】 NiMH

DEN 159.84
Intelpwr Xbox Еден Контролер На Полнење Li-Полимер Батерија Пакет За Xbox One S/X, Xbox Серија S/X, 2 x 1600mAh и 4800mwh Ултра Свеж
Intelpwr Xbox Еден Контролер На Полнење Li-Полимер Батерија Пакет За Xbox One S/X, Xbox Серија S/X, 2 x 1600mAh и 4800mwh Ултра

€ Ултра Капацитет 4810mwh Полнење Liполимер Батерија пакет : INTELPWR 3.0 V излезен напон Liполимер батерии со 4800mwh

DEN 159.84
Замена ЗА VOLVO VT 2007 КАМИОН / АВТОБУСКА БАТЕРИЈА Со Техничка Прецизност Свеж
Замена ЗА VOLVO VT 2007 КАМИОН / АВТОБУСКА БАТЕРИЈА Со Техничка Прецизност

Замена ЗА VOLVO VT ГОДИНА 2007 КАМИОН / АВТОБУС БАТЕРИЈА Од Техничка Прецизност Единица по продажба : 1 Замена

DEN 10929.44
Замена за батеријата AT & T CL82313 - компатибилна со батеријата на AT & T без безжичен телефон Свеж
Замена за батеријата AT & T CL82313 - компатибилна со батеријата на AT & T без безжичен телефон

Замена на батеријата AT & T CL82313 Замена за батерии без безжични батерии АТ & Т Гаранција за доживотно време.

DEN 2.67
Адаптерот за адаптер Acright 33.2V AC/DC компатибилен со Shark ICZ300 Series Vertex Pro ICZ362H 26 ICZ362H26 1CZ362H 28.8V Li-Ion Свеж
Адаптерот за адаптер Acright 33.2V AC/DC компатибилен со Shark ICZ300 Series Vertex Pro ICZ362H 26 ICZ362H26 1CZ362H 28.8V Li-Ion

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 0.33
Замена на батеријата за BetaCom Ranger 100 E920 Pegas 80 icarus 8000 Easy 200 Pegas 8 Pegas 800 Icarus 80 Easy 100 E3250 Icarus Свеж
Замена на батеријата за BetaCom Ranger 100 E920 Pegas 80 icarus 8000 Easy 200 Pegas 8 Pegas 800 Icarus 80 Easy 100 E3250 Icarus

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија...

DEN 1.67
Камерон Сино Батерија за Astro A50 PN: SRP603443 800mAh / 2.96Wh Свеж
Камерон Сино Батерија за Astro A50 PN: SRP603443 800mAh / 2.96Wh

[Нова батерија за безжични слушалки] Постојат многу видеа за инсталација достапни на Интернет, кои се мн

DEN 241.44
Нептун Замена Брич PowerCore 360 Надградба НА Батеријата 12V 8AH Свеж
Нептун Замена Брич PowerCore 360 Надградба НА Батеријата 12V 8AH

Ова вклучува батерија Нептун 12В8АХФ1 Се користи за Blade Z e Lite 250, брич електричен хеликоптер, картинг, џебен

DEN 464.00
Замена на Батеријата за Теме VXA - 300 ПИЛОТ Iii Полнач-Компатибилен Со Tertex FNB-83 Двонасочни Радио Полначи Свеж
Замена на Батеријата за Теме VXA - 300 ПИЛОТ Iii Полнач-Компатибилен Со Tertex FNB-83 Двонасочни Радио Полначи

Замена Теме VXA 300 ПИЛОТ Iii Полнач Замена За Теме ФНБ83 Двонасочни Радио Полначи Почетна Марка На Батерија�

DEN 392.00
Одисеја батерија PC925LMJ LEAD_ACID_BATTERY Свеж
Одисеја батерија PC925LMJ LEAD_ACID_BATTERY

Исклучителна, најдобра во класа ограничена целосна замена не про рата 70% подолг живот на циклусот...

DEN 219.04
Заменска батерија за PSP E1000, PSP E1002, PSP E1004, PSP E1008, Пулс безжични слушалки 7.1 4-285-985-01, SP70C 900MAH Li-Ion Свеж
Заменска батерија за PSP E1000, PSP E1002, PSP E1004, PSP E1008, Пулс безжични слушалки 7.1 4-285-985-01, SP70C 900MAH Li-Ion

【Компатибилен модел на замена】 PSP E1000, PSP E1002, PSP E1004, PSP E1008, Пулс безжични слушалки 7.1 【Параметри на батери

DEN 548.80
Камерон Сино Нова батерија за замена на 700mAh за радио количка 23966, 23-966, 439004, 43-9004, 439015, 43-9015, 439016, 43-9016, Свеж
Камерон Сино Нова батерија за замена на 700mAh за радио количка 23966, 23-966, 439004, 43-9004, 439015, 43-9015, 439016, 43-9016,

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го наба

DEN 1.67
EM-CPH-450C-Ni-MH 1X3-2/3AAA/C, 3,6 Волти, 300 mAh, Батерија Со Ултра-Капацитет - Замена На Батеријата За Безжична Телефонска Свеж
EM-CPH-450C-Ni-MH 1X3-2/3AAA/C, 3,6 Волти, 300 mAh, Батерија Со Ултра-Капацитет - Замена На Батеријата За Безжична Телефонска

Замена На Батеријата За ПолнењеNiMH 1 X32 / 3 AAA / C, 3,6 Волти, 300 m Ah 100% компатибилен со ВАШАТА ОЕМ батерија3 годиш

DEN 2.00
4x ЗАМЕНА БАТЕРИЈА ЗА ПОЛНЕЊЕ И КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА XBOX Еден Нов Свеж
4x ЗАМЕНА БАТЕРИЈА ЗА ПОЛНЕЊЕ И КАБЕЛ ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА XBOX Еден Нов

Видео Игри Батерии Батерија На Полнење Видео Игри Батерија Пакет Видео Игри Додатоци Батерија Пакет За

DEN 1590.40
Камерон Сино Нова замена батерија одговара за JBL Synchros S400BT, Tune 500BT, Tune 600BT Свеж
Камерон Сино Нова замена батерија одговара за JBL Synchros S400BT, Tune 500BT, Tune 600BT

Ве молиме, осигурете се дека и бројот на моделот и батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го наба

DEN 3.00
Замена на батеријата за LMK200 LMK200BAW K22+ 2020 K200 LMK200EMW K22 2020 EAC64791001 BL-M03 Свеж
Замена на батеријата за LMK200 LMK200BAW K22+ 2020 K200 LMK200EMW K22 2020 EAC64791001 BL-M03

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија...

DEN 328.48
14.4V литиумска батерија, батерии за батерии -јон -обложување за ILIFE A4 A4S V7 A6 V7S плус роботски правосмукал ILIFE 4S 1P Свеж
14.4V литиумска батерија, батерии за батерии -јон -обложување за ILIFE A4 A4S V7 A6 V7S плус роботски правосмукал ILIFE 4S 1P

Карактеристики на батеријата : 14.4 V, 2000m Ah, 2800m Ah, 3000m Ah, литиум јон без мемориски ефекти, Големина на батери

DEN 163.20
Замена на батеријата За Kenwood NX-200, NX-300, TK-2180, TK-3180, TK-3320, TK-5220, TK-5320 Дел НЕ KNB-47L, KNB-48L Свеж
Замена на батеријата За Kenwood NX-200, NX-300, TK-2180, TK-3180, TK-3320, TK-5220, TK-5320 Дел НЕ KNB-47L, KNB-48L

Капацитет : 1800m Ah / 13.32 Wh Тип : Лијон Напон : 7.4 V Димензија : 105.00 x 57.80 x 18.10 mm ние нудиме едномесечна бесплатна

DEN 1.00
4 пакет - замена за батеријата Motorola L903 - компатибилна со батеријата на телефон без безжични мрежи Свеж
4 пакет - замена за батеријата Motorola L903 - компатибилна со батеријата на телефон без безжични мрежи

Замена на батеријата Motorola L903 Замена за телефонски батерии без безжични мрежи Количина : 4, гаранција за ж

DEN 143.84
Заменска батерија за Sony PSP GO, PSP-N100, PSP-N1000, PSP-N1001, PSP-N1002, PSP-N1003, PSP-N1004, PSP-N1005, PSP-N1006, PSP-N1007, Свеж
Заменска батерија за Sony PSP GO, PSP-N100, PSP-N1000, PSP-N1001, PSP-N1002, PSP-N1003, PSP-N1004, PSP-N1005, PSP-N1006, PSP-N1007,

Fit Model : PSP GO, PSPN100, PSPN1000, PSPN1001, PSPN1002, PSPN1003, PSPN1004, PSPN1005, PSPN1006, PSPN1007, PSPN1008, PSPN101, PSPNA1006, Дел бр : PSPN100 Влез : AC100240 V, Из�

DEN 2.00
Бп-195 Бп-196 Батерија 7.2 В 1050мах Ни-Цд Двонасочна Радио Батерија ЗА ИКОМ ИЦ-А4 ИЦ-А4Ц ИЦ-А4Е ИЦ-Ф3 ИЦ-Ф3С ИЦ-Ф4н ИЦ-Ф4С Свеж
Бп-195 Бп-196 Батерија 7.2 В 1050мах Ни-Цд Двонасочна Радио Батерија ЗА ИКОМ ИЦ-А4 ИЦ-А4Ц ИЦ-А4Е ИЦ-Ф3 ИЦ-Ф3С ИЦ-Ф4н ИЦ-Ф4С

Хемија : НИЦД; Напон : 7.2 V; Капацитет : 1050m Ah Направено со висококвалитетни ќелии на батерии кои ги исполну�

DEN 643.20
Замена На батеријата За Samsung EK-GC100, Галакси Камера Свеж
Замена На батеријата За Samsung EK-GC100, Галакси Камера

Капацитет : 1600mah / 5.92 Wh Тип : Лијон Напон : 3.7 V Димензија : 58.50 x 46.00 x 5.20 mm ние нудиме едномесечна бесплатна з�

DEN 1.33
Батерија Kastar HHR-P511 / HHR-P402, Type 24/30 Ni-MH Полнење на безжични телефонски батерии 3.6V 1800mAh, замена за Panasonic Свеж
Батерија Kastar HHR-P511 / HHR-P402, Type 24/30 Ni-MH Полнење на безжични телефонски батерии 3.6V 1800mAh, замена за Panasonic

Замена на брендот Kastar NiMH батерија Висококвалитетна, долготрајна и производство цена Замена за Panasonic Type 3

DEN 287.84
Камерон Сино Нова Заменска Батерија Погодна За Моторола НТН8293, НТН8294, Тетра МТП200, Тетра МТП300, XTS3000, XTS3500, XTS4250, Свеж
Камерон Сино Нова Заменска Батерија Погодна За Моторола НТН8293, НТН8294, Тетра МТП200, Тетра МТП300, XTS3000, XTS3500, XTS4250,

Ве молиме, осигурајте се дека и моделот и бројот на делот од батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред

DEN 1256.00
Одделение A 3.2V 230AH LifePo4 Батерии ќелии со висок капацитет Непроменет QR код литиум железо фосфат за DIY 12V 24V 48V батерија Свеж
Камерон Сино Батерија за Аваја Аваја ФЦ4, Д4 канцеларија, ДЕКТ Д4, IH4 P / N: 5010808000, 5010808030 700MAH / 2.59Wh Li-Ion Свеж
Камерон Сино Батерија за Аваја Аваја ФЦ4, Д4 канцеларија, ДЕКТ Д4, IH4 P / N: 5010808000, 5010808030 700MAH / 2.59Wh Li-Ion

Model Model Model Model Model】 Одговара за Avaya Avaya FC4, D4 Office, Dect D4, IH4 Model Модел за појавување на батерии】 За број на дел о

DEN 2.67